מכבי נתניה

גירסה מלאה: איך בונים תקציב לליגת העל.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אמנם לא על נתניה אבל ניתן ללמוד פה קצת על המיספרים.
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...59663.html

לואיס מרין

אם תקציבים כאלה עדיף לסגור את הבסטה אם אתה רוצה להילחם בצמרת אתה חייב שחקנים טובים עם קבלות קח לדוגמא את באר שבע עד השנה אלונה לא השקיעה מספיק ברכש איכותי ולכן הם היו בתחתית השנה היא הביאה את בוזגלו ברדה דגאני אראל ובגלל זה הם בצמרת אין פה קסמים מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת ומי שלא יאכל אותה
(10-Dec-2013 22:19)לואיס מרין כתב: [ -> ]אם תקציבים כאלה עדיף לסגור את הבסטה אם אתה רוצה להילחם בצמרת אתה חייב שחקנים טובים עם קבלות קח לדוגמא את באר שבע עד השנה אלונה לא השקיעה מספיק ברכש איכותי ולכן הם היו בתחתית השנה היא הביאה את בוזגלו ברדה דגאני אראל ובגלל זה הם בצמרת אין פה קסמים מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת ומי שלא יאכל אותה
לא נראה לי שמי שמנהל כרגע את נתניה דומה לאלונה,אבל גם לא לדמאיו,אם האוהדים יבואו במספרים יפים והתקציב יגדל בזכות זה אז אולי נגיע בסוף להצלחות גדולות (לפי דעתי אלונה שמה יותר כסף מיעקב שחר,פשוט חיפה מכניסה יותר מבאר שבע)

לואיס מרין

אמנם דשנו על זה מספר פעמים אלי שגב הצהיר שהתקציב יוכפל במידה ונתניה תעלה ליגה בחשבון פשוט זה אומר שהתקציב שנה הבאה אמור לנוע סביב ה29 מיליון ש״ח
נראה לי שהוא התכוון שהם יגדילו את החלק שלהם זה לא אומר שכל התקציב יוכפל יש עוד הרבה משתנים בהוצאות שגם יגדלו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מרין

אין לי ספר שאם הם ישקיעו ויביאו שחקנים איכותיים הם ימכרו לפחות3500 מנויים ועוד 2500 כרטיסים למשחק ליגה וזה בעצם ימזער את הנזק
3500 מנוים בנתניה ? אנ י רוצה גם ממה שלקחת היום .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מרין

אם באר שבע מכרו 3500 מנויים אז נתניה לא? ועוד באצטדיון חדש לא וסרמיל
על-סמך מה שפורסם בעבר התקציב ינוע סביב 20 מיליון. מעבר לזה זה תלוי באוהדים
(10-Dec-2013 23:01)לואיס מרין כתב: [ -> ]אמנם דשנו על זה מספר פעמים אלי שגב הצהיר שהתקציב יוכפל במידה ונתניה תעלה ליגה בחשבון פשוט זה אומר שהתקציב שנה הבאה אמור לנוע סביב ה29 מיליון ש״ח

כגודל הציפיה גודל האכזבה,
אני תקווה שאלי שגב לא יחזור על טעויות יאמר ויגמר לא האוויר במעלה ההר
השנה תקציב מכבי נתניה נע סביב ה13 מיליון לא כולל מחלקת הנוער,כשמכבי נתניה תחזור לליגת העל(דגש על הכש...),התקציב בעונה הראשונה צריך לעמוד על כ20 מיליון ש"ח,שזה כמעט הכפלה של שכר השחקנים ובהמשך העונות,התקציב חייב להמשיך להיות שקול ולגדול בייחס ישיר לגידול בכמות הקהל וההכנסות הנוספות,במידה ויהיו כאלו.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's