שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
05-Mar-2016, 23:50
הודעה: #41
שורה תחתונה- מהלך אידיוטי!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Mar-2016, 23:51
הודעה: #42
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
אין ספק שהיה חסר היום "בעל בית" בנוער...אביב בהחלט יכול היה להיות ההבדל בין צל"ש לטר"ש.
06-Mar-2016, 10:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2016 על ידי 10:19 עידן444.)
הודעה: #43
(05-Mar-2016 19:46)אופיר34 כתב:  
(05-Mar-2016 18:31)דוד חטב כתב:  אתם קולטים שאנחנו כאוהדים לא מסתדרים פה בפורום אז תארולכם מה קורה כשיש 4-5 אנשים בדירקטוריון...
עצוב שהנוער שלנו לא משתפר...סגנון המשחק נשאר בעט ורוץ הכל מקרי יש כשרונות (בר גל נחמד , כיאל שחקן, מספר 11 שחקן) ואולי יש עוד כמה שלא הבריקו היום....
תומר תפס יום חלש וזה בלט מאד....
מבחינת רצון ולחימה אין תלונות החברה רוצים...

לגבי האוהדים - לי קשה להסתדר עם אנשים שכל ייעודם זה הפצת פסימיות והורדת מוטיבציה לכל הסובבים אותם, אבל זה רק אני...

לגבי הנוער - שנינו לצערנו ראינו היום שמהדור הנוכחי כנראה לא תבוא ישועתנו.
לגבי שנה הבאה - הסכמנו כבר אחרי כמה דקות משחק שבר גל ואותו מספר 11 עלום בהחלט יכולים להשתלב בקבוצת ליגת לאומית שתהיה לנו שנה הבאה.

נו, מצויין!
הבעיה עם אנשים שאין להם אמצע... מבחינתם זה או להעלות עכשיו 8 שחקנים מהנוער להרכב או להגיד שכולם זבל ולפתור בזה את העניין...
מהנוער של מכבי חיפה ומכבי ת״א היית מגרד 3-4 שחקנים עם אופציה להרכב לקבוצת תחתית בליגת העל\אמצע בליגה לאומית- הרי אנחנו רואים איך אנחנו נראים עם הכוכבים הכי גדולים מהנוער של מכבי ת״א והם אפילו לא שנה ראשונה בבוגרים. הרבה שחקני הנוער הבוגרים של מכבי ת״א משחקים בבית״ר ת״א-רמלה- והם ממש לא דורסים את הליגה...
מחלקת נוער טובה צריכה להעלות 2-3 שחקנים בשנה לבוגרים. אם ראיתם 2-3 פוטנציאלים כאלה אתמול- נהדר. זה לא אומר שהם שנה הבאה יהיו שחקני הרכב וגם לא אומר שהם יהיו כוכבים- אבל בהחלט צריכים לסמן אותם ולתת להם צאנס אמיתי. ככה צריך להתנהל מועדון בסטטוס כלכלי שלנו כדי לבנות את עצמו. לא מכיר דרך אחרת שלא כוללת הרפתקאות כלכליות. מבטיח לכם שעם התנהלות כזו תוך כמה שנים תראו 5-6 שחקני בית שאתם רצים איתם בלב שלם וכמה מיליונים בחשבון הבנק על ״אקזיטים״ שאת מקומם תופסים צעירים אחרים.
ברור שאחרי 3 שנים בהן מאכילים אותנו רק ירין חסן ברמה שזה כבר מביא לאנשים בחילה יש פער להשלים ונצטרך לשלם על כך ביותר שחקנים, יותר בינוניות(כי פתאום צריך להעלות 4-5) ובמשקל רב יותר בהצלחה עם שחקני רכש מבחוץ- מה שנקרא ״בינגואים״(״בינגו״=שחקן זול שמתברר כשיחוק- דוגמאות- קאיודה, וואקמה, אצילי, שלומי אזולאי, רועי קהת).

06-Mar-2016, 11:18
הודעה: #44
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
יש לנו אמצע וחצי....

שאני אומר שמהדור הנוכחי כנראה לא תבוא ישועתנו אני מתכוון שגם בסגל קבוצת ליגת על אני לא רואה נכון להיום מקום ליותר משלשה ארבעה שחקני נוער. לליגה הלאומית אפשר אולי להוסיף עוד שניים למצבת כח האדם.

ולפני שאתה קופץ עלי עם איכות הרכש שמגיע - אז כן גם שם אנחנו לא פוגעים תמיד וגם שם צריך לשפר את האחוזים שלנו. זה לא סותר את מה שאמרתי מקודם.
06-Mar-2016, 12:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2016 על ידי 12:06 עידן444.)
הודעה: #45
אני רואה בסגל העונה הבאה מקום ל:
דין גל, סייף פאדול, בר גל(לפי מה שאני קורא-לא ראיתי), יאיר זיו, עאמר מסרוואה, פאדי(אם לא היה נמכר- פשוט מביא דוגמה לשחקן בולט שאם לא המצב הכלכלי היה אופציה), אילון ירושלמי, אביב אברהם, ניר עזריה(מישהו יודע למה הוא לא משחק לאחרונה? אני באופן אישי מאוד התרשמתי ממנו).
ברשימת המושאלים אני רואה את סתיו זלאיט, אביב עזריה, נור ביסאן, עומר בוארון, מוחמד אגבאריה, עדן בן מנשה ואביאל פריז- אולי יש כאלה שמתאימים. מבחינתי שחקן מושאל הוא פוטנציאל לחזור- אחרת למה הוא מושאל ולא משוחרר?
אל הרשימה הזו תוסיף את דודי תירם, ויקי כחלון, ועדי נימני- מי יותר רלוונטי ומי פחות- ובהחלט אפשר להרכיב קבוצה מבסיס מקומי עם שחקנים מובילים מבחוץ כמו ערן לוי ודיא סבע(תלוי במצבם), איציק כהן, לולה(בשכר נמוך) ועוד שני זרים.
אם תרצו או לא תרצו- בלי רוכש- זה מה יש וגם זה בקושי...
להתחיל להביא מכל הבא ליד כפי שעשו בשנתיים האחרונות- לא יוביל לשום מקום.
06-Mar-2016, 12:58
הודעה: #46
הבעיה המרכזית בהרכב כזה אם אתה חושב לעלות שנה הבאה אז תצטרך שוב לבנות
קבוצה מחדש צריך ללמוד מבני יהודה שמרו על הקבוצה שירדה ואז שעלו עשו רק קוסמטיקה

06-Mar-2016, 12:59
הודעה: #47
(06-Mar-2016 12:58)mordii2 כתב:  הבעיה המרכזית בהרכב כזה אם אתה חושב לעלות שנה הבאה אז תצטרך שוב לבנות

הפעם אין על מה לשמור......
06-Mar-2016, 13:12
הודעה: #48
אם דיא ובעיקר ערן לוי יצליחו לחזור לשחק כדורגל כפי שהיה לפני הפציעה שלהם, ועם בלם נורמלי וחלוץ טוב יהיה אפשר לחזור מהר מאד. בכל שאר העמדות יספיקו גם הבינוניים שיש היום
06-Mar-2016, 13:22
הודעה: #49
אני מסכים שהיום אין מה לשמור אבל ללכת על הנוער וזהו זה גם לא יהיה חכם למרות שאת הבלם הייתי משאיר
וסתם שאלה שחשבתי אתמול עם הפועל יורדת שינפלד נשאר או עוזב

06-Mar-2016, 14:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2016 על ידי 14:26 עידן444.)
הודעה: #50
(06-Mar-2016 12:59)אייל ס כתב:  
(06-Mar-2016 12:58)mordii2 כתב:  הבעיה המרכזית בהרכב כזה אם אתה חושב לעלות שנה הבאה אז תצטרך שוב לבנות

הפעם אין על מה לשמור......

בדיוק!

(06-Mar-2016 13:22)mordii2 כתב:  אני מסכים שהיום אין מה לשמור אבל ללכת על הנוער וזהו זה גם לא יהיה חכם למרות שאת הבלם הייתי משאיר
וסתם שאלה שחשבתי אתמול עם הפועל יורדת שינפלד נשאר או עוזב

נוער?
כחלון זה לא נוער.
חסן זה לא נוער.
ערן לוי לא הוער.
3 זרים זה לא נוער.
איציק כהן זה לא נוער.
מוטי מלכה זה לא נוער.
מרעב(למה לא משחק??? זה באמת היה רק כדי לעזור לשעריים???) לא נוער.
תירם הוכיח עצמו בלעומית.
בוארון לא נוער.

לדעתי אפילו לקבוצה כמו שתיארתי לא יהיה כסף.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים