שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המאמן הבא של נתניה
27-Sep-2015, 17:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 17:29 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: המאמן הבא של נתניה
(27-Sep-2015 17:24)אני gad כתב:  אורן
רק להזכירך
שבאותה עונה שיחקנו באצטדיון עם תפוסה של 65%-70%
לעומת זאת היום מסתובבים סביב תפוסה של 35% שלא מייצרת אווירה.
הבדל גדול, שהקנה בייתיות

גד.. אווירה זה נחמד והכל ובוודאי תורם לשחקנים.. אבל עדיין אתם ממעיטים מההישג

וחוץ מזה שיש קבוצות עם "אווירה" שלא כל כך מצליחות ומגיעים למקום ה-2 למרות שיש להם סגל ותקציב בהרבה הרבה יותר ממה שהיה לנו.. דוגמת מכבי חיפה , בית"ר , והפועל ת"א
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 17:36
הודעה: #22
(27-Sep-2015 16:37)moshe. כתב:  עטר הוריד את מכבי נתניה ליגה פעמיים וזו עובדה.

גדול.
עטר לא הוריד את מכבי נתניה ליגה אף פעם.
זוהי עובדה.
בשתי המקרים הוא בא לנסות ולהציל ברגע האחרון ולא הצליח למנוע את הירידה.

(27-Sep-2015 16:37)moshe. כתב:  המקום השני בליגה זה היה בזכות סגל השחקנים שבנה אלי גוטמן.
אותו סגל שחקנים שבנה גוטמן כשל עם אלי גוטמן, ובניצוחו של עטר הצליח הרבה יותר.
The following 1 user Likes shraga's post:
פיליפצ'וק (2727-0909-2015201520152015)
27-Sep-2015, 17:41
הודעה: #23
אני יודע שכל הזמן דיברתם על מבחן התוצאה
במבחן התוצאה עטר הוריד אותנו פעמיים ליגה ואם תביאו אותו עכשיו הוא יוריד אותנו שוב פעם ואז תגידו אבל הוא לא בנה את הקבוצה לא הביא שחקנים ....

רק אצל בני לם אין תירוצים בכלל נותנים לו מה שיש ויאללה תוציא אותנו מהחרא
ואז תבינו עד כמה עטר לא מאמן ועד כמה גוטמן זה רק טאקטיקה ועד כמה כל מאמני הליגה לא מבינים כדורגל

נתפסתם בדור של מאמנים מאחזי עיניים ותירוצים אני רוצה שתטעמו מהדור שידע מאמנים אמתיים ולא נותני ראיונות
כמו " אחרי הפסד אני מוציא את הדברים הטובים שראיתי " .....
27-Sep-2015, 17:57
הודעה: #24
עוד השוואה?
אלישע לוי ב-204 משחקים :
3 עונות בהפועל ב"ש -מקום 2 ו-3
2 עונות במכבי חיפה - אליפות ומקום 5
ועונה בבני סכנין - מקום 4
סה"כ 94 נצחונות לעומת 83 של עטר במכבי נתניה הקטנה והחסרת בעלים
27-Sep-2015, 17:58
הודעה: #25
המאמן הבא של נתניה
(27-Sep-2015 17:08)ORENARIEL כתב:  
(27-Sep-2015 16:37)moshe. כתב:  עטר הוריד את מכבי נתניה ליגה פעמיים וזו עובדה. המקום השני בליגה זה היה בזכות סגל השחקנים שבנה אלי גוטמן. ראובן עטר היה חושב להביא את לואיס מרין מקוסטה ריקה?
ראובן עטר הודח ממפעל הגביע מול קבוצה מליגה לאומית ושנה אחרי זה כמעט והודח מול קבוצה מליגה א עד שבא דדי בן דיין והציל אותו בדקה ה90
אפשר למנות עןד הרבה מגרעות של ראובן עטר

כל אוהד יכול לראות את המצב איך שנוח לו

חביבי עם אותו סגל גוטמן הגדול השיג רק 4 נצחונות ב-14 משחקים !! לעומת עטר שהשיג 11 נצחונות ב-19 משחקים וכדורגל התקפי מה יש לך להגיד על זה?

למה אתה ממעיט בערכו של ההישג ? אפשר לחשוב שרק עם לואין מרין אפשר בוודאות להגיע למקום ה-2

ומה יש לך להגיד על המקום ה-2 שהשיג ראובן עטר בעונת 2012 עם ההרכב הזה? בתקציב מינימום!!!!!! : (לא היית מביא אף שחקן מהם היום לנתניה .. חוץ מ-2 )

1) אמרי אדרי - מעולם לא היה שוער ראשון של קבוצה בליגת העל וגם לא יהיה פרט לנתניה...

2) אחמד סבע - איפה היה לפני נתניה ? , אחרי נתניה לא כבש אפילו לא שער אחד בליגת העל ולא בליגת הלאומית...

3) בן בנימין - שחקן של קבוצות תחתית כמו רעננה ועכו .. אין לו מקום כיום בנתניה

4) לאוניד קרופניק - בלם חלש שלא מתאים לליגת העל עובדה שלאחר העונה הזו שיחק 2 עונות בלאומית..

5) ליאור ראובן - מי זה??? שחקן של ליגת לאומית לאחר העונה הזו שיחק בהפועל ר"ג ובני לוד..

6) מוחמד כליבאת - לא היית מביא אותה היום לנתניה!

7) פינאס- ..... כל מילה מיותרת..

8) ניר נחום- לאחר העונה הזו עבר כשחקן ספסל בהפועל ת"א פתח רק ב-8 משחקים ושוחרר ומאז משחק בראשל"צ 2 עונות , ובאשקלון...

9) פיראס מוגרבי- מרוב שהוא שחקן טוב הגיע "רק" לבני סכנין...(למרות שהוא חשב שהוא מתאים לאירופה.. מסתבר שלא)

10) קובי דג'אני- בעונות האחרונות לפני נתניה היה שחקן ספסל בבני יהודה , הפועל פ"ת ואשדוד... רק בנתניה של עטר היה שחקן הרכב ... ועובדה שלאחר מכן היה שחקן ספסל בהפועל ב"ש ובהפועל חיפה

11) חן עזרא - השחקן היחיד שנחשב ל"שחקן" ועדיין נחשב לשחקן טוב למרות שיושב על הספסל ולא הגיע לנבחרת .. למרות שהוא כשרון אדיר

ועוד שחקנים על הספסל ששותפו ואפילו פתחו בכמה משחקים כמו גיא סאלם , חן ראובן, חסיב אבו-רוקון , מוחמד עקל , מתן בלסטרה , עמית שומוביץ' , עידו לוי ,עדי נמני

ותאמין או לא עטר עם ההרכב הזה סיים לפני מכבי חיפה עם השחקנים : אייל גולסה ,אייל משומר ,אלון תורג'מן ,גוסטבו בוקולי ,ויאם עמאשה ,טאלב טואטחה , יניב קטן ,עידן ורד , דבאלשווילי , שראנוב ,יא-יא סיידו , יוריצה בולאט ,ניר דוידוביץ' , תמיר כהן, חן עזריאל ,סארי פלאח

ואפילו מכבי ת"א עם : ברק יצחקי , גל אלברמן ,דור מיכה , יואב זיו ,מדוניאנין , מונאס דאבור , רוברטו קולאוטי , רועי קהת , שרן ייני ,קלמי סבן ,גיז'רמו ישראלביץ' ,אלירן עטר ,גיא חיימוב

מי היה מאמין...

זה היה רחוק מאוד מתקציב מינימום . אם אני זוכר נכון זה היה תקציב שאפילו חצה את ה20 מ . אתה מציג את העובדות איך שנוח לך . ב 2012 לא סיימנו במקום השני אלא הששי. הרכב השחקנים - דג׳אני עזרא פיראס וסבע היו בשיאם. עובדה ששניים הלכו לכסף הגדול אחרי העונה הזו. קרופניק היה בסוף הקריירה שלו. לפני שיחק בנתניה סכנין ומכבי חיפה. טופי בעונה ההיא היה מצוין כנל ניר נחום. אמיר אדרי היה שוער שני טוב שמכבי חיפה לא האמינה בו, ולא הגיע לכלום בגלל ניהול לא נכון של הקריירה. עידו לוי ובן הרוש היו שחקני הרכב בעמדת הבלם והמגן. על כל אלה נוספו שחקנים אפורים שהשלימו פאזל כמו ראובן ובן בנימין. כליבת שנהנים לרדת עליו כבש ארבעה שערים בנתניה ולאחר מכן עשה עונות מצוינות בסכנין. בוא תזכיר לכולם את הפלופ מרטינוביץ ואת שני הזרים שעטר הביא בינואר שהיו זרים לכדורגל ?

עטר של היום לא השתנה במילימטר. הלך לו קלף משוגע בנתניה שעשה אותו יותר ממה שהוא באמת. תענו לשאלה פשוטה - למה אף קבוצה לא נוגעת בו עם מקל ? איך הוא הפך להיות לא רלוונטי ? יושב בבית כישלון אחרי כשלון חי מהמיליונים של שחר ומהשאריות של כץ ונתניה מגדל יונים ולא בעיניינים.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 18:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 18:23 ORENARIEL.)
הודעה: #26
התקציב היה 18 מיליון ש"ח.. כמה זה תקציב מינימום?

בעונה הזו סיימו במקום ה-4 עם אותם מספר נקודות כמו המקום ה-2 וה-3 , בני יהודה והפועל ת"א ...ורק הפרש שערים שלהם יותר טוב ... אבל היה לנו יותר נצחונות מהם!
סיימנו באותה עונה מעל מכבי חיפה ומכבי ת"א

במאזן הפנימי ביננו לבני יהודה נצחנו אותם פעמיים והם פעם אחת..

מה זה קשור שהשחקנים האלה היו טובים בדיוק אצל עטר? והיו בשיאם?
עובדה שלפני נתניה ואחרי נתניה כולם כולל כולם היו ויהיו שום דבר! השחקנים האלה הם בלוף

ואתה עכשיו מחזיק מקרופינק??? תעשה לי טובה עם הוא הגיע בחיפה אחרי שבעטו אותו משם לקבוצה כמו נתניה בלי תקציב זה אומר הכל .. וחוץ מזה שגם בנתניה הוא היה גרוע!!

דאג'ני פירס וסבע היו בשיאם? .. בסדר הם עברו לקבוצה "גדולה" ואז ???? ישבו על הספסל בתור שחקן מחליף שבקושי משחק?
סבע לא כבש שער אחד ב-2 עונות לאחר מכן..
דאג'ני ישב על הספסל ולא ישחק בהפועל הבינו שהוא בלוף ואז התדרדר להפועל חיפה
מוגרבי עבר לקבוצה גדולה??? סכנין היא לא קבוצה גדולה .. נתניה עדיפה בהרבה (למה אף קבוצה גדולה באמת לא חטפה אותו?)
27-Sep-2015, 18:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 18:22 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
(27-Sep-2015 16:37)moshe. כתב:  עטר הוריד את מכבי נתניה ליגה פעמיים וזו עובדה. המקום השני בליגה זה היה בזכות סגל השחקנים שבנה אלי גוטמן. ראובן עטר היה חושב להביא את לואיס מרין מקוסטה ריקה?
ראובן עטר הודח ממפעל הגביע מול קבוצה מליגה לאומית ושנה אחרי זה כמעט והודח מול קבוצה מליגה א עד שבא דדי בן דיין והציל אותו בדקה ה90

למה לשקר אבל?
זה הכי מטריף אותי, כותבים שקרים כדי להרגיש טוב עם הדעה העקומה שלהם.
27-Sep-2015, 18:22
הודעה: #28
המאמן הבא של נתניה
אתה באמת מבלבל ... עזרא ומוגרבי עברו לכסף הגדול. דג׳אני וסבע ירדו איתך ליגה. מוגרבי עבר לליגה הצרפתית ונכשל שם וחזר אלינו בהשאלה בינואר. עזרא חתם בחיפה. הנוער בשנים שלפני העלה את עזרא מוגרבי ימפולסקי דגני בן הרוש ועידו לוי. נהנית מאדי הדלק של יאמר ויאמר לזכות עטר שהוא ידע לחבר את הפאזל . מאז זה לא בדיוק קרה לא לנתניה ולא לעטר . עכשיו תקציב מינימום הוא באמת תקציב מינימום.
לגבי שאלת הבעלים - לא היה בעלים . מכרנו לפני את דגני במיליון דולר על ימפולסקי קיבלנו דמי השבחה של 1.3 מ שקל, בלדב הביא 3 מ שקל חסויות ואני מניח שהיו עוד תורמים שחלקם כותבים פה. בפירוש לא היינו בתקציב מינימום .

27-Sep-2015, 18:29
הודעה: #29
(27-Sep-2015 18:21)פיליפצוק כתב:  

למה לשקר אבל?
זה הכי מטריף אותי, כותבים שקרים כדי להרגיש טוב עם הדעה העקומה שלהם.

מה לעשות שמי שעמד על הקוים בפעמיים האחרונות כשמכבי נתניה ירדה ליגה זה היה ראובן עטר.עם עובדות אי אפשר להתווכח.
27-Sep-2015, 18:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 18:33 טל.מ.)
הודעה: #30
המאמן הבא של נתניה
אורן לשאלתך 12. היתה קבוצה מצוינת לליגת העאלק.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים