שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
01-Jun-2015, 13:55
הודעה: #51
RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
מצחיק אותי שכל הפילוסופים כאן שחפרו פה על התנהלות לקויה, ועדות חקירה וכו' מקבלים בכזו שלוות נפש קומבינה של חבר מביא חבר מבית מדרשו של אדון רועי דניאל, צבועים פה אנשים שזה משהו.
אלון, ראובן עטר לא הוריד את נתניה ליגה ואתה בעצמך לא מאמין לזה ופאטתי בכלל שאתה מציין את זה, תעריך את האיש לפחות שהיה לו את האומץ לבוא ולנסות להציל את הריסות טל בנין.
לגבי עלויות, אני בהחלט מסכים שזה בעייתי ולכן אמרתי שאם הולכים על מאמן זול, אז למה לא לעזעזל בני לם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jun-2015, 13:58
הודעה: #52
(01-Jun-2015 13:55)פיליפצוק כתב:  מצחיק אותי שכל הפילוסופים כאן שחפרו פה על התנהלות לקויה, ועדות חקירה וכו' מקבלים בכזו שלוות נפש קומבינה של חבר מביא חבר מבית מדרשו של אדון רועי דניאל, צבועים פה אנשים שזה משהו.
אלון, ראובן עטר לא הוריד את נתניה ליגה ואתה בעצמך לא מאמין לזה ופאטתי בכלל שאתה מציין את זה, תעריך את האיש לפחות שהיה לו את האומץ לבוא ולנסות להציל את הריסות טל בנין.
לגבי עלויות, אני בהחלט מסכים שזה בעייתי ולכן אמרתי שאם הולכים על מאמן זול, אז למה לא לעזעזל בני לם.
אתה יכול להסביר לי איזה רקורד יש לבני לם כמאמן בוגרים שאתה כ"כ באטרף עליו?
01-Jun-2015, 14:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 14:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #53
אני לא באטרף על בני לם, גם רונן גבאי עדיף על סלובו.
אני דוחה בשאט נפש את הקומבינה של דניאל-רוני לוי- דראפיץ'.
מי זה רועי דניאל בכלל שיהפוך את המועדון "למועדון חברים אקסלוסיבי"?
סלובו זה לא מאמן להביא לנתניה במצב הנוכחי, אני לא מתאבד.
אם חמו לא מתכוון להשקיע במועדון ומחכה לפירוק, אז שיקח את עצמו ויחזור למשרד עורכי הדין שלו.
01-Jun-2015, 14:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 14:09 אלון.)
הודעה: #54
(01-Jun-2015 14:00)פיליפצוק כתב:  אני לא באטרף על בני לם, גם רונן גבאי עדיף על סלובו.
אני דוחה בשאט נפש את הקומבינה של דניאל-רוני לוי- דראפיץ'.
מי זה רועי דניאל בכלל שיהפוך את המועדון "למועדון חברים אקסלוסיבי"?
סלובו זה לא מאמן להביא לנתניה במצב הנוכחי, אני לא מתאבד.
אם חמו לא מתכוון להשקיע במועדון ומחכה לפירוק, אז שיקח את עצמו ויחזור למשרד עורכי הדין שלו.

אה, ואם אתה מביא את בני זו לא התאבדות/הימור?
שוב אני אשאל, תנסה להתעלם מהידיעה המרעישה על הקומבינה שחשפת כאן ותנסה לומר למה אתה חושב שבני טוב מסלובו באימון בוגרים?
בתור אחד שבוכה השכם וערב על איכות מחלקת הנוער שלא מצמיחה כאן כלום במשך שנים, הייתי מצפה שתקרא לפיטוריו של המנהל המקצועי של המחלקה ולא שתמנה אותו למאמן הבוגרים...
The following 1 user Likes אלון's post:
דוד חטב (0101-0606-2015201520152015)
01-Jun-2015, 14:14
הודעה: #55
עטר אחרי ירידת מכבי נתניה ב12/13(והוא ממש לא האשם),מכבי חיפה והפועל חיפה,זה לא עטר שהכרנו ולכן מועמדותו(לדעתי) לא רלוונטית.
דראפיץ לא "מאור הגול" מבחינתי ובטח ובטח כמקורב לאיזיקוביץ ושליימה ,הוא "אישיות לא רצויה" במחוזותי.
אני לא מריץ את בני,אך חושב שזו אופציה שלא צריך לפסול ובטח עדיפה על השמות שעלו באמצעי התקשורת.

אך מכיוון שחפצי חיים אנחנו,בואו נשאר בחיים ולאחר מכן נתווכח על עמדת המאמן.
01-Jun-2015, 14:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 15:08 פיליפצ'וק.)
הודעה: #56
אם מכבי נתניה הולכת על בוגרי קבוצת הנוער + שחקני בית + זרים אז הכי הגיוני בעולם לתת את המושכות למי שמכיר את החומר ויכול להוציא מים מהסלע וגם נחל הצלחה כבירה העונה.
סולובו לא היה מקבל שום קבוצה בליגת העל, אז למה לתת לו את משרת האימון במכבי נתניה? בגלל שרוני לוי חבר שלו והוא המליץ עליו לחבר שלו מר מנכ"ל?
ההימור והסיכון במינוי בני לם הוא קטן הרבה יותר מאשר ההימור והסיכון במינוי סלובו.
01-Jun-2015, 15:08
הודעה: #57
מסכים אתך פיליפצוק.
הקטע המצחיק/עצוב שפורסם כי נתניה רוצה שחקנים מחיפה בגלל היחסים הטובים. עצוב לקרוא לזה יחסים

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
01-Jun-2015, 15:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 15:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #58
(01-Jun-2015 15:08)חזום חזום כתב:  מסכים אתך פיליפצוק.
הקטע המצחיק/עצוב שפורסם כי נתניה רוצה שחקנים מחיפה בגלל היחסים הטובים. עצוב לקרוא לזה יחסים

הקומבינה נמשכת.
רועי דניאל מסדר ג'וב לחבר של רוני לוי.
רוני לוי מעביר את מי שהוא לא צריך בהשאלה למכבי נתניה.
מכבי נתניה נותנת עדיפות למכבי חיפה במכירת אבו עביד.
מכבי חיפה ב' זה אנחנו.
01-Jun-2015, 15:10
הודעה: #59
מצטער,
אבל אף אחד מהשמות האלו, לא נוטע בי תקווה.
ייגמר בעטר כאן מחזור עשירי. וכמו שהסינים אומרים, אדם לא נכנס לאותו נהר פעמיים, כי או שהנהר שונה או שהאדם שונה.
01-Jun-2015, 15:20
הודעה: #60
(01-Jun-2015 15:10)פיליפצוק כתב:  
(01-Jun-2015 15:08)חזום חזום כתב:  מסכים אתך פיליפצוק.

הקומבינה נמשכת.
רועי דניאל מסדר ג'וב לחבר של רוני לוי.
רוני לוי מעביר את מי שהוא לא צריך בהשאלה למכבי נתניה.
מכבי נתניה נותנת עדיפות למכבי חיפה במכירת אבו עביד.
מכבי חיפה ב' זה אנחנו.

בנושא אבו עביד אני מבין את ההגיון.....
עו"ד של איזיקוביץ שהיה מנכ"ל הפועל ת"א מנסה לסגור עם הפועל ומכבי נתניה אומרת את שלה...אנחנו נקבע למי ובאיזה סכום.
לגבי סיפור דראפיץ,רואה את זה בכל האתרים וזה מתחיל להשמע/להקרא רע...אני מקווה שזה רק מיחזור של הודעה ולא אמת צרופה מבית מדרשה של מכבי נתניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים