מכבי נתניה
השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש (/showthread.php?tid=428)

עמודים: 1 2 3

השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - אריאל - 03-Jan-2014 19:27

או שהתחלצי לאבד את הספירה בכאלה מספרים...

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - לואיס ראזאק - 03-Jan-2014 19:32

12 נקודות מהמקום השני ו15 נקודות מהמקום השלישי - מטורף.

פשוט מטורף שקבוצה יחסית חלשה ולא ממש מבריקה כמו שיש למכבי נתניה העונה פשוטה מצליחה לצאת לכזה פור, מוכיח בלי צל של ספק שהליגה הלאומית היא חצי מקצועית כיום.

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - דוד חטב - 03-Jan-2014 19:57

קבוצה חלשה ???איפה אתה חי ??? קבוצה טובה עד טובה מאד גם אם לא מבריקה לאורך 90 דקות !!!

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - לואיס ראזאק - 04-Jan-2014 0:29

די נו, בחייך. מכבי נתניה דגם 2013-14 היא קבוצה יחסית טובה לליגה הלאומית, ליגה שהעונה הנוכחית היא מחפירה ובה יש קבוצות חובבניות לכל דבר שאין להם מקום גם בליגת המשנה של הכדורגל הישראלי.

10 משחקים שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד, נכון, אף אחד לא אומר שלהיות הקבוצה עם ממוצע השערים הכי מרשים ייתן משהו, אבל דחילק, בנו כאן קבוצה שאמורה לדרוס את הליגה הזאת ובתכלס זה לא באמת קורה ולא מעט מהניצחונות האלה היו יכולים בכיף להסתיים בתיקו 0-0 וכך למעשה היינו רואים היום את עצמו במקום השני או השלישי ולמזלנו קארמה תסדר לנו את אליפות ה1-0 של הליגה הלאומית.

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - Gadi - 04-Jan-2014 1:56

(04-Jan-2014 0:29)לואיס ראזאק כתב:  די נו, בחייך. מכבי נתניה דגם 2013-14 היא קבוצה יחסית טובה לליגה הלאומית, ליגה שהעונה הנוכחית היא מחפירה ובה יש קבוצות חובבניות לכל דבר שאין להם מקום גם בליגת המשנה של הכדורגל הישראלי.

10 משחקים שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד, נכון, אף אחד לא אומר שלהיות הקבוצה עם ממוצע השערים הכי מרשים ייתן משהו, אבל דחילק, בנו כאן קבוצה שאמורה לדרוס את הליגה הזאת ובתכלס זה לא באמת קורה ולא מעט מהניצחונות האלה היו יכולים בכיף להסתיים בתיקו 0-0 וכך למעשה היינו רואים היום את עצמו במקום השני או השלישי ולמזלנו קארמה תסדר לנו את אליפות ה1-0 של הליגה הלאומית.

לא יודע איך קוראים לך ואני לא רוצה להעליב אף אחד מהשחקנים שמרכיבים את השם שלך אז אני פשוט אפנה אלייך בגוף שני.
אני רואה שממש כואב לך הלב שהקבוצה הזאת מקום ראשון ב-15, אני אחזור שוב 15!, פור על מקום שלישי אז אתה מתחיל לחפש איך להכפיש.
בנו קבוצה שתדרוס את הליגה? בנו קבוצה שתעלה ואם אפשר בקלות. לא יודע איזה קבוצות דרסו את הליגה הזאת בהיסטוריה, בטוח לא מישהי שאני זוכר ועלו פה כמה קבוצות מפחידות בשנים האחרונות.
מה זה לדרוס בכלל? ב-99 ניצחנו כמה פעמים בהפרשים גבוהים ועלינו רק במחצית השניה של המחזור האחרון. העונה אנחנו מנצחים את רוב המשחקים בהפרש של גול אבל בקצב הזה אנחנו עולים עוד שבועיים, אז מי פה הקבוצה הדורסת?
תסתכל על ההרכב ששיחק היום ותגיד עוד פעם אם באמת אנחנו שווים 4-0 על אחי נצרת או איזשהי קבוצה אחרת.
אנחנו מקום ראשון ממחזור שני, לא בגלל קארמה ולא בגלל כלום, בגלל שאנחנו הכי טובים והכי איכותיים וכל שאר הליגה זאת בדיחה מהלכת.

(04-Jan-2014 0:29)לואיס ראזאק כתב:  די נו, בחייך. מכבי נתניה דגם 2013-14 היא קבוצה יחסית טובה לליגה הלאומית, ליגה שהעונה הנוכחית היא מחפירה ובה יש קבוצות חובבניות לכל דבר שאין להם מקום גם בליגת המשנה של הכדורגל הישראלי.

לא יודע איך קוראים לך ואני לא רוצה להעליב אף אחד מהשחקנים שמרכיבים את השם שלך אז אני פשוט אפנה אלייך בגוף שני.
אני רואה שממש כואב לך הלב שהקבוצה הזאת מקום ראשון ב-15, אני אחזור שוב 15!, פור על מקום שלישי אז אתה מתחיל לחפש איך להכפיש.
בנו קבוצה שתדרוס את הליגה? בנו קבוצה שתעלה ואם אפשר בקלות. לא יודע איזה קבוצות דרסו את הליגה הזאת בהיסטוריה, בטוח לא מישהי שאני זוכר ועלו פה כמה קבוצות מפחידות בשנים האחרונות.
מה זה לדרוס בכלל? ב-99 ניצחנו כמה פעמים בהפרשים גבוהים ועלינו רק במחצית השניה של המחזור האחרון. העונה אנחנו מנצחים את רוב המשחקים בהפרש של גול אבל בקצב הזה אנחנו עולים עוד שבועיים, אז מי פה הקבוצה הדורסת?
תסתכל על ההרכב ששיחק היום ותגיד עוד פעם אם באמת אנחנו שווים 4-0 על אחי נצרת או איזשהי קבוצה אחרת.
אנחנו מקום ראשון ממחזור שני, לא בגלל קארמה ולא בגלל כלום, בגלל שאנחנו הכי טובים והכי איכותיים וכל שאר הליגה זאת בדיחה מהלכת.

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - yaron73 - 04-Jan-2014 2:00

בסופו של דבר עד עכשיו הקבוצה שנבנתה היא הצלחה אדירה עם מאזן נדיר. ברור שהסגל הזה לא מתאים ברובו לליגת העל.

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - פיליפצ'וק - 04-Jan-2014 2:11

(04-Jan-2014 2:00)yaron73 כתב:  בסופו של דבר עד עכשיו הקבוצה שנבנתה היא הצלחה אדירה עם מאזן נדיר. ברור שהסגל הזה לא מתאים ברובו לליגת העל.

תגדיר ברובו?
לויטה, טופי, ליפניה, צלישר, מנשה, רול, ערן לוי, שריקי, קאיודה וגם מנצור (פוטנציאלי) הם שחקנים לגיטימיים לליגת העל בין אם להרכב ראשון בין אם לספסל.

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - דוד חטב - 04-Jan-2014 2:19

ירין חסן , עידו לוי, אברג׳יל , קאיודה ,

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - yaron73 - 04-Jan-2014 2:42

תלוי מה התקציב. לסגל של מכבי ת"א אף אחד מאצלנו כנראה לא מתאים , לסגל של רמה"ש יש רבים שמתאימים.
אני חושב שערן לוי , לויטה , ליאור ג'אן , ליפניה , טופי , צלישר , שריקי וקאיודה מתאימים.
------------------
אלו שלדעתי לא מתאימים לליגת העל הם: אדיר טובול , סופר, עומר פרץ , עידו לוי , ירין חסן , אקסברד , קובי חסן , אברג'יל , רן רול (כשרוני אבל יותר מידי עליות וירידות ביכולת וכושר גופני לקוי) , שלו מנשה (ירידה ענקית ביכולת).

RE: השבוע בונוס, לא נקודה כי אם שלוש - לואיס ראזאק - 04-Jan-2014 11:42

(04-Jan-2014 1:56)Gadi כתב:  אנחנו מקום ראשון ממחזור שני, לא בגלל קארמה ולא בגלל כלום, בגלל שאנחנו הכי טובים והכי איכותיים וכל שאר הליגה זאת בדיחה מהלכת.

מצד אחד אתה טוען שהליגה הזאת בדיחה מהלכת (שזו בדיוק הדעה שלי), מצד שני אתה חושב שניצחונות הבקושי האלה מסמלים על כך שאנחנו הכי טובים ב"ליגת הבדיחה המהלכת"...

ובחייאת ראבאק, תלמד איך לצטט ולהגיב - זו אמורה להיות פעולה די פשוטה.