שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
31-May-2015, 10:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2015 על ידי 10:31 פיליפצ'וק.)
הודעה: #1
לא, אני לא מחסידי בני לם ואני גם לא מתחיל להיות מעכשיו.
אבל אני שומע וקורא שמות על פרדי דוד (מאמן פח עם קומבינות מפ"ת ועד מטולה) ודראפיץ' שמיוחצ'ן ע"י החבר שלו, רוני לוי, שהוא גם החבר של המנכ"ל רועי דניאל ובא לי להקיא מהמועדון הזה.
זאת ההתנהלות, מועדון במצב רעוע כל כך שייאבק על הירידה, בוחר את המאמן הבא על סמך קומבינות, סידור ג'ובים, קשרים ומקורבים ולא על האדם הנכון מקצועית שיוכל להוציא את המיטב מקבוצת נוער מחוזקת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-May-2015, 10:35
הודעה: #2
RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
מסכים חלקית אבל בני לא לא אימן אף פעם ברמות האלה ולא הוביל ממש שום קבוצת בוגרים לשום מקום דווקא דרפיץ נראה לי בחירה ראוייה והגיונית.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-May-2015, 10:35
הודעה: #3
סלובו מועמד ראוי. הכל רקוב אבל דווקא עם זה שרוני לוי ממליץ על סלובו אין לי בעיה. סלובו מאמן מנוסה יותר מבני בקבוצות בוגרים עם בסיס צעיר. לדעתי יעמוד הרבה יותר טוב מבני במצבי לחץ.
The following 1 user Likes עידן444's post:
KOBI (3131-0505-2015201520152015)
31-May-2015, 10:40
הודעה: #4
דראפיץ עולה על בני לם ב 5 דרגות.
נראה את בני לם עוזב ואיזה קבוצה תקח אותו?
אני מהמר שחוץ מטוברוק אף אחת.
31-May-2015, 10:45
הודעה: #5
ובינתיים
בנתניה מימשו את האופציה על פירס ודיה סבע
הברזילאי, שקיבל הצעה ממכבי פ"ת, נשאר במועדון לעונה נוספת יחד עם הקשר. בנתניה עדיין ממשיכים בחיפושים אחר רוכש שיסייע לקראת פתיחת העונה הבאה

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-May-2015, 10:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2015 על ידי 10:51 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
מי זה סולבו?
מה הוא עשה עד היום?
אימן בבית"ר ת"א, קבוצה עם 5 אוהדים וחצי וסיים איתה מקום 14, זה ראוי???
מאמן פח!!!!!!!
מינוי מיועד מראש לכישלון, חמישה מחזורים והוא בחוץ.
עם קבוצה פח שהולכת להיות, לפחות שבני לם יעמוד על הקווים ויטריף את הילדים שישחקו, אולי נשאר בליגה על סמך המוטיביציה והאנרגיות שהוא מקרין החוצה.
עידן 444 אז רוני לוי המליץ, סליחה רוני לוי סיים את תפקידו במועדון שלא יתערב ויסדר ג'ובים לחברים שלו, שיתעסק בענייני מכבי חיפה.
31-May-2015, 10:51
הודעה: #7
מימוש האופציות זה כדי לקבל כמה לירות בהעברות ולא כדי להשאיר אותם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-May-2015, 11:23
הודעה: #8
(31-May-2015 10:25)פיליפצוק כתב:  לא, אני לא מחסידי בני לם ואני גם לא מתחיל להיות מעכשיו.
אבל אני שומע וקורא שמות על פרדי דוד (מאמן פח עם קומבינות מפ"ת ועד מטולה) ודראפיץ' שמיוחצ'ן ע"י החבר שלו, רוני לוי, שהוא גם החבר של המנכ"ל רועי דניאל ובא לי להקיא מהמועדון הזה.
זאת ההתנהלות, מועדון במצב רעוע כל כך שייאבק על הירידה, בוחר את המאמן הבא על סמך קומבינות, סידור ג'ובים, קשרים ומקורבים ולא על האדם הנכון מקצועית שיוכל להוציא את המיטב מקבוצת נוער מחוזקת.

צר לי להסכים,במידה והאופציות זה פרדי דוד או שווה ערך,או לחילופין דראפיץ,בני לם אופציה ראויה שבעתיים.
31-May-2015, 11:25
הודעה: #9
(31-May-2015 11:23)אייל ס כתב:  
(31-May-2015 10:25)פיליפצוק כתב:  לא, אני לא מחסידי בני לם ואני גם לא מתחיל להיות מעכשיו.

צר לי להסכים,במידה והאופציות זה פרדי דוד או שווה ערך,או לחילופין דראפיץ,בני לם אופציה ראויה שבעתיים.

צר לי, אבל אתם שונאי בני לם.

לאור המצב, המאמן הראשון שיגיע יכשל כשלון חרוץ וידרש להחליפו באיזשהו שלב, לכן בני לם צריך לחכות ולהיות "מושיע אמצע העונה"

מפגר אבל אופטימי
31-May-2015, 11:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2015 על ידי 11:28 עידן444.)
הודעה: #10
חשבתי על זה שוב.
בני לם מרגיש כל כך בשל ומאמין בעצמו ובצעירים של המועדון שיהיה זה עוול לא לתת לו את המושכות.
מה גם שזה אומר לאבד אותו לגמרי אם לא יקבל את התפקיד. אשמח לראות אותו ואת רונן גבאי כצמד מובילים את מכבי נתניה.
בני הוא איש מקצוע טוב, נאמן, לא חושש מלעבוד עם תקציב נמוך ועם קבוצה צעירה.
בני צריך לקבל את המושכות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים