מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
הנוער ממשיך בשלו...
שנתון כזה או אחר..
אנחנו בדרך למטה.עצוב מאוד
(07-Dec-2013 16:25)nitzan כתב: [ -> ]הנוער ממשיך בשלו...
שנתון כזה או אחר..

אני מבין שהם הפסידו
(07-Dec-2013 16:26)זיו פלם כתב: [ -> ]
(07-Dec-2013 16:25)nitzan כתב: [ -> ]הנוער ממשיך בשלו...
שנתון כזה או אחר..

אני מבין שהם הפסידו

מבין נכון.. 3:0
כנראה שמבושה לא עידכנו בדף הרשמי בפייסבוק

Sent from my iPhone using Tapatalk
יכול להיות שלא תהיה ברירה ושחקנים אשר מבחינת גיל יכולים לשחק בנוער יוחזרו מן הבוגרים.
אחרת יורדים ליגה בקצב הזה.
אגב,הייתי רוצה לדעת מי הממאמן היום?
כנראה זה חלק מן הענין...
אחרי שהבוגרים ירדו זה רק עוד סימפטום של מועדון חולה שנדרשת בו עבודה רבה כדי להחזיר אותו לימים של פעם. אני מקווה שהבעלים החדש יודע מה הוא עושה למרות שעד עכשיו זה לא בדיוק מצליח.

(07-Dec-2013 16:33)nitzan כתב: [ -> ]יכול להיות שלא תהיה ברירה ושחקנים אשר מבחינת גיל יכולים לשחק בנוער יוחזרו מן הבוגרים.
כנראה זה חלק מן הענין...

רק איתי מנצור מתאים לקטגוריה הזו וגם איתו הם מפסידים כל שבת. למיטב הבנתי המאמן הוא שי הולצמן.
(07-Dec-2013 16:34)טל.מ כתב: [ -> ]אחרי שהבוגרים ירדו זה רק עוד סימפטום של מועדון חולה שנדרשת בו עבודה רבה כדי להחזיר אותו לימים של פעם. אני מקווה שהבעלים החדש יודע מה הוא עושה למרות שעד עכשיו זה לא בדיוק מצליח.

(07-Dec-2013 16:33)nitzan כתב: [ -> ]יכול להיות שלא תהיה ברירה ושחקנים אשר מבחינת גיל יכולים לשחק בנוער יוחזרו מן הבוגרים.
כנראה זה חלק מן הענין...

רק איתי מנצור מתאים לקטגוריה הזו וגם איתו הם מפסידים כל שבת. למיטב הבנתי המאמן הוא שי הולצמן.

עם כל הכבוד לאיתי מנצור מהמפעמים המעטות שראיתי אותי, לא נפלתי מהכיסא.
שחקן צנום סטייל יחיאל צגאי/אמיה טגה עם כישרון סטנדרטי, יש כמוהו בשפע.
לא יודע אם יצא לך לראות את מכבי חיפה היום בנוער, שם יש שחקנים עם פוטנציאל אמיתי.
(07-Dec-2013 16:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(07-Dec-2013 16:34)טל.מ כתב: [ -> ]אחרי שהבוגרים ירדו זה רק עוד סימפטום של מועדון חולה שנדרשת בו עבודה רבה כדי להחזיר אותו לימים של פעם. אני מקווה שהבעלים החדש יודע מה הוא עושה למרות שעד עכשיו זה לא בדיוק מצליח.

כנראה זה חלק מן הענין...

עם כל הכבוד לאיתי מנצור מהמפעמים המעטות שראיתי אותי, לא נפלתי מהכיסא.
שחקן צנום סטייל יחיאל צגאי/אמיה טגה עם כישרון סטנדרטי, יש כמוהו בשפע.
לא יודע אם יצא לך לראות את מכבי חיפה היום בנוער, שם יש שחקנים עם פוטנציאל אמיתי.

לא יצא לי אבל את מנצור דווקא כן יצא לי לראות ואני מסכים איתך.
צריך לעשות שני דברים

1 למנות מאמן שמכיר טוב את הליגה לנוער.

2 אם יש שחקני נוער בקבוצה הבוגרת שנמצאים עדיין בגיל שיכולים לשחק בקבוצת הנוער,להחזיר אותם לקבוצת הנוער .
אולי במקום להתעסק עם טוברוק כל הזמן אפשר לבדוק אפשרות לשת"פ עם מכבי חיפה.
הרי לא כל השחקנים מהנוער מגיעים אליהם לבוגרים בסופו של יום והרבה נפלטים לליגות הנמוכות ונעלמים.
לפי מה שראיתי מהשנתון של הנוער יש שם המון פוטנציאלים לקבוצה הבוגרת.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's