שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפירוק החל?
22-Jun-2015, 18:49
הודעה: #131
הפירוק החל?
ולמי כבר שרפו את האוטו?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jun-2015, 19:02
הודעה: #132
RE: הפירוק החל?
(22-Jun-2015 16:40)אסףג כתב:  
(22-Jun-2015 11:02)אייל ס כתב:  
(22-Jun-2015 10:54)mordii2 כתב:  לא מבין 3 מליון מרים פלוס 5 מליון אוהדים + 5 מליון טלויזיה +2 מליון עיריה + קובי 3 מליון יוצא לי 16 מליון
ואני לא יודע אם גם מחושב תשובה שאמר שיתן משהו

מה אתה לא מבין,אתה מתחיל במינוס 10,אתה מוסיף פלוס 8(כולל הנזל גרטל ותשובה)תוסיף פלוס 13(במקרה הטוב),אתה בתקציב מינימום של כ11 מיליון.
לצערי גם שגב(באופציה של נאיביות..),עשה את חשבונות נתניה בעזרת הבדידים שלך Smile.
אייל, לפי החשבון שלך, הורדת כל הגירעון בשנה אחת, ולכן צריך להיות מינוס 1 (בהנחה שהפירעון הוא מיליון בשנה). אם כאמור זה מתפרס, אז יש לך קצת יותר מרווח נשימה. שוב, בהנחה אופטימית שאיני יודע אם יש לה בסיס.

אסף זה נכון בחישוב חשבונאי....עסקים בחישובים כאלו פושטים רגל.
עסק מתחיל ונגמר בתזרים ולכן כשאין הלוואה והמקורות אותם מקורות ולמרות שה3 מיליון זה דבר ענק,עדיין לא יעזרו להציל את המולדת,נשאר(במקרה הטוב) בתקציב מינימום...וגם אותו אני לא רואה.
ואם יש הלוואה....אז ה3 יעזרו בהקטנת גובה ההלוואה(אך לא רואה הלוואה של 7 מיליון ובטח ובטח לא של 10).
22-Jun-2015, 19:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2015 על ידי 19:17 אלון.)
הודעה: #133
הפירוק החל?
(22-Jun-2015 19:02)אייל ס כתב:  
(22-Jun-2015 16:40)אסףג כתב:  
(22-Jun-2015 11:02)אייל ס כתב:  
(22-Jun-2015 10:54)mordii2 כתב:  לא מבין 3 מליון מרים פלוס 5 מליון אוהדים + 5 מליון טלויזיה +2 מליון עיריה + קובי 3 מליון יוצא לי 16 מליון
ואני לא יודע אם גם מחושב תשובה שאמר שיתן משהו

מה אתה לא מבין,אתה מתחיל במינוס 10,אתה מוסיף פלוס 8(כולל הנזל גרטל ותשובה)תוסיף פלוס 13(במקרה הטוב),אתה בתקציב מינימום של כ11 מיליון.
לצערי גם שגב(באופציה של נאיביות..),עשה את חשבונות נתניה בעזרת הבדידים שלך Smile.
אייל, לפי החשבון שלך, הורדת כל הגירעון בשנה אחת, ולכן צריך להיות מינוס 1 (בהנחה שהפירעון הוא מיליון בשנה). אם כאמור זה מתפרס, אז יש לך קצת יותר מרווח נשימה. שוב, בהנחה אופטימית שאיני יודע אם יש לה בסיס.

אסף זה נכון בחישוב חשבונאי....עסקים בחישובים כאלו פושטים רגל.
עסק מתחיל ונגמר בתזרים ולכן כשאין הלוואה והמקורות אותם מקורות ולמרות שה3 מיליון זה דבר ענק,עדיין לא יעזרו להציל את המולדת,נשאר(במקרה הטוב) בתקציב מינימום...וגם אותו אני לא רואה.
ואם יש הלוואה....אז ה3 יעזרו בהקטנת גובה ההלוואה(אך לא רואה הלוואה של 7 מיליון ובטח ובטח לא של 10).

אז מה הפיתרון אייל?
למה/למי מחכים?
בטח לא האוהדים (כתקוותך) יכסו את הבור של 10 מיליון שקלים....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
22-Jun-2015, 19:17
הודעה: #134
(22-Jun-2015 18:49)עידן444 כתב:  ולמי כבר שרפו את האוטו?

שחקן עבר של המועדון.
22-Jun-2015, 19:21
הודעה: #135
אחרי ששמעתי אתמול את בני לם מתראיין אצל אפי ישראל אז יאללה שילך לטוברוק.
22-Jun-2015, 19:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2015 על ידי 19:34 עידן444.)
הודעה: #136
הפירוק החל?
אני מתחיל להגיע למסקנה הדי עצובה מבחינתי- עלינו ללכת לפירוק. בלי בעלים שובר שיוויון ש 10 מיליון ש״ח לא מדגדגים לו את הציפורן(ואני שוב חוזר- לקנות את מכבי נתניה היום על שלל מתקניה ומחלקת הנוער שלה זה זול!!!) אין שום טעם לנסות לקבץ בכוח מן היקב ומן הגורן בשביל להגיע לתקציב מינימום. כמו שאנשים כאן אמרו בעניין המאמן- זו לא מכבי נתניה. זה מתאים לקבוצות כמו עכו, רעננה, רמה״ש... לא למכבי נתניה.
ברגע שמרים נוחתת בלי בעלים חדשים אלא תרומה בסדרי הגודל המדוברים ומבינה שאין מי שירים את הכפפה כרגע כאשר הגרעון קטן בעוד כמה מיליונים- עליה להודות לאמריקאים הנדיבים ולהגיד להם שהבור גדול מידי ולבקש מהם להמיר את תרומתם לסיוע לנוער במצוקה, ולהכריז על פירוק ויפה שעה אחת קודם.
לבנות קבוצה בתקציב מינימום בלי להביא שחקן רכש אחד! גם ככה נרד ליגה. לסיים את העונה ברווח תפעולי של כמה מיליונים גם במחיר של להתבזות כל שבת ולרדת ליגה כמו הנוער של הפועל פ״ת העונה- כי זה מה שהכדורגל שלנו והליגה הזאת שווה! ולהתחיל הכל מחדש בליגה השניה בעוד שנה עם קופה מלאה ובעלים חדש. ויותר חשוב מהכל- עם רוח חדשה!
22-Jun-2015, 19:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2015 על ידי 19:45 ORENARIEL.)
הודעה: #137
(22-Jun-2015 19:23)עידן444 כתב:  אני מתחיל להגיע למסקנה הדי עצובה מבחינתי- עלינו ללכת לפירוק. בלי בעלים שובר שיוויון ש 10 מיליון ש״ח לא מדגדגים לו את הציפורן(ואני שוב חוזר- לקנות את מכבי נתניה היום על שלל מתקניה ומחלקת הנוער שלה זה זול!!!) אין שום טעם לנסות לקבץ בכוח מן היקב ומן הגורן בשביל להגיע לתקציב מינימום. כמו שאנשים כאן אמרו בעניין המאמן- זו לא מכבי נתניה. זה מתאים לקבוצות כמו עכו, רעננה, רמה״ש... לא למכבי נתניה.
ברגע שמרים נוחתת בלי בעלים חדשים אלא תרומה בסדרי הגודל המדוברים ומבינה שאין מי שירים את הכפפה כרגע כאשר הגרעון קטן בעוד כמה מיליונים- עליה להודות לאמריקאים הנדיבים ולהגיד להם שהבור גדול מידי ולבקש מהם להמיר את תרומתם לסיוע לנוער במצוקה, ולהכריז על פירוק ויפה שעה אחת קודם.
לבנות קבוצה בתקציב מינימום בלי להביא שחקן רכש אחד! גם ככה נרד ליגה. לסיים את העונה ברווח תפעולי של כמה מיליונים גם במחיר של להתבזות כל שבת ולרדת ליגה כמו הנוער של הפועל פ״ת העונה- כי זה מה שהכדורגל שלנו והליגה הזאת שווה! ולהתחיל הכל מחדש בליגה השניה בעוד שנה עם קופה מלאה ובעלים חדש. ויותר חשוב מהכל- עם רוח חדשה!

צודק בהחלט , ותוסיף לזה את העובדה שבפירוק יש סיכוי שכל מי שחייבים לו כסף יתבעו את שגב והבקרה על כל הפשעים שלהם ,בלי לפחד מכלום וזה יהיה לגיטימי ללכת נגד מכבי נתניה כולל האנשים הקרובים לשגב , ובית המשפט עצמו יקבע ששגב ישלם את כל הכסף או יותר טוב מזה יילך לכלא או לא יוכל להכנס יותר לארץ והמשפחה שלו תסבול כל החיים ויצרכו לשלם
תסריט כזה הוא סביר מאוד שיקרה לפי החוק , ולדעתי זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו שבית המשפט יקבע הרמת מסך

אם אין בעלים רציני , אז בכל מקרה נרד ליגה , אז תמות נפשי עם פלישתים , וללכת עד הסוף בכל הכוח.
22-Jun-2015, 19:36
הודעה: #138
הפירוק החל?
אה... ושכחתי את הדובדבן- שכל אלה שבישלו את הדייסה הזו יאכלו אותה! בדיוק כפי שאייל תאר!
22-Jun-2015, 19:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2015 על ידי 19:54 ORENARIEL.)
הודעה: #139
(22-Jun-2015 19:36)ORENARIEL כתב:  
(22-Jun-2015 19:23)עידן444 כתב:  אני מתחיל להגיע למסקנה הדי עצובה מבחינתי- עלינו ללכת לפירוק. בלי בעלים שובר שיוויון ש 10 מיליון ש״ח לא מדגדגים לו את הציפורן(ואני שוב חוזר- לקנות את מכבי נתניה היום על שלל מתקניה ומחלקת הנוער שלה זה זול!!!) אין שום טעם לנסות לקבץ בכוח מן היקב ומן הגורן בשביל להגיע לתקציב מינימום. כמו שאנשים כאן אמרו בעניין המאמן- זו לא מכבי נתניה. זה מתאים לקבוצות כמו עכו, רעננה, רמה״ש... לא למכבי נתניה.

צודק בהחלט , ותוסיף לזה את העובדה שבפירוק יש סיכוי שכל מי שחייבים לו כסף יתבעו את שגב והבקרה על כל הפשעים שלהם ,בלי לפחד מכלום וזה יהיה לגיטימי ללכת נגד מכבי נתניה כולל האנשים הקרובים לשגב , ובית המשפט עצמו יקבע ששגב ישלם את כל הכסף או יותר טוב מזה יילך לכלא או לא יוכל להכנס יותר לארץ והמשפחה שלו תסבול כל החיים ויצרכו לשלם
תסריט כזה הוא סביר מאוד שיקרה לפי החוק , ולדעתי זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו שבית המשפט יקבע הרמת מסך

אם אין בעלים רציני , אז בכל מקרה נרד ליגה , אז תמות נפשי עם פלישתים , וללכת עד הסוף בכל הכוח.

מריים או כל אדם אחר חייבים לשמור את כל הכסף שהצליחו לגייס לטובת מכבי נתניה עד לאחר הפירוק! , עד לאחר סיום הסערה ועד שנתאושש וכל החובות יכוסו ,ורק אחרי שיגיע בעלים חדשים רק אז להזרים את הכסף
אסור שהכסף הזה יילך כרגע לכיסוי החובות
זה כסף של מכבי נתניה , ולא כסף שצריך להגיע בעקיפין לאלי שגב!
22-Jun-2015, 20:00
הודעה: #140
Re: RE: הפירוק החל?
(22-Jun-2015 19:17)פיליפצוק כתב:  
(22-Jun-2015 18:49)עידן444 כתב:  ולמי כבר שרפו את האוטו?

שחקן עבר של המועדון.

כולם נהיו יוצאי מוסד. פרטו ונמקו.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים