שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איך בונים תקציב לליגת העל.
11-Dec-2013, 10:06
הודעה: #11
RE: איך בונים תקציב לליגת העל.
אייל אני מאוד מכבד אותך אבל תקציב של 30 מיליון ש״ח זה תקציב שפוי , יאמר בזמנו השקיע יותר מ30 מיליון וזו היתה הבעיה , ולגבי קהל ומכירת כרטיסים?אי אפשר לצפות להשקיע 20 מיליון ש״ח ולצפות שיבואו קהל , צריך להשקיע יותר בתקציב וברכש ואז יבוא הקהל ולא ההפך , ההוכחה לכך היא הפועל באר שבע שהשנה מביאים הרבה יותר קהל ובכך אלונה מחזירה חלק מההפסדים הכספיים שלה.
צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2013, 10:35
הודעה: #12
(11-Dec-2013 10:06)לואיס מרין כתב:  אייל אני מאוד מכבד אותך אבל תקציב של 30 מיליון ש״ח זה תקציב שפוי , יאמר בזמנו השקיע יותר מ30 מיליון וזו היתה הבעיה , ולגבי קהל ומכירת כרטיסים?אי אפשר לצפות להשקיע 20 מיליון ש״ח ולצפות שיבואו קהל , צריך להשקיע יותר בתקציב וברכש ואז יבוא הקהל ולא ההפך , ההוכחה לכך היא הפועל באר שבע שהשנה מביאים הרבה יותר קהל ובכך אלונה מחזירה חלק מההפסדים הכספיים שלה.

אני מכבד גם אותך וגם את האחרים וגם כל בעלי הדעות השונות,
אפשר לצפות שיגיע קהל גם ב11/13/15 מיליון ש"ח,השם מכבי נתניה שייך לקהל ולא לבעלים,במידה ונירצה בעלים שיאזן לנו את התקציב במיליוני שקלים כל שנה,אנחנו צרכים לנהוג בשפיות ולעודד ולצבוע את היציעים בצהוב לקבל את ההחלטות ולא לצפות להרים וגבעות מהיום הראשון,כדי שלקבןצה יהיה תקציב של 20 מיליון הבעלים צריך להזרים כ8 מיליון ש"ח,זה המוןןןןןןןןןןןןן!
וב20 מיליון אפשר לבנות קבוצה מצויינת ואטרקטיבית,אני מאמין שעם האטרקטיביות והקהל בעקבותיו יגיע התאבון והתקציב יגדל משנה לשנה,אך הכל בהגיון ובשפיות ובצניעות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2013, 11:03
הודעה: #13
אני חושב שזה לא נכון להשוות שום דבר לתקופה של דניאל יאמר. לא שיחקנו באותו אצטדיון, לא היה לנו מגרש אימונים משלנו, סביר להניח שההרכב הניהולי היה אחר ואני בטוח שהשתנו דברים רבים נוספים. יכול להיות ש-30M אז היה נחשב להמון ואילו במציאות העכשווית של מכבי נתניה 30M בליגת העל יהיה סוג של "הברירה הטבעית".

amir - דווקא אחרי מה שאני רואה העונה, אני לא פוסל אפשרות שבעונה הבאה נחצה את רף ה-2,500 מנויים ואפילו נתקרב ל-3,500.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
11-Dec-2013, 13:53
הודעה: #14
פרסום מעניין עם הרבה תובנות לדעתי הוא הגיע מדמאיו עצמו שנתון בלחץ האוהדים שקוראים לו גנב שלא בצדק.
ההבדל בין בני יהודה למכבי נתניה הוא שאת בני יהודה מנהל אדם אחד ואצלנו בעונה קודמת היו שניים שאחד גם הרוויח שכר (אולי ויתר על חלקו...) אבל בטוח לא ויתר על התמלוגים מהספונסרים והשני שכר ...בקיצור טוב ששכחנו את העונה הקודמת ופנינו לעתיד ...והעתיד הוא שיהיה מנכ״ל אחד בלבד (לא שניים או שלושה) שנוגסים בשכר השחקנים גודל התקציב חשוב אבל השאלה כמה ממנו משולם על חובות עבר ...או מימון חברי הנהלה או בעלי עניין...בלי קשר לדעתי האישית ההתאחדות חייבת לנקות את הכדורגל ולחייב את כל הקבוצות לחשוף כפי שעשה דמאיו...
11-Dec-2013, 19:00
הודעה: #15
(11-Dec-2013 8:43)אייל ס כתב:  
(10-Dec-2013 23:01)לואיס מרין כתב:  אמנם דשנו על זה מספר פעמים אלי שגב הצהיר שהתקציב יוכפל במידה ונתניה תעלה ליגה בחשבון פשוט זה אומר שהתקציב שנה הבאה אמור לנוע סביב ה29 מיליון ש״ח

כגודל הציפיה גודל האכזבה,
אני תקווה שאלי שגב לא יחזור על טעויות יאמר ויגמר לא האוויר במעלה ההר
השנה תקציב מכבי נתניה נע סביב ה13 מיליון לא כולל מחלקת הנוער,כשמכבי נתניה תחזור לליגת העל(דגש על הכש...),התקציב בעונה הראשונה צריך לעמוד על כ20 מיליון ש"ח,שזה כמעט הכפלה של שכר השחקנים ובהמשך העונות,התקציב חייב להמשיך להיות שקול ולגדול בייחס ישיר לגידול בכמות הקהל וההכנסות הנוספות,במידה ויהיו כאלו.

חשוב להישאר שפוי.
קודם,תנו לעלות,עוד לא עלינו.
אם נעלה יש מספיק אנשים טובים בנתניה על מנת להעמיד תקציב ראוי.
אסור להשתולל.
תקציב של 20 מליון ש"ח הוא ראוי ומכובד.
אין לנו כיום את הלוקסוס של יאמר (לא רוצה מהדבש ומהעוקץ של דמות כזו).
לא להישתגע ולהמשיך להשקיע בנוער.
11-Dec-2013, 19:51
הודעה: #16
1. תקציב של 20 מיליון הוא תקציב נמוך שבשנה טובה יכול להוליך את המועדון לצמרת ובשנה אחרת (כמו בשנה שעברה) לתחתית ואף לירידת ליגה. הרמה בליגת העל היא נמוכה יחסית כך שאין הבדל גדול בין תקציב של 13 מיליון לתקציב של 20 מיליון ויש דוגמאות רבות לכך - רמה"ש בשנתיים הקודמות , רעננה , סכנין , בני יהודה וכ'ו.
2. תקציב כזה של 20 מיליון יגרום לכך שמידי כמה שנים תגיע שנה גרועה שבה נסתבך בתחתית ונרד ליגה וההיסטוריה בשנים האחרונות מוכיחה את העובדה הזו. ירידה נוספת למועדון בסדר גודל שלנו עלולה להיות גזר דין מוות.
3. מכבי נתניה הוא מועדון גדול עם מסורת , תארים , קהל , איצטדיון ומתחם אימונים והתקציב שלו אמור להיות גדול משמעותית מהתקציב של המועדונים שציינתי.
4. אני לא מצפה שהבעלים ישפכו כסף פרטי מעבר למה שמתוכנן אבל מקווה שתקציב של 20 מיליון יהיה הבסיס ועליו יוסיפו את הכסף ממנויים , כרטיסים , מכירת חולצות וכ'ו.
5. עניין השיווק הוא בעיקר באחריות המועדון וזו תמיד היתה חולשה. הבנתי שהמחירים של הכרטיסים לילדים ונוער מופרזים. חוץ מזה צריך לשווק כרטיסים בחינם בבתי ספר ומתנ"סים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
11-Dec-2013, 19:56
הודעה: #17
(11-Dec-2013 19:51)yaron73 כתב:  1. תקציב של 20 מיליון הוא תקציב נמוך שבשנה טובה יכול להוליך את המועדון לצמרת ובשנה אחרת (כמו בשנה שעברה) לתחתית ואף לירידת ליגה. הרמה בליגת העל היא נמוכה יחסית כך שאין הבדל גדול בין תקציב של 13 מיליון לתקציב של 20 מיליון ויש דוגמאות רבות לכך - רמה"ש בשנתיים הקודמות , רעננה , סכנין , בני יהודה וכ'ו.
2. תקציב כזה של 20 מיליון יגרום לכך שמידי כמה שנים תגיע שנה גרועה שבה נסתבך בתחתית ונרד ליגה וההיסטוריה בשנים האחרונות מוכיחה את העובדה הזו. ירידה נוספת למועדון בסדר גודל שלנו עלולה להיות גזר דין מוות.
3. מכבי נתניה הוא מועדון גדול עם מסורת , תארים , קהל , איצטדיון ומתחם אימונים והתקציב שלו אמור להיות גדול משמעותית מהתקציב של המועדונים שציינתי.
4. אני לא מצפה שהבעלים ישפכו כסף פרטי מעבר למה שמתוכנן אבל מקווה שתקציב של 20 מיליון יהיה הבסיס ועליו יוסיפו את הכסף ממנויים , כרטיסים , מכירת חולצות וכ'ו.
5. עניין השיווק הוא בעיקר באחריות המועדון וזו תמיד היתה חולשה. הבנתי שהמחירים של הכרטיסים לילדים ונוער מופרזים. חוץ מזה צריך לשווק כרטיסים בחינם בבתי ספר ומתנ"סים.

ערב טוב ירון
כשמדברים על תקציב הוא כולל הכל מכל וכל,יש שם הקצבות וספונסרים וטלוויזיה וכרטיסים ומנויים ותרומות וכסף של בעלים.
11-Dec-2013, 20:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2013 על ידי 20:04 yaron73.)
הודעה: #18
שלום אייל.
כל שקל שהבעלים יתנו מכספם הפרטי הוא ברכה ולעולם לא אבקש מהם שישימו שקל נוסף. מצד שני תקציב של 20 מיליון הוא תקציב שיגרום לכך שבכל כמה שנים תהיה שנה גרועה שבה נתמודד בתחתית ואף נרד ליגה. מועדון כמו מכבי נתניה צריך לדעתי להגיע לתקציב כפול מהקבוצות שציינתי (סביבות 30 מיליון) שיבטיח כל שנה שנתמודד בצמרת או במרכז הטבלה. אני לא חושב שזה הגיוני שמועדונים כמו סכנין , רעננה ורמה"ש יציגו תקציבים דומים פחות או יותר לשלנו.

"כל החיים בלב את אלופה"
11-Dec-2013, 20:07
הודעה: #19
(11-Dec-2013 20:03)yaron73 כתב:  שלום אייל.
כל שקל שהבעלים יתנו מכספם הפרטי הוא ברכה ולעולם לא אבקש מהם שישימו שקל נוסף. מצד שני מהלחינה ריאלית תקציב של 20 מיליון הוא תקציב שיגרום לכך שבכל כמה שנים תהיה שנה גרועה שבה נתמודד בתחתית ואף נרד ליגה. מועדון כמו מכבי נתניה צריך לדעתי להגיע לתקציב כפול מהקבוצות שציינתי (סביבות 30 מיליון) שיבטיח כל שנה שנתמודד בצמרת או במרכז הטבלה. אני לא חושב שזה הגיוני שמועדונים כמו סכנין , רעננה ורמה"ש יציגו תקציבים דומים פחות או יותר לשלנו.

כשלמכבי נתניה יהיו 10000 צופים בכל משחק היא תוכל להרשות לעצמה תקציב של 30 מיליון.
אגב,לכל הקבוצות שציינת יש תקציב של פחות מ15 מיליון.
ולגבי עליה/ירידה....השימוש הנכון בכסף,בחירת המאמן הנכון והשחקנים הנכונים,גידול שחקנים מבית הם המשפיעים על טיב ומיקום הקבוצה ולכן ירדנו עם קרוב ל25 מיליון והגענו למקום רביעי כשהמרחק ביננו והמקום השני היה הפרש שערים בתקציב של פחות מ20 מיליון.
11-Dec-2013, 20:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2013 על ידי 20:10 yaron73.)
הודעה: #20
עם שיווק נכון מכבי נתניה יכולה תוך מס' שנים להגיע ל-10,000 צופים למשחק.

"כל החיים בלב את אלופה"
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים