שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
14-Sep-2015, 17:20
הודעה: #91
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
הייתי מביא דוארטה לנוער מחר עם מאמן ישראלי כמו יובל עזריה שעובד היום בטוברוק או צרפתי , היית רואה הרבה יותר עבודה,ופחות דיבורים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Sep-2015, 18:30
הודעה: #92
(14-Sep-2015 16:23)amir כתב:  
(14-Sep-2015 13:17)עידן444 כתב:  
(14-Sep-2015 13:03)טל.מ כתב:  הוא היה צריך למנות את זלצר קודם למינוי דורה. אולי זלצר לא רוצה אולי אין כסף - לא יודע. רק יודע שנמאס לי מהחאפרים האלה.

Sent from my iPad using Tapatalk

זלצר אמר בראיון שטוב לו במקום שהוא נמצא היום וזה לא הדבר שהכי בא לו לעשות בשלב זה בחייו אבל אמר שבשביל בני הוא יקח את הג׳וב הזה(כנראה הבין שהוא התנאי למינוי של בני והוא מאוד בעדו).

אגב, הוא גם אמר שאם הוא לוקח ג׳וב כזה- למרות ההיסוס הוא לוקח אותו בכל הכוח ונותן את כל כולו למערכת!
עוד פרשן עייף בלי ביצים מיותר, אלה עם כן יבוא בתור מנהל ספורטיבי עם תכנית חומש לשנים. .
ברור שדובר על סוג של מנהל מקצועי, או מנהל על כלשהו ולא מישהו שצריך לעמוד על הקווים. מה גם שהבנתי שהוא לא היה מהמאמנים המוצלחים שאימנו בנתניה במרוצת ההיסטוריה...
14-Sep-2015, 20:51
הודעה: #93
(14-Sep-2015 18:30)עידן444 כתב:  
(14-Sep-2015 13:03)טל.מ כתב:  הוא היה צריך למנות את זלצר קודם למינוי דורה. אולי זלצר לא רוצה אולי אין כסף - לא יודע. רק יודע שנמאס לי מהחאפרים האלה.

זלצר אמר בראיון שטוב לו במקום שהוא נמצא היום וזה לא הדבר שהכי בא לו לעשות בשלב זה בחייו אבל אמר שבשביל בני הוא יקח את הג׳וב הזה(כנראה הבין שהוא התנאי למינוי של בני והוא מאוד בעדו).

אגב, הוא גם אמר שאם הוא לוקח ג׳וב כזה- למרות ההיסוס הוא לוקח אותו בכל הכוח ונותן את כל כולו למערכת!
עוד פרשן עייף בלי ביצים מיותר, אלה עם כן יבוא בתור מנהל ספורטיבי עם תכנית חומש לשנים. .
ברור שדובר על סוג של מנהל מקצועי, או מנהל על כלשהו ולא מישהו שצריך לעמוד על הקווים. מה גם שהבנתי שהוא לא היה מהמאמנים המוצלחים שאימנו בנתניה במרוצת ההיסטוריה...
ומאיזה אינטרסנט הבנת את זה?רק בגלל כל הברברת הזו חייבים צוות מחו"ל...עדיפות ללואיס ודוארטה...
14-Sep-2015, 21:26
הודעה: #94
הפועל ת"א - מכבי נתניה
זלצר ??? נו באמת למה לא שלמה שרף או שום די כבר לשלומי יש הרבה בעיות אבל אני מקווה שביחד נעלה על דרך המלך

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Sep-2015, 22:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2015 על ידי 23:26 עידן444.)
הודעה: #95
הפועל ת"א - מכבי נתניה
(14-Sep-2015 20:51)davidb7 כתב:  
(14-Sep-2015 18:30)עידן444 כתב:  

ומאיזה אינטרסנט הבנת את זה?רק בגלל כל הברברת הזו חייבים צוות מחו"ל...עדיפות ללואיס ודוארטה...

מאיזה אינטרסנט? איפה זלצר הצליח כמאמן?

(14-Sep-2015 21:26)mordii2 כתב:  זלצר ??? נו באמת למה לא שלמה שרף או שום די כבר לשלומי יש הרבה בעיות אבל אני מקווה שביחד נעלה על דרך המלך

זה לא במקום שלומי ולא אמור לערער עליו. להפך.
15-Sep-2015, 20:42
הודעה: #96
הפועל ת"א - מכבי נתניה
(13-Sep-2015 12:32)ORENARIEL כתב:  
(13-Sep-2015 1:39)טל.מ כתב:  אורן מה מישצ׳נקו עשה היום לא בסדר ..?

אם היה את הוידאו של כל המשחק הייתי מביא את כל הטעיות של מישנקו , אז נסתפק בטעיות של התקציר המסכן של 3 התקפות

דקה 38 : יש 3 אדומים ברחבה , מישנקו שומר אישית על אנטאל , פתאום מחליט שהוא לא קיים ולא הוא צריך לשמור עליו , עוזב אותו ונותן לו חופש של 5 מטר לבד בתוך הרחבה.. הכדור מוגבה מהאגף בדיוק לאנטאל והוא נוגח החוצה .. מבחינתי זה טעות של שער באשמתו הישיריה (לא משנה אם הכדור נכנס או לא)

דקה 43 : מישנקו שומר אישית צמודה על אנטאל בהתקפה , פתאום מחליט אנטאל לרוץ לרוחב , מישנקו נותן לו מרווח של 5 מטר לבד ברחבה .. עד שהוא נזכר שהוא צריך לשמור עליו , הוא מתקדם לעברו ומחליט לעשות את הדבר הכי מטופש שבלם יכול לעשות , גליץ' ברחבה .. אם מישנקו נשאר עומד מולו עם כל הגובה והמסה , אנטאל בחיים לא היה כובש משם!
הוא אשם הישיר בשער הזה! .. אם לא הוא אז מי האשם לפי הניתוח שלך?

כשיעלו לרשת את המשחק המלא , אכתוב את כל הטעיות שלו במשחק...

בכל משחק מישנקו עושה את זה!! , עוזב את השחקן שלו והוא נשאר חופשי לחלוטין
אני כן שם לב לדברים כאלה ועוד הרבה אחרים ... ועוד מדברים פה על ירין..

טוב ראיתי את התקציר עכשיו ואני מודה שבשני הארועים - הנגיחה החוצה והגול הוא עזב את השחקן שלו. כשאתה צודק אתה צודק... דרך אגב כולם מוזמנים לראות את התקציר לפני שהם קוטלים את מה שכתבתי . אני עדיין לא חושב שהוא בלם גרוע . במקרה הספציפי הזה אתה צודק. צריך להמשיך ולראות אם זו מגמה או כמה דק של רפיון וחוסר ריכוז.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Sep-2015, 22:14
הודעה: #97
וואוו... עזב את השחקן שלו ???
אני מחר זורק אותו מהקבוצה וגם תובע אותו על עוגמת הנפש....

אתם עושים צחוק ?? באים לי עם זכוכיות מגדלת ומחפשים טעויות של שחקן. אין שחקן בעולם שלא עושה טעויות במשחק. אין פה מכונות ולא רובוטים ואני מבטיח לכם שגם אם תעקבו אחרי פפה ופיקה לאורך 90 דקות תמצאו שגם הם מאבדים את החלוץ שלהם מידי פעם.

תשפטו את השחקן לאורך זמן ואל תחתכו פה שחקנים בגלל שעזבו את השחקן שלהם פעמיים במשחק...
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (1616-0909-2015201520152015)
15-Sep-2015, 22:43
הודעה: #98
הפועל ת"א - מכבי נתניה
הגול היה של שלומי דורה שהציב את בארי כאחד שצריך לרדוף אחרי המגן, דבר שהוא לא מסוגל לעשות...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
15-Sep-2015, 23:35
הודעה: #99
אז מה? לשיטתם של אורן וטל לדארמיאן מגן נבחרת איטליה ומנצסטר יוניטד אין מושג בכדורגל. שחקן בינוני של אינדהובן לקח לו כדור והבקיע את השיויון
16-Sep-2015, 0:54
הודעה: #100
הפועל ת"א - מכבי נתניה
נו למה אני לא מתפלא על העליהום ... על השיטה . אותם קולות שום דבר לא מפתיע. קשה כשמישהו אחר צודק אה ?משה ואופיר תלמדו לקרוא , למרות שאם לא הבנתם עד היום אני בספק אם זה ישתפר אבל אל תרימו ידיים ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 9 אורחים