שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
29-Jun-2015, 14:23
הודעה: #41
ממש לא הייתי שואל. אתה יכול לנסות להדביק לי מה שבא לך, לא יעזור. לנתניה אין זמן , אין כסף ואין יכולת לתמרן יותר מידי, ולכן כל זה צריך להעשות תוך כדי תנועה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jun-2015, 14:25
הודעה: #42
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
(29-Jun-2015 14:19)אופיר34 כתב:  למה יש לי תחושה שאם היה בוחר אחרי יום אחד היית שואל למה כל כך מהר....

למה את לם ולא את דורה
ולמה את דורה ולא את בלבלול
ולמה את בלבול ולא את קלינגר.

ולמרות דעתי המאוד ברורה(ואיש לא מכיר אותה)
אני מתחייב(ממש כאן),שמי שלא יבחר זו הבחירה הכי(הכי הכי) טובה,במצבנו הנוכחי(מקסימום העיר מספר הערות והאיר בנקודות חשוכות),כדי להקדים תרופה למכה(התרוצים של זמן ההכנה הקצר והסגל בתקציב נמוך ועל חוסר לויאליות מצד כל עם ישראל ואישתו).
מי שיסכים לקחת את אימון המועדון,שידע מראש מה התקציב ומתי נפתחת הליגה ומי המנהלים ומי העיתונאים ומי האוהדים,כל תרוץ יתקבל בבוז.

Tongue
29-Jun-2015, 14:26
הודעה: #43
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
אייל סגל המנדט של ראש העיר הוא מתוקף זה שאנשי עסקים בחשו בקבוצה והורידו אותה לריצפה ומתחת לריצפה
כשאין מוצא פונים לכסף הציבורי של העירייה ואז מי שעומד בראשה הוא בעל המנדט

אתה לא מצפה שיוסי מאור יקבע את זהות המאמן כשהוא לא מכניס יד לכיס

לכן דורון אוסידון מבין ויודע שרק בני חם יוכל להצליח בתפקידו , " הרחוב " זה מרבית האוהדים שיש שנשארו למכבי נתניה ובלי " הרחוב " אין לקבוצה זכות חיים .... הרי אי אפשר להסתמך בתקציב הקבוצה על אריאל טל.מ ואופיר 34 שיקנו מנוי , לכן מאמן שה"רחוב" יהיה איתו יצליח להעביר את תחילת העונה ובניית הקבוצה בשלום ...

וכמו שאמרתי היום רק רוני לוי כולל המאמנים הזרים טובים מבני לם , בסיום העונה המאמן הבכיר ביותר יהיה בני לם .
רן בן שמעון היה חסר ניסיון לחלוטין אבל איזי שירצקי האמין בו ונתן לו לאמן בקריית שמונה והוא הצליח למרות חוסר ניסיונו , בכר היה חסר ניסיון לחלוטין אבל שירצקי נתן לו את מפתחות האימון והוא הצליח
היום חסארמה מקבל ללא ניסיון בכלל את מפתחות האימון ואני בטוח שהוא גם יצליח

למה אף אחד לא שואל איך זה שבקבוצה ללא קהל שירצקי לא מפחד לתת את המפתחות לחסרי ניסיון ?
29-Jun-2015, 14:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2015 על ידי 14:36 טל.מ.)
הודעה: #44
אני אענה לך על זה בפשטות. שירצקי יכול לתקן תוך כדי תנועה אנחנו לא.
אייל ואופיר אענה לכם במשפט פשוט ולא מתכוון להגרר אחרי הפנינים שלכם יותר. החוכמה לא ניתנה במקום אחד בלבד,
וmy way or the high way מעולם לא היתה דרכי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jun-2015, 14:35
הודעה: #45
שירצקי לא מעיז,הוא מעדיף מאמן שחייב לו!
שירצקי הוא המנהל המקצועי,קובע את הסגל,את ההרכב ואת העמדה על המגרש.
29-Jun-2015, 14:43
הודעה: #46
טל.מ איתך אני עוד יכול להתווכח אבל עם אייל סגל כאן בפוסט הזה אין טעם כי הוא מאמין לסיפורים האורבניים על שירצקי כמאמן .... שירצקי במקרה הטוב מתערב בהבאת שחקנים לקריית שמונה כי הוא זה שמשלם את החשבון בהרכב או בצורת אימון לעולם לא תראה את שירצקי מתאמן

גם אנחנו יכולים לתקן תוך כדי תנועה שים לב טל.מ

בני לם לא עולה לנו כסף כי הוא כבר מקבל שכר במועדון אם הוא אחרי מחצית עונה נכשל אפשר להביא מאמן אחר להצלת הקבוצה
אם עכשיו אתה משלם למאמן אחר והוא נכשל אתה מוציא גם עכשיו כסף וגם למאמן המחליף כסף שאין לך

תנו לבני לם לממשיך דרכו של שמואל פרלמן ז"ל לבנות את הקבוצה אם אחרי 15 מחזורים הוא מציג תוצאות חלשות משל עטר בעונתו הראשונה אני אישית יבקש שיתפטר
29-Jun-2015, 15:08
הודעה: #47
איזי שירצקי הוא המנהל המקצועי בק"ש. מעורב בנושא המקצועי לא פחות מג'ורדי במכבי ת"א ואף יותר.
29-Jun-2015, 15:13
הודעה: #48
עידן 444 הוא מכין הרכב מעביר אימונים ? נו די מספיק עם השטויות האלו בן אדם מבוגר חולה סכרת בעל מפעל מפואר עסוק מהבוקר עד הלילה בפילנטרופיה לילדים חולה סרטן ועוד מלא פעילויות הוא יתעסק האם השחקן הזה היה רציני השבוע באימונים ולכן מגיע לו הרכב ???
29-Jun-2015, 15:15
הודעה: #49
(29-Jun-2015 15:13)זאב רווח כתב:  עידן 444 הוא מכין הרכב מעביר אימונים ? נו די מספיק עם השטויות האלו בן אדם מבוגר חולה סכרת בעל מפעל מפואר עסוק מהבוקר עד הלילה בפילנטרופיה לילדים חולה סרטן ועוד מלא פעילויות הוא יתעסק האם השחקן הזה היה רציני השבוע באימונים ולכן מגיע לו הרכב ???

גם ג'ורדי לא עושה את הדברים האלה. אתה כנראה לא יודע להבדיל בין מנהל מקצועי למאמן.
29-Jun-2015, 15:28
הודעה: #50
ואתה משווה לרגע אחד בין ג'ורדי לשירצקי ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים