שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
08-Dec-2013, 15:50
הודעה: #31
RE: קבוצת הנוער
(08-Dec-2013 14:51)אייל ס כתב:  לטווח ארוך שנעשת במחלקת הנוער,
זה נכון שיש בעיה בקבוצת הנוער וגם נערים א' זה לא מחזור הגיל שמימנו יגדל דור העתיד של מכבי נתניה,
אך מנערים ב' ועד טרום ג' יש לנו קבוצות מהמובילות בארץ בכל הפרמטרים ובמחזורי גיל "בעייתיים" יש זליגה של שחקנים מכל הקבוצות למחלקת הנוער של נתניה,כך שמשנה לשנה חל שיפור,גם ברמת השחקנים,גם ברמת התכנים וגם ברמת האימון.
אתמול אחרי ההפסד המביש לקרית שמונה(ואין דרך אחרת להגדיר את מה שהיה שם...),התקיים משחק בין 99(נערים ג') למכבי ת"א(קבוצה שלא הפסידה עד אתמול נקודה),הרשמים של כל אנשי המקצוע שהיו במשחק שלא ראו שנים משחק קיצבי ומהיר כמו המשחק של אתמול,בשבת הבאה הם משחקים בפ"ת נגד מכבי,הקבוצה שבמקום השני ששם מככב הבן של עמוס לוזון וכספו משחק שם תפקיד מרכזי(חטב,אתה מוזמן....).
אייל איך ולמה הקבוצה הגיע למצב הזה?
יותר חשוב איך יוצאים מזה האם לא כדי להחזיר את צרפתי לתת לו לעבוד ולהרגיע את המערכת ?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Dec-2013, 16:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2013 על ידי 17:02 אסףג.)
הודעה: #32
(08-Dec-2013 14:35)טל.מ כתב:  
(08-Dec-2013 11:43)אסףג כתב:  ואולי הגישה צריכה להיות אחרת ורק אצלך התירוצים? מה עם ווינריות? הרי לחץ יהיה על הילדים האלה לכשירצו, אם ירצו, להיות שחקנים.
מי שאין לו את האופי היום יגדל כזה בעתיד?
תכלס כבר כתב כאן מישהו טו ברוק כל הזמן מנצחים דרבים בסטייל. אם אנחנו מנצחים זה דרדלה...
כדאי לא לטמון את הראש בחול.

אסף מדובר בילדים. וכן הם מתים לנצח שלא תחשוב אחרת ואם היית רואה את המשחק היית מבין כמה. אבל אנחנו המבוגרים מייחסים למשחקים האלה שנערכים בסופו של יום בין ילדים - יותר מידי חשיבות ומקישים מסקנות כמו - מתי ניצחנו בדרבי ...
וביננו לנצח מפנדל 10 דק לסיום זה לא בדיוק סטייל. סתם עוד ניצחון.
אם אתה חושב שהדרך הנכונה להקנות וללמד כדורגל לחבורה של ילדים היא לגרום להם לשכוח מההנאה ורק להתרכז בלחץ - אתה טועה טעות מרה. את הלחץ תשאיר לאלה שיגיעו לנערים/נוער/בוגרים.

אז כדאי שאפרש לך את מה שאמרתי. מצטער אבל זה לא פסול לעודד ווינריות. ככה נולדים כוכבים. האם האוכל שהשחקנים האירופים אוכלים שונה? למה אצלנו בגיל בוגרים הלחץ גורם לשחקנו המהוללים להתחבא ולא לתפקד? למה במני טיים הנבחרות האירופיות מצליחות ואנחנו אלופי העולם במשחקי ידידות? למה במשחק נגד הירידה שנה שעברה אף אחד מהקבוצה שלנו לא הופיע ?
לפני כמה שנים נעשה ניסיון במכבי תא לעבוד עם מומחה לוונריות. הניסיון כשל ודי צחקו מזה כולם. אני לא צחקתי. זה לא בושה לעודד ווינריות ולחפש כאלה.
מה עוזר הכישרון אם אין עמידה בלחצים? הרי את הגול המכריע צריך לשים בליגה, בגביע, בפנדל המכריע וכן, גם בדרבי...
תקרא לזה חינוך למצוינות, ווינריות או פשוט להביא את הסחורה כמו קרל מלון, הדוור....
וסליחה אם פגעתי בבן שלך. הדיון כאן יותר עקרוני מאשר לגופו של עניין.
08-Dec-2013, 17:13
הודעה: #33
קבוצת הנוער
(08-Dec-2013 16:59)אסףג כתב:  
(08-Dec-2013 14:35)טל.מ כתב:  
(08-Dec-2013 11:43)אסףג כתב:  ואולי הגישה צריכה להיות אחרת ורק אצלך התירוצים? מה עם ווינריות? הרי לחץ יהיה על הילדים האלה לכשירצו, אם ירצו, להיות שחקנים.
מי שאין לו את האופי היום יגדל כזה בעתיד?
תכלס כבר כתב כאן מישהו טו ברוק כל הזמן מנצחים דרבים בסטייל. אם אנחנו מנצחים זה דרדלה...
כדאי לא לטמון את הראש בחול.

אסף מדובר בילדים. וכן הם מתים לנצח שלא תחשוב אחרת ואם היית רואה את המשחק היית מבין כמה. אבל אנחנו המבוגרים מייחסים למשחקים האלה שנערכים בסופו של יום בין ילדים - יותר מידי חשיבות ומקישים מסקנות כמו - מתי ניצחנו בדרבי ...
וביננו לנצח מפנדל 10 דק לסיום זה לא בדיוק סטייל. סתם עוד ניצחון.
אם אתה חושב שהדרך הנכונה להקנות וללמד כדורגל לחבורה של ילדים היא לגרום להם לשכוח מההנאה ורק להתרכז בלחץ - אתה טועה טעות מרה. את הלחץ תשאיר לאלה שיגיעו לנערים/נוער/בוגרים.

אז כדאי שאפרש לך את מה שאמרתי. מצטער אבל זה לא פסול לעודד ווינריות. ככה נולדים כוכבים. האם האוכל שהשחקנים האירופים אוכלים שונה? למה אצלנו בגיל בוגרים הלחץ גורם לשחקנו המהוללים להתחבא ולא לתפקד? למה במני טיים הנבחרות האירופיות מצליחות ואנחנו אלופי העולם במשחקי ידידות? למה במשחק נגד הירידה שנה שעברה אף אחד מהקבוצה שלנו לא הופיע ?
לפני כמה שנים נעשה ניסיון במכבי תא לעבוד עם מומחה לוונריות. הניסיון כשל ודי צחקו מזה כולם. אני לא צחקתי. זה לא בושה לעודד ווינריות ולחפש כאלה.
מה עוזר הכישרון אם אין עמידה בלחצים? הרי את הגול המכריע צריך לשים בליגה, בגביע, בפנדל המכריע וכן, גם בדרבי...
תקרא לזה חינוך למצוינות, ווינריות או פשוט להביא את הסחורה כמו קרל מלון, הדוור....
וסליחה אם פגעתי בבן שלך. הדיון כאן יותר עקרוני מאשר לגופו של עניין.

זה בסדר ממש לא פגעת או נפגעתי Smile הדיון עקרוני לחלוטין וזה נכון. אבל אתה אל תשכח למה ילדים משחקים כדורגל, למה כולנו שיחקנו וזו ההנאה. מצוינות זה נפלא ואף אחד לא מוותר על זה אבל עדיין מדובר בילדים . קח מהם את ההנאה ואחכ תשאל אותם למה הם משחקים כדורגל ואני לא בטוח שהם ידעו לתת לך תשובה. כל מה שאתה מדבר עליו נכנס במנות קטנות שהולכות וגדלות עם השנים. כמובן שאני לא מדבר כמומחה אלא בסהכ כהורה שצופה מהצד. אייל מין הסתם יכול לענות על זה בצורה הרבה יותר מעמיקה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Dec-2013, 17:17
הודעה: #34
אני רק מקווה שלא ירדו ליגה. ירידה בנוער מכאיבה לי הרבה יותר.
גם שנה שעברה כל הסימנים היו על הקיר. ובסוף הגענו לקיר ונפלנו לבור
08-Dec-2013, 17:37
הודעה: #35
(08-Dec-2013 15:15)דוד חטב כתב:  אייל יש מצב אבל נראה לי שאני יעדיף לראות את הנוער בראשל״צ ...ראיתי שיש למכבי ת״א 2 קבוצות אחת בליגת מרכז מי הקבוצה הטובה שלהם ולמה מכבי חיפה בליגת מרכז???
תוצאות לא אמורות ללכת על חשבון דרך ולא יעזור גם שהמאמנים או מנהלים מקצועיים יגידו שלא מעניין אותם התוצאה אין דבר כזה בסוף כולם רוצים לנצח בעיקר הילדים אז בטח שבדרבי...
אייל לא מקבל את זה ששנתון 95 שרוב קבוצת הנוער מורכב ממנו עם חיזוק של מנצור ויאיר זיו צריכים להיראות כמו שנראים כן מסכים לגבי שנתון 96 ... בואו לא נשכח ששנתון 95 זה שנתון שהתגאינו באליפות שזכה בנערים א׳ ...חייבים למצוא את הנוסחה שתחזיר לילדים את הבטחון

אני מסכים איתך,אך מתברר שמה שטוב לילדים ונערים לא תמיד טוב לנוער,ראינו את זה שנה שעברה במכבי פ"ת במחזור 94 ואנחנו רואים את זה השנה במכבי נתניה במחזור 95.
בחודש האחרון,מאז שהנוער עבר ת"פ הבוגרים,אני לא מעורב לחלוטין 5משקיע את זמני ומירצי בילדים ובנערים.
כאוהד,אני הולך למשחקים,בדיוק כמו בעבר וכמו בבוגרים.
מקווה מאוד שהקבוצה תעלה על דרך המלך,תצא מהסחרור ותדע לצבור נקודות.
08-Dec-2013, 18:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2013 על ידי 18:57 חזום חזום.)
הודעה: #36
אייל סגל .בתור מקורב למחלקה. מה אתה אומר על ההתקרבות עם סוחר הילדים?
האם אנחנו חוזרים על אותה טעות שעשינו בעבר מול הסוחר.
היהפוך כושי עורו ונמר חברברותיו.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
08-Dec-2013, 19:32
הודעה: #37
(08-Dec-2013 18:56)חזום חזום כתב:  אייל סגל .בתור מקורב למחלקה. מה אתה אומר על ההתקרבות עם סוחר הילדים?
האם אנחנו חוזרים על אותה טעות שעשינו בעבר מול הסוחר.
היהפוך כושי עורו ונמר חברברותיו.

את דעתי ועמדתי יודעים גם כאן וגם שם
מקווה מאוד שעמדתי תיהיה דעתם של האחרים.
08-Dec-2013, 19:48
הודעה: #38
האם מאור ושגב מנותקים מהמציאות?
איך קוראים לזה שהיה דובר של חיפה שעכשיו נציגם. האם הוא גם מנותק? למה צריך לחזור על אותן טעויות?
שמישהו ירים את הדגל לפני שמחלקת הנוער תיכחד.

08-Dec-2013, 20:27
הודעה: #39
שמו רועי דניאל והוא המנכל של מכבי נתניה .
הוא גם החתן של אחד הבעלים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Dec-2013, 20:43
הודעה: #40
קבוצת הנוער
מה כבר קורה שם לדעתכם ?
העברת השליטה המקצועית של המחלקה לידי טוברוק ? פירוק מחלקת הנוער של מכבי נתניה ..?
או אולי שיתוף פעולה ?
כשלקבוצה יש מנהלים שיכולים לקבל הכרעות כלכליות לא ברורה לי הבהלה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים