שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש
04-Jan-2014, 12:29
הודעה: #11
RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש
(04-Jan-2014 11:42)לואיס ראזאק כתב:  
(04-Jan-2014 1:56)Gadi כתב:  אנחנו מקום ראשון ממחזור שני, לא בגלל קארמה ולא בגלל כלום, בגלל שאנחנו הכי טובים והכי איכותיים וכל שאר הליגה זאת בדיחה מהלכת.

מצד אחד אתה טוען שהליגה הזאת בדיחה מהלכת (שזו בדיוק הדעה שלי), מצד שני אתה חושב שניצחונות הבקושי האלה מסמלים על כך שאנחנו הכי טובים ב"ליגת הבדיחה המהלכת"...

ובחייאת ראבאק, תלמד איך לצטט ולהגיב - זו אמורה להיות פעולה די פשוטה.
הליגה בדיחה בזה שגם קבוצות עם סגל שחקנים טוב כמו אשקלון והפועל פ"ת לא מסוגלות לשמור על יציבות שבועיים. אנחנו הכי טובים אבל לא הכי טובים ברמה של לנצח כל משחק 4-0 כמו שלא היתה בהיסטוריה אף קבוצה שעלתה בצורה הזאת.
במקום להעריך את זה שהקבוצה פתחה פער חסר תקדים בליגה שהיא תמיד ידועה כמשוגעת אז אתה מחפש משהו אחר להיתפס אליו.
כנראה שכמו שאמרתי באמת כואב לך הלב על זה, יש לי רעיון בשבילך, אולי תבוא טענות על זה שלא מקדמים מספיק שחקני בית?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jan-2014, 12:44
הודעה: #12
(04-Jan-2014 2:19)דוד חטב כתב:  ירין חסן , עידו לוי, אברג׳יל , קאיודה ,

אברג'יל אם ימשיך לשחק כמו בשכונה בטבריה, הוא ימצא עצמו מהר מאוד בחזרה בליגה א'.
04-Jan-2014, 12:46
הודעה: #13
(04-Jan-2014 12:29)Gadi כתב:  
(04-Jan-2014 1:56)Gadi כתב:  אנחנו מקום ראשון ממחזור שני, לא בגלל קארמה ולא בגלל כלום, בגלל שאנחנו הכי טובים והכי איכותיים וכל שאר הליגה זאת בדיחה מהלכת.

מצד אחד אתה טוען שהליגה הזאת בדיחה מהלכת (שזו בדיוק הדעה שלי), מצד שני אתה חושב שניצחונות הבקושי האלה מסמלים על כך שאנחנו הכי טובים ב"ליגת הבדיחה המהלכת"...

הליגה בדיחה בזה שגם קבוצות עם סגל שחקנים טוב כמו אשקלון והפועל פ"ת לא מסוגלות לשמור על יציבות שבועיים. אנחנו הכי טובים אבל לא הכי טובים ברמה של לנצח כל משחק 4-0 כמו שלא היתה בהיסטוריה אף קבוצה שעלתה בצורה הזאת.
במקום להעריך את זה שהקבוצה פתחה פער חסר תקדים בליגה שהיא תמיד ידועה כמשוגעת אז אתה מחפש משהו אחר להיתפס אליו.
כנראה שכמו שאמרתי באמת כואב לך הלב על זה, יש לי רעיון בשבילך, אולי תבוא טענות על זה שלא מקדמים מספיק שחקני בית?

כמה אתה תזרוק את הטענה הבנאלית של "לא הייתה בהיסטוריה"? אז נחש מה, עם סגל כמו שבנו כאן - מכבי נתניה יכלה לעשות היסטוריה. אתה יודע, תמיד יש פעם ראשונה (למרות שאני בטוח שאם נסתכל בדפי ההיסטוריה בוודאי היו מספר עונות בהן קבוצה פירקה את הליגה המשנית בארץ).

לא כואב לי הלב אפילו לא לרגע אחד, אני שמח שעולים ליגה אני פשוט מבואס מהצורה שבה זה מושג - זה הכל, תלמד להתמודד עם זה.

ובנוגע לשחקני בית? זה באמת מגוחך שאין בתכלס שחקני בית בעונה הזאת, אבל אני כבר למדתי להפנים שכיום אי אפשר ממש להזדהות עם הקבוצה הזאת מבחינת שחקנים שבאמת קשורים למועדון ורוב הקבוצה שאני אוהד בנויה משכירי חרב שמכבי נתניה בשבילם היא לא יותר מגרביים חדשות שיזרקו בעוד חצי שנה. מה שבוודאי אומר שבעוד כמה שנים אאבד לחלוטין את העניין בקבוצה כי אני מסוג האוהדים שמחפש משהו מטורף בעידן המודרני - מועדון כדורגל שהוא גם קומונה ואת זה אי אפשר להשיג בלי שחקני בית שבאמת אכפת להם מהמועדון... לא נורא, יום יבוא ותקום FC Diamonds of Netanya.
04-Jan-2014, 12:56
הודעה: #14
הפועל חיפה עם ורמוט, אבידור, טוטואנה, אנסומבו ומגרלשוילי עלו רק במחזור האחרון או אחד לפניו.
לא יודע מתי היתה קבוצה שפתחה בשלב כזה פער של 15 נקודות, מה שבטוח זה לא היה ב-20 שנה האחרונות. ליצור פה איזה תקדים לא מעניין אותי מעניין אותי לעלות ליגה. להגיד לך שנהניתי בכל משחק העונה? ממש לא, נו אז מה? לפחות פה אני לא נהנה אבל יוצא עם 3 נקודות רוב הזמן, בעלייה הקודמת קיבלנו בראש על ימין ועל שמאל כולל במשחק עלייה אז אני יודע להעריך מה שיש לי.

ואני מאוד שמח שנגסת במלכודת של השחקני בית. מצד אחד אתה רוצה קבוצה שתדרוס כל מה שעובר לה בדרך ומצד שני רוצה להריץ פה שחקני בית מהנוער שלנו שעומד לרדת ליגה וככה אתה תחליש גם את הנוער וגם את הבוגרים. מי שטוב צריך לשחק, כמו שאף שחקן בית לא עושה לנו הנחות ברגע שהוא מקבל הצעה ממקום טוב יותר ככה גם אנחנו צריכים לתת להם צ'אנס עד גבול מסוים.
הלוואי שהיה פה סגל שרץ כמה שנים ואף שחקן לא רוצה לעזוב אבל מה לעשות זה לא העידן הזה יותר.
04-Jan-2014, 13:02
הודעה: #15
השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש
(04-Jan-2014 12:46)לואיס ראזאק כתב:  
(04-Jan-2014 12:29)Gadi כתב:  

כמה אתה תזרוק את הטענה הבנאלית של "לא הייתה בהיסטוריה"? אז נחש מה, עם סגל כמו שבנו כאן - מכבי נתניה יכלה לעשות היסטוריה. אתה יודע, תמיד יש פעם ראשונה (למרות שאני בטוח שאם נסתכל בדפי ההיסטוריה בוודאי היו מספר עונות בהן קבוצה פירקה את הליגה המשנית בארץ).

לא כואב לי הלב אפילו לא לרגע אחד, אני שמח שעולים ליגה אני פשוט מבואס מהצורה שבה זה מושג - זה הכל, תלמד להתמודד עם זה.

ובנוגע לשחקני בית? זה באמת מגוחך שאין בתכלס שחקני בית בעונה הזאת, אבל אני כבר למדתי להפנים שכיום אי אפשר ממש להזדהות עם הקבוצה הזאת מבחינת שחקנים שבאמת קשורים למועדון ורוב הקבוצה שאני אוהד בנויה משכירי חרב שמכבי נתניה בשבילם היא לא יותר מגרביים חדשות שיזרקו בעוד חצי שנה. מה שבוודאי אומר שבעוד כמה שנים אאבד לחלוטין את העניין בקבוצה כי אני מסוג האוהדים שמחפש משהו מטורף בעידן המודרני - מועדון כדורגל שהוא גם קומונה ואת זה אי אפשר להשיג בלי שחקני בית שבאמת אכפת להם מהמועדון... לא נורא, יום יבוא ותקום FC Diamonds of Netanya.

שחקני בית ? יש לך שחקן בית בשם ירין חסן שמסרב להפנים שהוא צריך להתמודד על מקום בהרכב ומבקש שישחררו אותו .. זה מה ששחקני הבית שלך שווים.

לא ראיתי אף שחקן בית שמתנדב להציל את המולדת אחרי שירדנו. זה כדורגל של סוכנים .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלון (0404-0101-2014201420142014)
04-Jan-2014, 13:15
הודעה: #16
מנצור אחל׳ה שחקן גם שנכנס אתמול היה סבבה וגם היום בנוער כבר נתן גול...
04-Jan-2014, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2014 על ידי 13:52 לואיס ראזאק.)
הודעה: #17
(04-Jan-2014 12:56)Gadi כתב:  ואני מאוד שמח שנגסת במלכודת של השחקני בית. מצד אחד אתה רוצה קבוצה שתדרוס כל מה שעובר לה בדרך ומצד שני רוצה להריץ פה שחקני בית מהנוער שלנו שעומד לרדת ליגה וככה אתה תחליש גם את הנוער וגם את הבוגרים. מי שטוב צריך לשחק, כמו שאף שחקן בית לא עושה לנו הנחות ברגע שהוא מקבל הצעה ממקום טוב יותר ככה גם אנחנו צריכים לתת להם צ'אנס עד גבול מסוים.
הלוואי שהיה פה סגל שרץ כמה שנים ואף שחקן לא רוצה לעזוב אבל מה לעשות זה לא העידן הזה יותר.

חביבי, יש לך בעיה רצינית בהבנת הנקרא. איפה אמרתי שאני רוצה לדרוס את הליגה? אמרתי שבגלל שבנו פה סגל מסוים זה היה מתבקש ולכן הציפיות בהתאם. אם מכבי נתניה 2013-14 הייתה בנויה ברובה משחקני בית לא הייתי מתלונן לרגע אחד על התוצאות שיש העונה.

נסה לקרוא לאט פעם הבאה, לא הבנת משפט? קרא אותו עוד פעם ועוד פעם עד שתתפוס אותו כמו שצריך במקום סתם להתנפל עליי על דברים שמעולם לא הוצאתי מהמקלדת שלי...

(04-Jan-2014 13:02)טל.מ כתב:  שחקני בית ? יש לך שחקן בית בשם ירין חסן שמסרב להפנים שהוא צריך להתמודד על מקום בהרכב ומבקש שישחררו אותו .. זה מה ששחקני הבית שלך שווים.

לא ראיתי אף שחקן בית שמתנדב להציל את המולדת אחרי שירדנו. זה כדורגל של סוכנים .

זה כנראה מצביע על בעיה של חינוך בנוער וזה כנראה בגלל מאמנים שלא ממש אכפת להם יותר מדי על להדגיש שפה זה מועדון גדול ויש לאן לשאוף + הורים מלאים בתאוות בצע שרוצים שהילד ירדוף אחרי הכסף הגדול + סוכנים ארורים.

מאז ישראל זביטי אני לא זוכר שחקן שבאמת היה אפשר להרגיש שאכפת לו מהקבוצה ועברו מאז כבר 7 שנים - זו בעיה רצינית לדעתי האישית ולא נראה שיש פיתרון.

אישית, אני לא כל כך מבין מה הטעם להמשיך לאהוד מועדון אם בתכלס אין לך אפילו שחקן אחד על המגרש שיש לך ולו משהו במשותף - אהדה לאותה הקבוצה (או לפחות שלשחקן תהיה חיבה אמיתית למועדון).
אני יודע שאני לא אוכל להמשיך לאהוד קבוצת שכירי חרב לעוד הרבה זמן, כזה אני, צריך נשמה ורומנטיקה בכדורגל שלי ונראה שאנחנו בדרך למוות סופי בעניין הזה (אני מדבר על הענף מבחינה גלובלית).

גילוי נאות - אני נולדתי כאוהד מנצ'סטר יוניטד והאליפות האחרונה לא עשתה לי כלום, קצת דיגדוג נחמד כזה ולא יותר ומדובר באליפות 20 היסטורית. משמע - תארים והצלחות זה לא הכל, אם אין חיבור זה פשוט ריק מכל תוכן כמו זיון עם פרוצה נטולת כל רגש - זה יכול להיות נחמד, אבל אתה לא תגיע לאורגזמה אדירה.
04-Jan-2014, 14:03
הודעה: #18
(03-Jan-2014 19:32)לואיס ראזאק כתב:  12 נקודות מהמקום השני ו15 נקודות מהמקום השלישי - מטורף.

פשוט מטורף שקבוצה יחסית חלשה ולא ממש מבריקה כמו שיש למכבי נתניה העונה פשוטה מצליחה לצאת לכזה פור, מוכיח בלי צל של ספק שהליגה הלאומית היא חצי מקצועית כיום.

הקבוצה חזקה. קבוצה שממוצע הספיגה שלה למשחק עומד על 0.72 שערים היא בהחלט חזקה. אתה עושה מ"חלשה" ומ"אפורה" מזה, ומ"חזקה" ו"מבריקה" מזה, היינו הך, ואין זה כך. קבוצה כדורגל יכולה להיות חזקה ואפורה (מכבי נתניה מודל 06/07 עם לואיס מרין וכו'), ויכולה להיות מבריקה וחלשה (מודל 05/06 עם מסודי ועבדול רזאכ).
04-Jan-2014, 14:10
הודעה: #19
(04-Jan-2014 13:41)לואיס ראזאק כתב:  חביבי, יש לך בעיה רצינית בהבנת הנקרא. איפה אמרתי שאני רוצה לדרוס את הליגה?

אממ אולי כאן?

(04-Jan-2014 0:29)לואיס ראזאק כתב:  בנו כאן קבוצה שאמורה לדרוס את הליגה הזאת
04-Jan-2014, 14:16
הודעה: #20
חחח יש כאלה שגם 15 פור לא טוב להם ...גדי שאפו על הוכחה חותכת ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים