מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
זה דורש מרשת העיר ומהמנכ"ל לא למצמץ.
המועדון התרסק מקצועית וירד ליגה ולכן החיפזון מהשטן.
חשבון בנק 1 מוגבל והשני בדרך ויש לשלם 4 משכורות(פברואר/מרץ/אפריל/מאי),תשלומים לרשויות,צ'קים מהעבר הקרוב ולעתיד והכנסות אין.
איש מאותם "עלק" אלו שדורון מקווה שיעבירו כספים לא יעביר שקל,מרבית הכסף מההתאחדות התקבל,הצ'קים מהפועל נוכו ומהעיריה מגיע סכום מצומצם אחרי קיזוז החזר ההלוואה /הצ'קים שלא כובדו/התשלומים לעונה הנוכחית.
דורון כמיופה כח ויו"ר וכבעל זכות חתימה בחשבונות נושא באחריות לצ'קים שלא יכובדו ולעוד לא מעט "בעיות" שיצרו את הגרעון,זהר ורני נושאים באחריות ופחתת אך עדיין באחריות,כל 1 מהם חשוף לתביעה ע"י כל אותם בעלי חוב או המפרק שימונה במידה ונגיע לשם.
אז נכון שיש ביטוח,אך יש גם השתתפות עצמית בגובה של כמאה אלף דולר ולכן כדאי לשלשה להכין את הארנקים ולהמנע מטעויות שיגרמו לחברת הביטוח להפוך אותם לצד..

ולעיריה אני ממליץ,לא למהר בוויתור על זכויות עתידיות ולדאוג שבעלי זכויות החתימה ישלמו על הטעויות ובמזומן.
אני רואה את אוסידון מוכר את דין גל ואביב אברהם בקרוב. 500 אלף שקל בצ׳ק דחוי להפועל שאחרי ניכיון יניב 350 אלף שקל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-Mar-2016 10:43)טל.מ כתב: [ -> ]אני רואה את אוסידון מוכר את דין גל ואביב אברהם בקרוב. 500 אלף שקל בצ׳ק דחוי להפועל שאחרי ניכיון יניב 350 אלף שקל.

אני רואה אותו מוכר גם את גבי ושמחה ולכן אני מקווה שהעיריה כממנה ובעלת הערבות תיקח אחריות ולא תאפשר לו לזוז צעד בלי אישור.
הבעיה המרכזית היא שאף אחד לא רוצה לגעת עם מקל בדבר הזה.
מישהו מאמין שיבוא קוסם ויחלץ את העגלה הזו מהבוץ.
זה כנראה לא יקרה.
אם יש חדלות פירעון, זה מוביל לפירוק ומכבי יפו, הכח וכפ"ס ( בעבר) נראות קרובות מתמיד.
עיריית נתניה ומרים בראשה ישנים בעמידה.
רק אנחנו
ניגע
צריך רק ללכת על זה , כי יותר רע מזה......
נכון שהפרידה לא תעלה שקל אבל אז גם לא תהיה מכבי נתניה ברגע שיהיה חדלות פירעון

מצפה מהעיריה והעומדים בראשה לנהל משבר כמו שמנהלים משבר.
צעד ראשון בפתרון , זה להכיר בבעיה ולהודות במצב ולהציף אותה למעלה, בנתיים בעירייה חושבים שאנחנו ברווח תפעולי.
ככל שניכנסים לעומקם של נתונים,מתברר שרמת המהימנות של האינפורמציה שהועברה בסוף פברואר לבקרה עשויה להיבחן מבחינה פלילית..
מי ייתן ובבקרה/עיריה יהיה "גבר" אחד שיבחן את הדברים כפי שתפקידו מחייב את הבחינה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's