מכבי נתניה

גירסה מלאה: הבדיחה החדשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
יהלומים יקרים,
קבוצתנו האהובה מכבי נתניה נמצאת כעת בתקופה קשה, כנראה הקשה ביותר בתולדותיה. בעקבות המצב העגום הזה, מוקמת בימים אלה ממש התארגנות בשם "היהלומים – עמותת אוהדים למען מכבי נתניה", שמטרתה להפוך את מכבי נתניה לקבוצה בבעלות אוהדים, שיחזיקו בלפחות 51% ממניותיה.

מאחורי היוזמה הזאת עומדים אוהדים ותיקים ומסורים של הקבוצה, נטולי אינטרסים, שרק טובתה של מכבי נתניה עומדת לנגד עיניהם. כבר בקרוב נפרסם פרטים נוספים, לרבות התקנון הרשמי של ההתארגנות, ויחד אתכם נצא לדרך חדשה. דרך טובה ונכונה יותר עבור מכבי נתניה.

הכדורגל שייך לאוהדים, וגם מכבי נתניה צריכה להיות שייכת לאוהדיה. זה החזון שלנו, זו המטרה שלנו, וביחד ננצח. יאללה נתניה!

אני רוצה לראות מי זה בעל הממון שיסכים לשפוך כסף כאשר בחזקתו 49% מהשליטה בקבוצה.

כאן זה לא קטמון!!!!!!!!
(07-Apr-2016 15:29)פיליפצוק כתב: [ -> ]יהלומים יקרים,
קבוצתנו האהובה מכבי נתניה נמצאת כעת בתקופה קשה, כנראה הקשה ביותר בתולדותיה. בעקבות המצב העגום הזה, מוקמת בימים אלה ממש התארגנות בשם "היהלומים – עמותת אוהדים למען מכבי נתניה", שמטרתה להפוך את מכבי נתניה לקבוצה בבעלות אוהדים, שיחזיקו בלפחות 51% ממניותיה.

מאחורי היוזמה הזאת עומדים אוהדים ותיקים ומסורים של הקבוצה, נטולי אינטרסים, שרק טובתה של מכבי נתניה עומדת לנגד עיניהם. כבר בקרוב נפרסם פרטים נוספים, לרבות התקנון הרשמי של ההתארגנות, ויחד אתכם נצא לדרך חדשה. דרך טובה ונכונה יותר עבור מכבי נתניה.

הכדורגל שייך לאוהדים, וגם מכבי נתניה צריכה להיות שייכת לאוהדיה. זה החזון שלנו, זו המטרה שלנו, וביחד ננצח. יאללה נתניה!

כאן זה לא קטמון!!!!!!!!

למה אתה ישר אנטי ?
כשחברה יפרסמו את כל התמונה תקרא את התקנון ותגיב...
עם כל הכבוד לבעלי הממון ויש הרבה ...אם נחכה להם אולי לא תהיה קבוצה ואם תהיה אז תהיה עם אינטרס...
כשמנסים לגנוב דעת אני אנטי.
איזה בעלים יסכים לבוא לכאן כאשר האוהדים מתווים מדיניות ומחזיקים ב- 51% שליטה?
באיזה קבוצת כדורגל בליגת העל הדבר הזה עובד או עבד?
אתה באמת מאמין שכדורגל הישראלי ניהול ע"י אוהדים זה משהו שיכול לעבוד?
אפילו בפייסבוק כותבים בערך 100 איש וגם הם לא מסגולים להסכים כמעט על כלום.
אז די עם החרטטתתת...
(07-Apr-2016 15:29)פיליפצוק כתב: [ -> ]יהלומים יקרים,

כאן זה לא קטמון!!!!!!!!
לא צריך להתייחס בזלזול.
לטעמי יש 2 אופציות:
1. אחזקה של האוהדים על משהו כמו 10-20% מהמועדון והכנסת נציגות להנהלה- דבר שיתן שקיפות ויזרים כסף למועדון מתוך אהבה וללא אינטרס(כמובן שלא כסף גדול מידי).
2. אחזקה של האוהדים של 51% אחוזים מהמועדון ולמעשה שליטה מוחלטת של הקהל במועדון דרך נציגות נבחרת. לדעתי במצב הזה אתה משתחרר מקשר תלותי בבעלים.

זה שינוי דפוס חשיבה.
להמשיך לחכות לטייקון... אולי זו הדרך... אבל כפי שאנחנו רואים- הם לא עומדים בתור...

אגב, לדעתי אופציה 1 הרבה יותר ריאלית.

אופציה 2 היא האופציה הטובה ביותר למועדון כדורגל.
תלות של מועדון כדורגל באדם אחד שמתייחס אליו כאל צעצוע שהוא יכול לעשות בו כרצונו הוא מעוות מיסודו.
(07-Apr-2016 16:06)פיליפצוק כתב: [ -> ]כשמנסים לגנוב דעת אני אנטי.
אז די עם החרטטתתת...

אדון פיליפצ'וק היקר, תנסה להשתחרר קצת מהישראליות האופיינית שלך ותן צ'אנס לאנשים שגם מנסים לשנות דברים ולא רק לקטול ולהוציא את הרוח מהמפרשים כל היום.
מדובר בסה"כ במהלך של חברה רציניים שעובדים על הנושא הזה לא מעט זמן. זה לא אומר שמחר המועדון ינוהל ע"י האוהד משה והאוהד יצחק.... זה גם לא יפריע לאף רוכש פוטנציאלי לקחת את המועדון, נהפוכו.
אנחנו כרגע במצב ביש והגיע הזמן שאוהדים יוכיחו את דאגתם ואהבתם לקבוצה לא רק בברברת ברשתות החברתיות אלא גם במעשים.
(07-Apr-2016 17:52)אופיר34 כתב: [ -> ][quote='פיליפצ'וק' pid='53585' dateline='1460030771']
כשמנסים לגנוב דעת אני אנטי.
אז די עם החרטטתתת...

אדון פיליפצ'וק היקר, תנסה להשתחרר קצת מהישראליות האופיינית שלך ותן צ'אנס לאנשים שגם מנסים לשנות דברים ולא רק לקטול ולהוציא את הרוח מהמפרשים כל היום.
מדובר בסה"כ במהלך של חברה רציניים שעובדים על הנושא הזה לא מעט זמן. זה לא אומר שמחר המועדון ינוהל ע"י האוהד משה והאוהד יצחק.... זה גם לא יפריע לאף רוכש פוטנציאלי לקחת את המועדון, נהפוכו.
אנחנו כרגע במצב ביש והגיע הזמן שאוהדים יוכיחו את דאגתם ואהבתם לקבוצה לא רק בברברת ברשתות החברתיות אלא גם במעשים.
[/qu
אתה יודע מה מצחיק שאם לפני 3 שנים הייתי אומר למישהו פה שמכבי חיפה תמכור 18 אלף מנויים הייתם חושבים שאני משוגע...
כנ"ל ב"ש ...
יש פה הזדמנות תשמעו את הפרטים ואח"כ בטוח יהיו שאלות תקבלו גם תשובות...
מה שיפה זה שיש כוחות מאוחדים חלוקת עבודה נכונה מתגבשת...
שילוב של צעירים ומבוגרים...
חסר לנו רק זרים (-:
תתקדמו, אתם מגיבים כמו ילדים קטנים עם נזלת באף, כאילו נחתתם היום בארץ.
בהצלחה לכל מי שמנסה, ניסיון נדון לכישלון מראש, כבר נוסה בעבר.
ואני חוזר, מכבי נתניה זה לא קטמון, לא בית"ר נורדיה וגם לא הפועל רובי שפירא.
מצד אחד רוצה שמהלך כזה יצליח ונצליח לעשות כאן דבר שלא קיים בכדורגל הישראל, אך מצד שני די ריאלי וחושש מכישלון של מהלך כזה. הלוואי ואני טועה ואכן מהלך כזה יצליח. אשמח להשתתף באם מיזם כזה אכן יצליח.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(07-Apr-2016 21:26)אלון כתב: [ -> ]מצד אחד רוצה שמהלך כזה יצליח ונצליח לעשות כאן דבר שלא קיים בכדורגל הישראל, אך מצד שני די ריאלי וחושש מכישלון של מהלך כזה. הלוואי ואני טועה ואכן מהלך כזה יצליח. אשמח להשתתף באם מיזם כזה אכן יצליח.

להמציא את הגלגל מחדש כל אחד רוצה, אבל מי שהוא אדם ריאליסטי עם שתי רגליים על הקרקע מבין שאין לזה סיכוי, אנחנו עוד לא שם וכשאני אומר אנחנו זה ציבור אוהדי הכדורגל ולאו דווקא של מכבי נתניה.
אבל לפנטז תמיד אפשר...
(07-Apr-2016 21:30)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(07-Apr-2016 21:26)אלון כתב: [ -> ]מצד אחד רוצה שמהלך כזה יצליח ונצליח לעשות כאן דבר שלא קיים בכדורגל הישראל, אך מצד שני די ריאלי וחושש מכישלון של מהלך כזה. הלוואי ואני טועה ואכן מהלך כזה יצליח. אשמח להשתתף באם מיזם כזה אכן יצליח.

להמציא את הגלגל מחדש כל אחד רוצה, אבל מי שהוא אדם ריאליסטי עם שתי רגליים על הקרקע מבין שאין לזה סיכוי, אנחנו עוד לא שם וכשאני אומר אנחנו זה ציבור אוהדי הכדורגל ולאו דווקא של מכבי נתניה.
אבל לפנטז תמיד אפשר...

אני לא מבין מה כל כך מבהיל אותך ??
אתה מדבר פה כאילו שעומדות בפני קבוצה אינספור אפשרויות ואנחנו רק צריכים לבחור את זאת שהכי מתאימה לנו. נו באמת. אתה לא רוצה להרתם למאמץ ? אתה לא להיות פעיל בעשייה ? אתה לא רוצה לתרום את חלקך ?? סבבה. לא צריך. תשאר עם הסקפטיות שלך אבל אל תוציא את הרוח מהמפרשים לאלה שכן מנסים לעשות מעשה . אם אתה לא רוצה לפרגן אל תפרגן אבל לפחות אל תפריע.

לא מצליח להבין לפעמים את הצורך הזה של אנשים להיות אנטי כל דבר.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's