שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
12-Mar-2016, 20:32
הודעה: #61
RE: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
(12-Mar-2016 19:56)פיליפצוק כתב:  מה הקשר קהל של הצלחות???? אתה אשכרה לא מבין או עושה את עצמך?
מכבי ת"א מצליחה תביא 20,000
הפועל ב"ש מצליחה תביא 15,000
מכבי נתניה מצליחה לא תביא יותר מ- 10,000 למה? ככה!
מכבי נתניה זה עוד עיר בשרון, גדולה האומנם אבל מסביבה עוד ערים דומות לה.
ת"א זה מטרופולין, ב"ש זה סוג של מטרופולין בדרום, חיפה זה סוג של מטרופולין בצפון, ירושלים זו בירת ישראל.
נתניה לא שם וגם לא תהיה שם, וטוב היה אם ראשת העיר ומי שתיכנן את האיצטדיון, היה בונה את האיצטדיון למידות של המועדון ולא למידות של "שופוני".

הנה עוד אחד מזוכיסט שנהנה להלקות את עצמו למוות...
אתה כנראה אחד מאלה שנמצאים במצוקה וישר רצים לחפש את המגדל הכי גבוה שיהיה אפשר לקפוץ ממנו....
נו באמת ,עכשיו גם האיצטדיון לא לרוחך ?? יש גבול גם לישראליות. על כל דבר נקטר ? כל דבר נשמיץ ? אף פעם לא נהיה מרוצים ?

האיצטדיון הזה ומתקן האימונים שמולו הם אחד הדברים הכי טובים שקרו למועדון הזה מיום הקמתו. מתקן ראוי ומודרני, מעבר לנוחות הצפייה, מושך קהלים חדשים שנמנעו להגיע בעבר, מגדיל את מספר המנויים, מייצר ספונסרים, משפר את רמת הכדורגל, מדרבן משקיעים ועוד ועוד.... ונכון שחלק מהדברים עדיין לא באים לידי ביטוי בקבוצה שלנו ,אבל לטווח הארוך (משהו שאותך כנראה לא מעניין) מתקן כזה רק ישדרג את הקבוצה הזאת.

מלבד הפרט השולי שנקרא כדורגל...אני נהנה להגיע לאיצטדיון הזה כל שבת ובטוח שביום מן הימים גם הפרט השולי הנ"ל יגרום לי להנות....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Mar-2016, 20:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2016 על ידי 20:39 פיליפצ'וק.)
הודעה: #62
הנה עוד אחד שלא קשור לכלום הגיע.
איפה קראת שאני לא מרוצה מהאצטדיון? איפה קראת שאני רוצה לחזור לקופסא.
כתבתי שנבנה אצטדיון למטרת "שופוני" ולא אצטדיון ביתי לטובת מכבי נתניה!
מכבי נתניה לא תמכור 14,000 אלף כרטיסים (בדגש על למכור) וגם לא 10,000 כרטיסים בשנים הקרובות וגם לא בעתיד הנראה לעין.
איצטדיון עם ארבע יציעים קטנים מכל צד, היה נותן תחושה ביתית יותר לקבוצה, בדיוק כמו ש"טרנר" נותן לב"ש.
וטרנר אכן קטן בשביל ב"ש באותה מידה ש"היהלום" גדול בשביל נתניה ו"סמי עופר" גדול בשביל הפועל חיפה.

[/quote]

תגיד, אתה אמיתי? אתה באמת משווה את תקופת יאמר למה שקורה היום בב״ש? איתי שכטר וברוך דגו חצי מת עם אצטדיון כמו הקופסא עם סיכויי אליפות ששואפים לאפס זה פסגת הפנטזיות שלך?

בעם חשבון פשוט 2,000 אוהדים ממוצע בק״ש מקביל ל 20,000 בנתניה. נתניה גדולה מק״ש פי 10 וזה עוד לפני שאני נכנס לאוהדים של נתניה מכל הארץ, מסורת ומתקן+ קהל אורח שנתניה פי כמה נגישה לו מק״ש.
בחיי שלא מבין מה אתה מנסה להראות כאן...

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

יש לי בעיה מודה, להתווכח עם אנשים מבוגרים עם חשיבה של ילדים מנוזלים שקיבלו כרגע צעצוע חדש ליד.
תישאר בחשיבה הילדותית והלא פרופורציונאלית שלך, כשתתבגר תודיע.
12-Mar-2016, 20:45
הודעה: #63
שתהיה פה קבוצה כמו בבש אז יגיע גם קהל כמו בבש
12-Mar-2016, 20:58
הודעה: #64
[quote='פיליפצ'וק' pid='52601' dateline='1457799460']

היה פה דניאל יאמר, כמה קהל הגיע לקופסא?
מספיק כבר לחשוב שאנחנו באיירן מינכן.
מכבי נתניה זה מכבי נתניה, מועדון סדר גודל שני בארץ מבחינת כמות קהל אופציונלית, בואו נשאף להגיע למיצוי הפוטנציאל ולא להיתלות באילנות בלתי אפשריים.

אנחנו לא באיירן מינכן ואנחנו גם לא הפועל יהוד....
אנחנו אחד מששת המועדונים הגדולים בארץ ואין לי בעייה להגיד את זה גם היום באחד מרגעי השפל שלנו.
איך נשאף למיצוי הפוטנציאל ?? איצטדיון כזה לא יכול לעזור למצות את הפוטנציאל ??

ובקשר ליאמר - זה כל כך פופוליסטי להגיד את מה שאמרת. מילא היה אומר את זה סתם אוהד כדורגל שלא קשור לנתניה אבל לשמוע את זה מאוהד הקבוצה שהיה פה וראה הכל זה קצת תמוה.
- כדורגל מחפיר (בהנהגת המאמן שאתה כל כך אוהב) שגרם לבריחת הקהל למרות המיקום הגבוה בטבלה.
- איצטדיון מיושן ולא מושך קהל
- בעלים קפריזי ולא מחובר
- פערי איכות עצומים מול המוליכות

כל תקופת יאמר הייתה בסה"כ סוג של כדור הרגעה לאוהדי הקבוצה. הרגעה זמנית ממלחמות ההשרדות, ממאבקי התחתית, ומהרדיפה אחרי המינוס בבנק.... לצערנו, יאמר (שהוא איש יקר) התגלה כאחד שרק חיפש משהו לטווח הקרוב, בלי ראייה ארוכת טווח ובלי בנייה של קבוצה שנים קדימה. את הלוקש הזה גם אוהדי הקבוצה הבינו מהר מאד.
12-Mar-2016, 20:59
הודעה: #65
(12-Mar-2016 20:45)משה.ד כתב:  שתהיה פה קבוצה כמו בבש אז יגיע גם קהל כמו בבש

לא באותם כמויות, כי הפוטנציאל שונה, זה מה שאני בא להסביר.
הלוואי שתהיה קבוצה טובה, שתרוץ לאליפות עם רבבת צופים ביציעים.
זה הפוטנציאל והלוואי שעוד בחיינו זה יתגשם.
12-Mar-2016, 21:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2016 על ידי 21:33 עידן444.)
הודעה: #66
(12-Mar-2016 20:59)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2016 20:45)משה.ד כתב:  שתהיה פה קבוצה כמו בבש אז יגיע גם קהל כמו בבש

לא באותם כמויות, כי הפוטנציאל שונה, זה מה שאני בא להסביר.
הלוואי שתהיה קבוצה טובה, שתרוץ לאליפות עם רבבת צופים ביציעים.
זה הפוטנציאל והלוואי שעוד בחיינו זה יתגשם.

מה זה פוטנציאל? על מי בדיוק אתה בונה בנגב? על הבדואים? ב״ש ונתניה ערים באותו גודל +- ואני מוכן להתערב שאני מכיר את ב״ש ואת הדרום פי 1000 יותר טוב ממך.
יודע בדיוק מי זו הפועל ב״ש ומה הפוטנציאל שם וכמה יש שם אוהדים של קבוצות אחרות בגלל שנים רעות כמו שאנחנו חווים. ואיך יוצאים מזה? קודם כל תקווה, אחר כך הצלחות, אחר כך מתקן יכול לתת אחלה פוש. שם יש את הכל מהכל ביחד בבת אחת כמו בהזמנה. וזה ברור שעוד כמה שנים כאלה לא יהיה ילד אחד בב״ש שיהיה אוהד של קבוצה אחרת מלבד הפועל ב״ש גם אם אבא שלו אוהד של קבוצה אחרת. שוב- אפקט ההצלחה בתוך עיר גדולה וזה בכלל לא משנה אם זו ב״ש בדרום, חיפה, או פ״ת שדבוקה בתחת של ת״א.

נתניה?
לא תקווה!
לא הצלחות- רק כשלונות!
מתקן טוב שרחוק מלייצר אפקט ביתיות- שוב, בעיקר כי הקבוצה חרא!
מה היה עוזר לי טרנר עם הייתי בקושי ממלא שם יציע אחד?
אתה מתעסק בניחושים כשאני מביא לך מספרים ועובדות סטטיסטיות ואני הילד...
הפועל חיפה גידלה קהל של 7,8,10 אלף איש על הפרצוף של מכבי חיפה אז נתניה בתקופה טובה לא תגדל דורות חדשים של אוהדים? עפ״י איזה הגיון מעוות?

״טווח הנראה לעין״- מה זה המושג הזה? אתה רואה מצב שנתניה תבנה אצטדיון חדש בעוד פחות מ 100 שנה? יש משהו שאתה יודע ואנחנו לא? אתה יודע כמה דברים יכולים לקרות ה 100 שנה?
אצטדיון לא בונים ל 5 לא ל 10 וגם לא ל 20 שנה.

בב״ש עשו טעות קריטית שתעלה להם ביוקר כבר בשנים הקרובות- ואנחנו עוד ניפגש אם אני צודק או לא!
שם פשוט קל לראות את זה בטווח הקרוב. אבל גם אם זה היה בפ״ת הייתי אומר לך אותו דבר.

בב״ש בנו את האצטדיון הכי קטן בארץ חוץ מעכו מהאצטדיונים החדשים ואנשים אפילו לא רואים כמה זה טפשי והזוי!!! אפילו בראשל״צ אצטדיון הסופרלנד תוכנן ל 25,000 מקומות כיאה לעיר בגודל כזה.
אבל הלו... העיקר שיש 4 צדדים...

12-Mar-2016, 21:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2016 על ידי 21:49 פיליפצ'וק.)
הודעה: #67
אתה תחיה בסרט שאתה חי בו ואני אחיה במציאות שלי.
גם חפרת וגם דברי הבל שמנותקים מהמציאות.
אם המועדון ימשיך לצנוח, עוד 10 שנים יהפכו את האיצטדיון הזה למשהו אחר כי לא אתה תכסה על ההפסדים של העירייה.
כמו שכתבתי מקודם, עם אנשים שחיים בסרט/אנשים עם חשיבה ילדותית קשה לי להתווכח.
שיהיה שבוע טוב.
12-Mar-2016, 21:50
הודעה: #68
(12-Mar-2016 21:48)פיליפצוק כתב:  אתה תחיה בסרט שאתה חי בו ואני אחיה במציאות שלי.
גם חפרת וגם דברי הבל שמנותקים מהמציאות.
אם המועדון ימשיך לצנוח, עוד 10 שנים יהפכו את האיצטדיון הזה למשהו אחר כי לא אתה תכסה על ההפסדים של העירייה.
כמו שכתבתי מקודם, עם אנשים שחיים בסרט/אנשים עם חשיבה ילדותית קשה לי להתווכח.
שיהיה שבוע טוב.

חוץ מססמאות וניחושים לא סתרת כלום.
אני מרוצה.
שבוע טוב.

12-Mar-2016, 23:24
הודעה: #69
אתה מדבר על ב"ש ועל זה אין לי ויכוח, הם אכן בנו איצטדיון קטן מידי, יש להם פוטנציאל להרבה יותר (ככה זה שמאילת ועד אשדוד הם הקבוצה היחידה) .
נתניה מצד שני בנו איצטדיון גדול מידי ולא ביתי בעליל, כי אין לנתניה מעל רבבת צופים להביא נקודה סימן קריאה, לא היום וגם לא בעתיד הנראה לעין, תפלל שכל אלה שמגיעים גם ימשיכו להגיע עוד 5 שנים.
אבל אתה תמשיך לחיות בסרט שנתניה זה פוטנציאל להיות בית"ר או מכבי ת"א או חיפה, רק תגיד לי מאיפה אתה קונה את החומר המשובח.

נ.ב: העיקר שאתה מרוצה.
12-Mar-2016, 23:41
הודעה: #70
אז ככה זה עובד ?? כל מי שלא מפרק את הקבוצה או חלילה חושב שיש פה פוטנציאל חי בסרט?
יאללה.... אימצתם פה את "החי בסרט" הזה כאילו שכל נבואה שלכם התממשה במציאות....
אתה יודע מי חי בסרט? זה שחשב שראובן עטר יעשה פה את השינוי. זה שאמר שרק ראובן יכול להצליח פה. זה הבן אדם שחי בסרט. לא אלה שמביאים לך עובדות ומספרים ולא נסחפים אחרי הגל האפוקליפטי הבלתי נגמר הזה.

ומזה איצטדיון גדול? מה רצית איצטדיון של 8000 מקומות? עזוב אותך בוא נעבור להרצליה וזהו. למה לבזבז כסף על איצטדיון מודרני ש 20 ק"מ מפה יש את מה שצריך.
תסלח לי אבל יש לך חשיבה של לוזר שלא רוצה לגדול ולהתפתח. תתעלה על עצמך ותחשוב לטווח ארוך.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים