שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ועכשיו !!!
27-Mar-2016, 18:35
הודעה: #21
RE: ועכשיו !!!
זה אתה צודק(ובעונה שעברה זה היה עוד יותר אטרקטיבי ולפני שגב הרבה יותר אטרקטיבי)!
אבל לא 1 שכזה אחרי יאמר,שזה היה נקי לחלוטין מחובות+ נכסים.
וזה לא היה במהלך תקופת הביניים של גיל/קובי.
וזה לא היה לפני שגב ולא אחרי שגב.
היום זה הכי פחות אטרקטיבי ב20 שנים האחרונות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Mar-2016, 18:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Mar-2016 על ידי 18:44 עידן444.)
הודעה: #22
ועכשיו !!!
(27-Mar-2016 18:24)אייל ס כתב:  עידן(בלי להעליב) אתה מזכיר לי את פרימו ביציע העיתונות שציין שהחובות בעונה שעברה היו 12.5 ועכשיו 5....
אז זהו שממש לא,איש לא יודע את המספרים המדוייקים,אך על פי התזרים יש סברה שאומרת שהחוב כולל ההלוואה במזרחי עובר את ה15/16 מיליון.
לא לצפות שמהייקב ומהגורן זה יסגר.

נבנתה תוכנית שבמצב אידיאלי היתה אמורה לסיים את העונה בגרעון של 2.5 מיליון ש״ח(לטענתך).
התוכנית הזו כללה כספים שלא הגיעו מכל מיני גורמים. אם הם יגיעו כנראה שהמצב יהיה לא מאוד רחוק מאותה תוכנית כי בחיי שאני מסתכל על הניהול של אוסידון- בזבזני הוא ממש לא היה.
במידה והכל כשר- ואתה מעולם לא טענת או רמזת למשהו לא כשר- אני לא רואה חריגות יוצאות דופן מעבר להחלפת המאמנים ואולי עוד כמה שחקנים שהוחתמו ושוחררו- וזה ללא ספק היה צריך להתקזז ואפילו להשאיר עודף מהשחרורים המסיביים שהיו בינואר וממכירת שויינפלד.
אני רואה כאן מערכת רזה מאוד!!!
הכאוס שיש היום במועדון ברגע שאין את אוסידון מוכיח עד כמה הוא רזה בשדרה הניהולית וכמה הוא רזה ברמה המקצועית אני חושב שראינו לבד כל העונה.
אין שום סיבה לגרעון בעונה הזו. לאחר מכירת שויינפלד והשארת סגל של בקושי ליגה לאומית החל מינואר- רווח תפעולי לא נשמע מופרך כל כל...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגב, ירון ישראל אמר עוד דבר נכון- ההכנסות מקהל לא היו קרובות לצפי אבל זה די מתקזז עם זה שאין נקודות. אין פרמיות. אז גם מבחינת הקהל אני לא רואה בור. אני גם מנחש באופן ודאי שהוצאות השיטור והאבטחה העונה היו נמוכות באופן דרסטי לעונות הקודמות.
באמת לא מבין היכן הבור.

27-Mar-2016, 18:45
הודעה: #23
יש סיבה או אין ... ובכל זאת אנחנו בגרעון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Mar-2016, 18:49
הודעה: #24
אין סיבה כשעובדים על פי תקציב ובראש האירגון עומד מנהל בעל כישורים מינימליים.
אך כשלא עובדים על פי תקציב ובראש המועדון עומדים שלישית דורון/רני/צ'ארלי שכישורי הניהול שלהם לא מספיקים לוועד בית בביניין דו משפחתי,אז הגרעון השנה גדל למרות מכירת החיסו וויתור על המעט נכסים שהיו ולמרות הכשלון המקצועי.
והגרוע מכל התנהלותו של דורון והגיבוי שהוא קיבל מהעיריה ע"ח אלו שהיו מוכנים בעבר לעשות,הרחיקה גם אותם.
ולא מדובר במשחק יו יו ולכן הסבירות שיחזרו בגלל המצב,לא גבוהה.
27-Mar-2016, 18:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Mar-2016 על ידי 18:56 עידן444.)
הודעה: #25
ועכשיו !!!
(27-Mar-2016 18:45)טל.מ כתב:  יש סיבה או אין ... ובכל זאת אנחנו בגרעון.

השאלה כמה ולמה.
אולי גרוס יודע...
אם הוא בכלל בדק...
יש לי תחושה שהוא הסתכל על זה בערך כמו שאני מסתכל על הפרסומות ששמים לי בדואר...

(27-Mar-2016 18:49)אייל ס כתב:  אין סיבה כשעובדים על פי תקציב ובראש האירגון עומד מנהל בעל כישורים מינימליים.
אך כשלא עובדים על פי תקציב ובראש המועדון עומדים שלישית דורון/רני/צ'ארלי שכישורי הניהול שלהם לא מספיקים לוועד בית בביניין דו משפחתי,אז הגרעון השנה גדל למרות מכירת החיסו וויתור על המעט נכסים שהיו ולמרות הכשלון המקצועי.
והגרוע מכל התנהלותו של דורון והגיבוי שהוא קיבל מהעיריה ע"ח אלו שהיו מוכנים בעבר לעשות,הרחיקה גם אותם.
ולא מדובר במשחק יו יו ולכן הסבירות שיחזרו בגלל המצב,לא גבוהה.

אני לא יודע אם מה שאתה טוען כאן הוא מדוייק. אם כן אני מקווה שגם אלה שעכשיו חוגגים כאילו נתניה לקחה גביע מבינים כמה הטעות שלהם היא גדולה וכמה הפנטזיות שלהם לגבי היום שאחרי אוסידון תלושות מהמציאות.

27-Mar-2016, 19:01
הודעה: #26
להיות בעלים של קבוצת כדורגל צריך להיות שרוט/רודף פירסום/עור פיל/ארנק עם חורים/לא שפוי/מקדם אינטרסים אישים ע"י מינוף העסק .אינטרסים. יצירת קשרים עקיפים עם העיריה /כל התשובות נכונות.
עדיין אף אחד לא עומד ב"קריטריונים" הנ"ל

Sent from my A0001 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אייל ס (2727-0303-2016201620162016)
27-Mar-2016, 19:02
הודעה: #27
אייל אתה אחד שפחות או יותר מבין מה הלך והולך כרגע במועדון
במידה ורועי דניאל לוקח על עצמו את ניהול הקבוצה
מה לדעתך הדבר הראשון שהוא יעשה\צריך לעשות.
27-Mar-2016, 19:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Mar-2016 על ידי 19:06 אייל ס.)
הודעה: #28
הקפדתי לאורך כל הדרך(ורק בחודשים האחרונים) לבקר את ההתנהלות והקשקשת והספינים,אך לא חשבתי לרגע שיש אלטרנטיבה מוכנה.
ההפך,היה לי רצון שדורון ישאר בחודשים הקרובים,על מנת שיהיה הגורם שימסור את המפתחות ביוזמתו אחרי שכלו כל הקיצים.
והכסף שתעביר לו העיריה יועבר רק אחרי דו"ח תזרימי מסודר חתום ע"י רו"ח.

(27-Mar-2016 19:02)זיו פלם כתב:  אייל אתה אחד שפחות או יותר מבין מה הלך והולך כרגע במועדון

לפני שיקח על עצמו יהיה חייב לגייס כסף.(זה נכון לכל מי שיקח על עצמו).
27-Mar-2016, 19:11
הודעה: #29
(27-Mar-2016 19:04)אייל ס כתב:  הקפדתי לאורך כל הדרך(ורק בחודשים האחרונים) לבקר את ההתנהלות והקשקשת והספינים,אך לא חשבתי לרגע שיש אלטרנטיבה מוכנה.
ההפך,היה לי רצון שדורון ישאר בחודשים הקרובים,על מנת שיהיה הגורם שימסור את המפתחות ביוזמתו אחרי שכלו כל הקיצים.

(27-Mar-2016 19:02)זיו פלם כתב:  אייל אתה אחד שפחות או יותר מבין מה הלך והולך כרגע במועדון

לדעתך במידה ורועי יקבל את ניהול הקבוצה (לפי ראיונות איתו הוא מוכן ורק מחכה לקריאה) האם אותם אנשי עסקים (ספונסרים ) יסכימו להזרים כספים מחדש
?
27-Mar-2016, 19:24
הודעה: #30
(27-Mar-2016 19:11)זיו פלם כתב:  
(27-Mar-2016 19:04)אייל ס כתב:  הקפדתי לאורך כל הדרך(ורק בחודשים האחרונים) לבקר את ההתנהלות והקשקשת והספינים,אך לא חשבתי לרגע שיש אלטרנטיבה מוכנה.

לדעתך במידה ורועי יקבל את ניהול הקבוצה (לפי ראיונות איתו הוא מוכן ורק מחכה לקריאה) האם אותם אנשי עסקים (ספונסרים ) יסכימו להזרים כספים מחדש
?

קשה לי להאמין שרק כניסת רועי דניאל תגרום לאנשים להעביר כסף.
איש עסקים הגיוני והגון לעסקיו לא יעביר כסף לפני שיראה תוכנית מסודרת שפותרת את הבעיה ולא דוחה אותה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים