מכבי נתניה

גירסה מלאה: ועכשיו !!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
שהכל מרוסק, נקווה שלא ינסו לסגור חורים!!!
זה הזמן ללכת לפירוק , להתחיל מאפס ולבנות מחדש ע״י אדם או קבוצת ניהול, ללא דריסת רגל לאף אחד מאלה שניהלו פה בשנים האחרונות וחירבו את המועדון!!!
בדבר אחד אני מסכים עם אוסידון , היו פה הרבה אוכלי חינם.
והרבה כבוד למי שתרם מכספו(לא חייבים כלום לאף אחד).
מקווה שמתבשל משהו מאחורי הקלעים?
נקווה לימים טובים יותר.
חס וחלילה פירוק!

Sent from my iPhone using Tapatalk
קבוצה במקום האחרון שמתפרקת יורדת שתי ליגות . ואני כבר לא מדבר על המכירה ההמונית שתהיה פה על כל דבר ששווה משהו במועדון הזה.

מקווה שפירוק תהיה האופציה האחרונה אחרונה כאשר כל האופציות האחרות לא יצליחו להבשיל
פירוק זה אסון! אני לא מבין למה אנשים ממשיכים לטפטף את השיט הזה! מקווה שזה לא עולה למרים בקצה הקצה של המחשבות...
אולי זה מה שהבחור מנורדיה רוצה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(27-Mar-2016 14:40)אופיר34 כתב: [ -> ]קבוצה במקום האחרון שמתפרקת יורדת שתי ליגות . ואני כבר לא מדבר על המכירה ההמונית שתהיה פה על כל דבר ששווה משהו במועדון הזה.

מקווה שפירוק תהיה האופציה האחרונה אחרונה כאשר כל האופציות האחרות לא יצליחו להבשיל

חוקתית ? אתה בטוח ?
אופיר צודק טל
אופיר לא צודק אין שום תקנה כזאת.
למען האמת חיפשתי בתקנון את מה ששמעתי את פשכצקי טוען לגבי הורדה של קבוצה שנמצאת מתחת לקו האדום 2 ליגות ולא מצאתי דבר כזה.
מנגד צריך להבין שפירוק עבור מכבי נתניה כעת יכול מאוד לגרור את הקבוצה בעונה הבאה לליגה א'. אין לי שום ספק בכך.
גם ירון ישראל אמר היום- בגלל 6-7 מיליון אף אחד לא יתן לקבוצה ללכת לפירוק- לא העיריה שערבה ל 7.5 מיליון, לא אורלצקי- אף אחד!
תוציאו כבר את השטות הזו מהראש!
אם יהיה מי שיקזז את רוב החוב והקבוצה תוכל לפתוח את העונה אז בסדר אם לא ונכנסים להליך שלי פרוק אז הבקרה, בית המשפט ובית הדין של ההתאחדות יחליטו על ההמשך שבסיטואציה מסוימת יכול להגמר גם בליגה א.
ומהי הסיטואציה המסוימת ?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's