מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפירוק החל?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
בשקט בשקט מתחילים לשחרר שחקנים. 2 אפשרויות:
1. הפירוק המעשי החל
2. קונספיראטיבית - מנקים כאלה שהמאמן/הבעלים העתידי לא מעוניין בהם
את מי שחררו?
(18-Jun-2015 15:22)משה.ד כתב: [ -> ]בשקט בשקט מתחילים לשחרר שחקנים. 2 אפשרויות:
1. הפירוק המעשי החל
2. קונספיראטיבית - מנקים כאלה שהמאמן/הבעלים העתידי לא מעוניין בהם

אני מבין שאתה חובב קונספירציות ... אבל לצערך אין שום אחת כזו ומכבי נתניה משחררת שחקנים לקראת פירוק.
טל,לא שאני יודע את הסיבה ולא שאני אופטימי לגבי העתיד ובטח לא חושב שמישהו עומד בפתח,אך אין מושג כזה להתכונן לפרוק,זה לא היכון לירי ולא חזור להיכון לירי ובטח לא חדל אש.
אני יכול להעריך שבמידה והפרסומים נכונים,משוחררים שחקנים בעלי אופציה יקרה באופן יחסי לתוצרת/תפוקה ורועי מאמין שאם הוא יאלץ להתנהל בעונה הקרובה בתקציב שחקנים נמוך,מימוש האופציה יטרוף קלפים טובים יותר.
אייל, מפרגן לך שיש לך עוד את האנרגיות לענות להיסטריות האלה.
ממש לא היסטרי. רגוע לחלוטין. אופטימי לגמרי אבל מכיון שזה נמשך כמו מסטיק אז מעלה תהיות שמתבססות בעיקר על פרסומים מפי הדובר של מכבי נתניה מר פשכה
(18-Jun-2015 17:05)אייל ס כתב: [ -> ]טל,לא שאני יודע את הסיבה ולא שאני אופטימי לגבי העתיד ובטח לא חושב שמישהו עומד בפתח,אך אין מושג כזה להתכונן לפרוק,זה לא היכון לירי ולא חזור להיכון לירי ובטח לא חדל אש.
אני יכול להעריך שבמידה והפרסומים נכונים,משוחררים שחקנים בעלי אופציה יקרה באופן יחסי לתוצרת/תפוקה ורועי מאמין שאם הוא יאלץ להתנהל בעונה הקרובה בתקציב שחקנים נמוך,מימוש האופציה יטרוף קלפים טובים יותר.

אייל לא נולדנו אתמול לא שלשום וגם לא לפני שנה .. אין שום אופציה כרגע להשארת הקבוצה בחיים ללא הליכה לפירוק אלא אם כן מישהו עוד מצפה שמירים תנחת עם צ'ק.
(18-Jun-2015 17:30)טל.מ כתב: [ -> ]
(18-Jun-2015 17:05)אייל ס כתב: [ -> ]טל,לא שאני יודע את הסיבה ולא שאני אופטימי לגבי העתיד ובטח לא חושב שמישהו עומד בפתח,אך אין מושג כזה להתכונן לפרוק,זה לא היכון לירי ולא חזור להיכון לירי ובטח לא חדל אש.

אייל לא נולדנו אתמול לא שלשום וגם לא לפני שנה .. אין שום אופציה כרגע להשארת הקבוצה בחיים ללא הליכה לפירוק אלא אם כן מישהו עוד מצפה שמירים תנחת עם צ'ק.

אתה שמעת מימני שהולכים/לא הולכים,שיודע מה הולך/לא הולך,ציינתי שצעדי השחרור לא קשורים לפרוק,קשורים לאי חידוש הסכמים הזויים מבית מדרש שגב ושות.
(18-Jun-2015 17:26)משה.ד כתב: [ -> ]ממש לא היסטרי. רגוע לחלוטין. אופטימי לגמרי אבל מכיון שזה נמשך כמו מסטיק אז מעלה תהיות שמתבססות בעיקר על פרסומים מפי הדובר של מכבי נתניה מר פשכה

דווקא לא כיוונתי אליך אבל אם כבר התייחסת, אז שתדע ש"המסטיק" שאתה מדבר עליו זה בגלל שאנשים מנסים למנוע בכל דבר אפשרית את האסון שנקרא "פירוק".
יש בינינו אוהדים חסרי שכל שחושבים שפירוק זה סוג של מילה קסם, תרופה לכל הבעיות של המועדון, פופוליסטים, לא מבינים את ההשלכות העתידיות של מהלך כזה על המועדון.
אז אם מושכים את זה, זה כנראה בגלל שיש עוד תקווה או סיכוי כלשהו באחד מהאופציות שנבדקות.
כל החירטוטים של פשכה ושות' שמובאים משחקנים שלא יודעים בכלל מה קורה או מכל מיני בעלי אינטרסים, אני לא מייחס להם יותר מידי חשיבות.
אייל סגל כבר הביא פה לא מזמן דוגמא איך פשכה מוציא ידיעות לאתר שלו.
(18-Jun-2015 17:42)אייל ס כתב: [ -> ]
(18-Jun-2015 17:30)טל.מ כתב: [ -> ]

אתה שמעת מימני שהולכים/לא הולכים,שיודע מה הולך/לא הולך,ציינתי שצעדי השחרור לא קשורים לפרוק,קשורים לאי חידוש הסכמים הזויים מבית מדרש שגב ושות.

לא. אני אמרתי את דעתי בלבד. אם היה איזשהו כיוון כבר היינו שומעים עליו. חלף מספיק זמן . כן קבוצת רכישה/עזרה או לא, כן הלוואה לא הלוואה, כן תשובה או לא, מירים , גילברט ,קווקזים ועכשיו איזה דוד עשיר מארהב .. מי שרוצה רשאי להמשיך לדמיין.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Reference URL's