שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
28-Jun-2015, 23:55
הודעה: #31
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
(28-Jun-2015 23:44)זאב רווח כתב:  את מי לא ?
לירון וילנר , רביד גזל , חן ראובן , גניש , וייר , דהן , סאסי , זה רק רשימה קצרה ביותר שעולה לי בראש
רובן לא נתן במה לאף כוכב בנוער מלבד טגה.
הוא טיפח את האפורים יותר- סטייל אלמוג כהן, דלה ימפולסקי, עומר פרץ, שניר גואטה(למרות שאחר כך העלים אותו),. ברגע שהוא היה רואה אבא דומיננטי ביציע הוא היה חוטף חררה... בגלל זה לא סבל את גזל ווילנר ומאוחר יותר גם לא יכל לראות את ריף מסיקה. גם גל גניש היה לא רע ועטר העדיף לנפנף...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jun-2015, 0:07
הודעה: #32
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
שים לב אלדד גם עידן חיזק את דבריי

אבל לא רק בנתניה עונה שעברה הוא קיבל קבוצה טובה משלומי דורה החליף כמעט את כל הסגל ואפילו רואש סולק אם לא ההתעקשות של כץ לגבי רואש וגם שהביא את הנאמנים שלו שישחקו בשבילו נכשל כשלון חרוץ

שחקני בית של הפועל חיפה גורשו בבושת פנים לעכו
29-Jun-2015, 1:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2015 על ידי 1:15 אלדד.)
הודעה: #33
(28-Jun-2015 23:44)זאב רווח כתב:  את מי לא ?
לירון וילנר , רביד גזל , חן ראובן , גניש , וייר , דהן , סאסי , זה רק רשימה קצרה ביותר שעולה לי בראש

לירון וילנר אבא שלו התבטא נגד המאמן , אז הוא השעה אותו ובצדק (בלי שום קשר לזה שלירון גמר את הסוס וכבר לא מתאים ) . אתה מתאר לך מה היו עושים רוני לוי או אלי גוטמן לשחקן שאבא שלו התבטא נגדם?

רביד גזל , עטר רצה להמשיך איתו :"המאמן ראובן עטר הודיע אתמול (שבת) לקשר רביד גזל כי הוא מעוניין בו גם בעונה הבאה. גזל וסוכנו ייכנסו למו"מ עם צמד המנהלים החדשים, גיל לב וקובי בלדב. " ורביד היה שחקן חופשי וחתם באשקלון.

כל שאר השחקנים אתה בטוח שהם מתאימים לנתניה? אתה רציני?
איפה הם שיחקו בליגת העל חוץ מנתניה?
לא כל שחקן בית צריך לשחק בהרכב בגלל שהוא גדל בנתניה
קיצור שללתי את כל הטענות שלך , ואין לך משהו מקצועי להגיד על עטר חוץ משנאה אישית שלך אליו
29-Jun-2015, 13:24
הודעה: #34
בואו נסכם שבני לם יכול להיות אחלה סקאוטר ושתחת עטר היו כמה שחקנים שפרחו אבל הקהל התייבש...

בניגוד לכל השנים הקודמות (נדמה לי שללא יוצא מהכלל) שפתחתי עונה באופטימיות וביטלתי אמירות על "מועמדת ראשונה וודאית לירידה", השנה, אם אכן בני לם יאמן, אני רואה אותנו מועמדת רצינית לירידה.

ולא רק בגלל שאין למאמן החופים ניסיון כמאמן ראשי של בוגרים אפילו בליגה ב' אלא בגלל אופן הניהול.

הקבוצה מתחילה להתארגן באיחור, עמוד השדרה של שנה שעברה איננו, ה"רחוב" או העירייה או מעביר התספורות הם הקובעים את זהות המאמן (לאוסידון אין שום אינטרס לבחור בו אלא לרצות את ממניו).

בקיצור, קבוצה מאד לא בריאה, בלשון המעטה

מפגר אבל אופטימי
29-Jun-2015, 14:04
הודעה: #35
האמת לא ברורה לי ההשתהות של אוסידון בקביעת המאמן , כל מאמן. אין אפילו 11 שחקנים חתומים בקבוצה , הליגה מתחילה בעוד חודש וחצי. מה הכיוון ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jun-2015, 14:08
הודעה: #36
הכיוון לדעתי השאלות וכמה שיותר מהקבוצות הבכירות מכבי ת״א ומכבי חיפה

29-Jun-2015, 14:09
הודעה: #37
(29-Jun-2015 14:04)טל.מ כתב:  האמת לא ברורה לי ההשתהות של אוסידון בקביעת המאמן , כל מאמן. אין אפילו 11 שחקנים חתומים בקבוצה , הליגה מתחילה בעוד חודש וחצי. מה הכיוון ?

מה לא ברור לך?
אלי שגב בעלים(עדיין) של מכבי נתניה,ביום חמישי סיכמה ראש העיר(במנדט לא ברור) על מנכ"ל במקום רועי,אתמול רועי ואסידון נפגשו(על פי אתרי האינטרנט).
יש מועמד מקומי ויש מספר מאמנים פנויים בשוק לכל אחד מהמועמדים יש יתרונות וחסרונות,סביר להניח שאסידון (מניסיונו),מבין את משמעות בחירת מאמן ומעדיף להיתייעץ עם אנשי מקצוע כאלו ואחרים על מנת למצוא את המועמד הנכון שידע לבנות קבוצה(בכמעט) יש מאין,מועמד שידע לעמוד בלחצים(שצפויים השנה) ולגבש סגל בכסף קטן(הכי קטן בשנות ה2000),בשלב זה.
29-Jun-2015, 14:14
הודעה: #38
כל זה ברור לי. למה זה לוקח כבר 3-4 ימים זה מה שלא ברור. תיכף תגיד שאני מתלונן Wink חבל על הזמן . פשוט.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jun-2015, 14:16
הודעה: #39
(29-Jun-2015 14:14)טל.מ כתב:  כל זה ברור לי. למה זה לוקח כבר 3-4 ימים זה מה שלא ברור. תיכף תגיד שאני מתלונן Wink חבל על הזמן . פשוט.

3 ימים....
אפילו לא 24 שעות
וגם עכשיו לדעתי אין לאסידון מושג איך הוא סוגר את הבור ומה תקציבו.
בכנות,לא מקנא בו.
29-Jun-2015, 14:19
הודעה: #40
למה יש לי תחושה שאם היה בוחר אחרי יום אחד היית שואל למה כל כך מהר....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים