שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
25-Jun-2015, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jun-2015 על ידי 0:04 זאב רווח.)
הודעה: #1
אוסידון ודורון התחילו לעבוד בני לם יעמוד על הקווים זאב זלצר ישמש מנאטור בדברים ניהוליים .הקבוצה מתחילה בהבראה .

האמת אני מתרגש בשביל בני לם אני את שלי עשיתי בשבילו ותמיד אהיה מוכן לעשות זאת וביתר שאת בשביל כל שחקן עבר של מכבי נתניה האלופה , עכשיו הגיע הזמן שהכדורגל הישראלי יקבל תנופה חדשה של כדורגל טוב התקפי ואטרקטיבי כדורגל של מאמני העיר נתניה מחיפה בצפון דרך נתניה במרכז עד בואכה ירושלים מאמני מכבי נתניה .... וזאת רק ההתחלה

בני לם צריך לקחת עוזר מאמן שיעשה עבודת פרך בשנה הראשונה על מנת שהכל יעבור חלק . לא חסרים שחקני עבר טובים כל אחד מהם יתן את הלב והנשמה בשביל מכבי נתניה .

מאמן כושר הכי טוב שיש שימנע פציעות ויכניס את השחקנים לקצב אש שירוצו 95 דקות כמו סוסים מיוחמים , יתאבדו על כל כדור מתחילת המשחק עד סיומו .

מה אני מצפה מבני לם ? העונה ששמוליק פרלמן ז"ל אימן לראשונה את הבוגרים הייתה עונת הכנה לקראת עונת הדאבל , בני אתה צריך להחדיר את השיטה של נגיעה אחת בכדור וריצה כל הזמן בדיוק כמו ששיחקתם בזמנו .

תתחיל להחזיר שחקני נתניה משדות זרים הם יתנו בשביל המועדון את הדם היזע והדמעות , מסביבם תביא מה שחסר והעיקר שיתנו את הנשמה .

רביד גזל , אמייה טגה , נמני , וכל שחקן נוער שעבר בידיים שלך שאתה מאמין בו שייתן 300% כשיש משכורת או כשאין . תשאיר את ערן לוי הוא נכס , והכי חשוב אל תביא זרים שלא שווים ישראלים אלא רק מה שצריך שיעלו את הרמה של הישראלים .

בקשה אישית בשבילי - שמעון אבוחצירא הוא חייב לך את הקריירה שיחזיר לך 2-3 עונות ...
בני הבטחתי לי בזמנו בבית הבראה לשוטרים בנעורים משהו - עכשיו שאתה יודע מי אני תקיים !!

מניאקים אתם עושים עלי כנגדי בלי בושה BDS ? חובבי מרצ בוגדים עוכרי ישראל
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jun-2015, 0:47
הודעה: #2
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
אחי...אתה על חומרים קשים. תדלל קצת.
26-Jun-2015, 0:55
הודעה: #3
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
חגי אני מחכה לרגע הזה מעל 35 שנה לדלל מה ? הנכדים ראו אותי היום בצורה הכי טבעית - שמח ולא הבינו על מה חחחח
אתה תראה את מכבי נתניה האימפריה חוזרת ולא יהיו אלו יותר סיפורי זקנים
26-Jun-2015, 11:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jun-2015 על ידי 11:44 Hagiqq.)
הודעה: #4
הייתי ביציעי העץ בימים היפים. כדי לשחזר אותם באצטדיון צריך הרבה מאוד כסף וסבלנות.
לא מאמין שיש לנו את זה...הלוואי.
בינתיים תן קצת מהחומר הטוב שלך..

זאב...
איך מכירת אבו עביד משתלבת לך בהזיה ?
מי מוכר את העתיד בנזיד עדשים - תהיה לו מלוכה ?
מלוחייה יהיה לו...

המינוח "תקציב שפוי" לא מתחבר לך עם מאבקי תחתית ופליאוף תחתון ?
הכול דיבורים .
26-Jun-2015, 12:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jun-2015 על ידי 12:33 טל.מ.)
הודעה: #5
חגי בלי קשר - אבו עביד לא שלנו. איזיקוביץ ניצל כרגיל את הטמבל התורן שעמד מולו ברגע נתון. שחקן שגדל כל ימיו בטוברוק וניתן לנתניה בחינם , מה יש לנו לבוא בטענות ? במקום לגדל את אבו עביד יכולנו לגדל את דודי תירם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חגי בלי קשר - אבו עביד לא שלנו. איזיקוביץ ניצל כרגיל את הטמבל התורן שעמד מולו ברגע נתון. שחקן שגדל כל ימיו בטוברוק וניתן לנתניה בחינם , מה יש לנו לבוא בטענות ? במקום לגדל את אבו עביד יכולנו לגדל את דודי תירם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Jun-2015, 13:20
הודעה: #6
לא היה חוזה ל3 שנים עם עביד + אופציה לרכישת כרטיס ?
26-Jun-2015, 15:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jun-2015 על ידי 15:30 טל.מ.)
הודעה: #7
כנראה שהיו בחוזה בין איזיקוביץ לשגב דברים שמבטיחים אחרת . בנושא טוברוק אין לנו מה להלין. עשינו עסקה עם סוחר סוסים במקום לקדם שחקנים שלנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Jun-2015, 17:47
הודעה: #8
אני מסכים בהחלט עם טל.מ וזה כיף להסכים איתו לשם שינוי חחחח

חגי תראה נכון שהיום מדובר על כסף = אליפות , אבל אני מסתכל על הדברים אחרת .... לא יודע האם זה מהחומר הטוב שאני מעשן או לאו
כשראיינו את בני לם בזמנו לאתר שהיה לי הוא אמר במפורש: " כל מה שלמדתי היה משמוליק פרלמן ז"ל ...."

בני לם הוא מוטיבטור גדול אש על הקווים ומצויין עם נוער מה שמבטיח שנוער שגדל בנתניה יוכל למצוא דרכו בבוגרת

מה גם ששחקנים אוהבים מאמנים שמוציאים מהם את הכי טוב מישהו שיטריף אותם כבר מהפתיחה , חגי אם ראית את תקופת פרלמן אתה בטוח זוכר שכבר אחרי 10 דקות של פתיחה רצחנית היינו מובילים כבר 0-1 ולפעמים גם 0-2 , מי שיצא מחדר ההלבשה של המאמן האגדי הזה יצא כאילו מלוע תותח , אנשים נתנו יותר ממה שלמאמן אחר היו נותנים ...

אני רוצה להאמין שבני לם יקיים את מה שהוא אמר לשחק בדיוק כמו ששמואל פרלמן ז"ל היה מבקש שישחקו , נגיעה בכדור , אימונים של הגנה נגד התקפה , אני זוכר גם תרגילים שהיה מבקש מהם לעשות באימונים חחחח

אם הכל יילך לפי התוכנית ובני לם יראה שהוא למד טוב משמואל פרלמן ז"ל אז בעונה הבאה יהיו הרבה קופצים על מכבי נתניה פתאום תראה אנשים שמוכנים לחתום עם ראש העיר שלנו שהם מתחייבים להשקיע סכומי עתק להילחם על האליפות , שחקנים צעירים יתדפקו על דלתות המועדון , שחקנים בכירים יחפשו להגיע למכבי נתניה .....

גם בתקופת המרכזים תמיד מכבי והפועל תל אביב היו עשירים מאתנו כי היו תמיד עשירים שתרמו להם מתחת לשולחן , אצלנו יש אוויר אחר , אוויר של עיר הכדורגל , ואם זה יצליח נהיה באמת בירת הכדורגל של ישראל ....
26-Jun-2015, 18:25
הודעה: #9
תגיד, אתה חושב שממוצע הגילאים בפורום הוא 4 ?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-Jun-2015, 18:31
הודעה: #10
לא לא חושב ככה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים