שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
04-Mar-2016, 23:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Mar-2016 על ידי 23:53 עידן444.)
הודעה: #21
דעתי היא שאם אביב אברהם ואילון ירושלמי הולכים לפתוח בהרכב הבוגרים- אני חושב שזה המקום בו הם צריכים להיות. אם הם הולכים לשחק כמה דקות בגארבג׳ טיים עדיף שישחקו עם הנוער כדי לנסות להתקדם בגביע.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Mar-2016, 0:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2016 על ידי 1:00 דוד חטב.)
הודעה: #22
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
(04-Mar-2016 13:28)אופיר34 כתב:  
(04-Mar-2016 11:25)דוד חטב כתב:  מנפלאות אוסידון במועדון הגדול....
הנוער מחר ב-10:45 בבית משחק גביע (תבואו לעודד)
מה עושה אדון אוסידון לוקח מהנוער את 2 השחקנים הכי טובים איילון ירושלמי ואביב אברהם ומעלה לבוגרים ....
מנחם קורצקי גם פותח פה חשבון עם האוהדים...שישאר בצד של אוסידון את שניהם נקפל מפה...
ואל תגידו לי שגם שבת שעברה הם היו בבוגרים זה לא מעניין ....
מועדון עושה שיקולים הבוגרים כרגע בסדר עדיפות משני בעיקר שמדובר במשחק גביע...

אני באמת לא מבין.
לא ביקשנו להתחיל להריץ בבוגרת שחקני נוער שיהוו בסיס לעונה הבאה ?
לא התלוננו חודשים פה למה נותנים את הבמה לשכירי חרב מבחוץ על חשבון הילדים שלנו ?
לא אמרנו שקבוצת הנוער תפקידה העיקרי לספק שחקנים לבוגרת ?

אתם מבינים למה אני אומר שלא משנה מה יקרה תלונות תמיד יהיו ??

אופיר זה עניין של סדר עדיפות בהנחה שהנוער נשאר...אז יש את כל השבתות לתת הזדמנויות אמיתיות לא בשבת שהמשחק של הבוגרים לא מעניין אף אחד והנוער במשחק גביע נגד הפועל...

ואפרופו התנהלות פיננסית לוינגייט נמאס מהחוב...180 אלף וזרקו את הקבוצות שלנו מאימונים בוינגייט...
05-Mar-2016, 2:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2016 על ידי 2:44 אופיר34.)
הודעה: #23
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
(04-Mar-2016 21:32)טל.מ כתב:  תקשיב אתה מדבר שטויות ברצף. הבוגרים כבר ירדו אין להם שום מטרה כרגע . פשוט כלום . להעביר את הזמן. לנוער יש מטרה יש משחק גביע . תסביר לי חוץ מהצורך הנורא שלך להיות צודק תמיד מה נורא יהיה אם במשחק ספציפי הנוער יעלה בהרכב הכי חזק שלו ? כולי אוזן.

ברור שאני זה שתמיד מדבר שטויות ופיו של הגאון מוילנה רק מפיק מרגליות....
אז הסקט ושמע, לגבי העניין הספציפי אני מסכים עם עידן ,אבל זה ממש לא האישיו. האישיו פה זה נסיון לייצר עוד שערורייה , עוד דרמה ועוד סיפור גדול מסביב לקבוצה כאילו שחסר לנו צרות. מזכיר לי איזה מגישת רדיו מוכרת...

אני מדבר עכשיו על העקרון שלא משנה מה יקרה ומה יוחלט לך ולדומיך תמיד יהיה מה להגיד. רצית שחרורים - קבלת שחרורים. רצית לשתף שחקני בית לקראת העונה הבאה - אתה מקבל שחקני בית. אתה מסופק ?? ברור שלא....

ביום שיהיה לך עמוד שדרה ותלך עם האמת שלך עד הסוף אני אולי אוכל להתווכח איתך. בינתיים אתה מתנהל כמו אחרון שטופי המח.

(04-Mar-2016 14:28)אייל ס כתב:  טל,אנחנו פלוס מינוס בני אותו מחזור....יש יתרון לגיל,לפחות בהפנמת הכוחות...
אתה כבר יודע הרבה זמן את מה שאני גיליתי רק לאחרונה,תשקיע משאבים במקומות אחרים.

אייל, נשמח לשמוע מה התגלית המרעישה שגילית לאחרונה....
05-Mar-2016, 8:55
הודעה: #24
כדי לא לפגוע בך ברמה אישית ומכיוון שהמניעים שלך הם ממש לא שליליים,בחרתי למעט ביצירת אינטרקציה וויכוח איתך כי נימוקך מזכירים לי את החלפת המסרים שלי עם עיתונאי הדגל מ"ספורט 5" שבעברו קיבל שכר בחברת "דן".
לא רואה בזה טעם,בדיוק כמו שלא מבין את טל מיוחס(שהיו ויש לי איתו לא מעט וויכוחים),בהמשך הוויכוח האינסופי איתך "למי יש יותר גדול"?.
05-Mar-2016, 11:14
הודעה: #25
איכשהו אני תמיד חושב שאוכל לגרום לו לחשוב אחרת. יאמר לחובתי שאני תמיד טועה. אכן מסכים עם אייל , אין טעם בויכוחים האלה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Mar-2016, 11:21
הודעה: #26
בשבועיים האחרונים אני מרשה לעצמי לשתף את ה"שווישים" של אוסידון באמצעי התקשורת ב"פוסטים" המשובחים שהחברה כותבים מפעם לפעם (כדוגמת הפוסט של יגאל לרועי הורוביץ..) והתגובות "מדהימות"...אחרי כל תגובה שכזו אני משוכנע יותר ויותר,גנבו לנו את המועדון ובנזיד עדשים.
05-Mar-2016, 12:08
הודעה: #27
(05-Mar-2016 8:55)אייל ס כתב:  כדי לא לפגוע בך ברמה אישית ומכיוון שהמניעים שלך הם ממש לא שליליים,בחרתי למעט ביצירת אינטרקציה וויכוח איתך כי נימוקך מזכירים לי את החלפת המסרים שלי עם עיתונאי הדגל מ"ספורט 5" שבעברו קיבל שכר בחברת "דן".
לא רואה בזה טעם,בדיוק כמו שלא מבין את טל מיוחס(שהיו ויש לי איתו לא מעט וויכוחים),בהמשך הוויכוח האינסופי איתך "למי יש יותר גדול"?.

אתה מוזמן לפגוע בי אישית אם זה מה שישפר את הרגשתך. החיים שלי ימשכו כסדרם גם אם תגיד לי שאני אהבל, טיפש , אדיוט שלא יודע לקרוא את המציאות.

גם אני כבר מזמן הבנתי שאם אייל אומר X כולם צריכים להגיד אמן אחרת מתחילים להשוות אותם לנהגי דן בדימוס....

אז זהו שלא. אני לא חייב לקבל את כל מה שאתה אומר. אני לא חייב להצטרף למסע ההסתה הבזוי הזה שרץ ברשתות החברתיות למינהם ,ואני לא חייב להתנצל על זה שאני מעז להגיד ש"הצורר" הגדול לא אשם בכל הצרות של המועדון הזה.

ולחברך החדש לנשק אני אגיד כך - גם "הגב" שאתה פתאום מקבל השנה מאחד המבקרים הגדולים שלך בשנים האחרונות לא ישנה את דעתי על אופייך וראייתך הפסימית ולא משנה באיזה נושא מדובר.
אני לעולם לא יראה את הדברים כמוך כי יש דברים שהם בדי אן איי של הבן אדם. לא ניתנים לשינוי. וכן, אני גאה שאני מצליח להתסכל על העולם גם מזווית אחרת במיוחד בימים קשים כמו אלה.
אז כמו שאמרת, אל תנסה אפילו. אתה האחרון שיצליח לגרום לי לחשוב אחרת.
05-Mar-2016, 12:28
הודעה: #28
טוב יא גבר

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Mar-2016, 18:31
הודעה: #29
אתם קולטים שאנחנו כאוהדים לא מסתדרים פה בפורום אז תארולכם מה קורה כשיש 4-5 אנשים בדירקטוריון...
עצוב שהנוער שלנו לא משתפר...סגנון המשחק נשאר בעט ורוץ הכל מקרי יש כשרונות (בר גל נחמד , כיאל שחקן, מספר 11 שחקן) ואולי יש עוד כמה שלא הבריקו היום....
תומר תפס יום חלש וזה בלט מאד....
מבחינת רצון ולחימה אין תלונות החברה רוצים...
05-Mar-2016, 18:48
הודעה: #30
איפה יהודים כן מסתדרים אחד עם השני?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)