שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גם קובי בלדב שם את המפתחות
05-May-2015, 11:02
הודעה: #61
RE: גם קובי בלדב שם את המפתחות
(05-May-2015 10:52)טל.מ כתב:  לעניות דעתי מאור לא נקי מאחריות אבל מכיון שאין לו אחריות כספית לגבי ההתחייבויות הוא צפה בחוסר ענין מהצד. לגבי רוני לוי - לא יודע. יש כאוס במכבי נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא באמת לא חשב שכבעלים הוא הראשון שיפנו אליו לסייע בסגירת הבור הזה?
הרי גם הבקרה וההתאחדות שולחים את השחקנים שיבואו בטענות לבעלים במקום אליהם- שגב, ומאור.
באמת שאני לא מבין את ההתנהלות הזו של- "אני לקחתי צעד אחורה- בזה סיימתי את תפקידי במכבי נתניה".
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-May-2015, 11:13
הודעה: #62
גם אני לא.. אבל הוא לא אוהד. הוא נכנס בגלל חתנו וכשלא מתאים לו זז הצידה . כנל עכשיו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-May-2015, 11:22
הודעה: #63
אחראי/לא אחראי זה בינו ובין שגב.
לא בטוח שאת הנושים יעניינו הסכמים בין בעלים.
05-May-2015, 11:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-May-2015 על ידי 11:26 עידן444.)
הודעה: #64
(05-May-2015 11:13)טל.מ כתב:  גם אני לא.. אבל הוא לא אוהד. הוא נכנס בגלל חתנו וכשלא מתאים לו זז הצידה . כנל עכשיו.

מה זה זז הצידה?
בן אדם יכול סתם כך לזוז הצידה ולהנער כאילו אין לו שום קשר? סתם כי הוא החליט?
קנית קבוצת כדורגל... שמת בה לא מעט כסף... לא קנית מכונת כביסה... באמת שלא מבין את ההתנהלות...
כל הזמן דיברו על ההנהלה המנופחת. על כך שיש שם יותר מידי אנשים...
ובסופו של דבר הכל זה שגב?
זה שהאדם עם רוב המניות יכול לקבוע- זה עדיין לא אומר שמותר לו להחרב... ואם כל כך הרבה אנשים ראו שהאיש הזה הולך להביא לחורבן כזה- גם הם אחראים, ובראשם בעל המניות.
05-May-2015, 11:45
הודעה: #65
נו אז ? כנראה שהוא ישן עם זה טוב בלילה ולא מזיז לו ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-May-2015, 12:49
הודעה: #66
(05-May-2015 11:22)אייל ס כתב:  אחראי/לא אחראי זה בינו ובין שגב.

אייל, בעלי מניות הם ישות משפטית נפרדת מהקבוצה. בעל חוב לא יכול לתבוע בעל מניות. אלא אם אם בעל המניות חתום על ערבות אישית בבנק או בבקרה אז במידה והמועדון לא יכול לפרוע את החוב, והולכים להוצאה לפועל, אז הוצאה לפועל יכולה לנסות לגבות את החוב מבעל המניות.

לפי מה שפורסם, מאור לא חתם על ערבות אישית לחובות הקבוצה ולכן אי אפשר לדרוש ממנו לכסות חוב של נתניה. וגם שגב ערב אישית רק עד הסכום של הצ'קים שהוא נתן לבקרה התקציבית.
במצב הזה אני לא מאמין שיבוא גוף (כמו לאן) שיתן הלוואה של 10 מליון למשך כמה שנים, כי הוא מסתכן שהקבוצה תפשוט רגל וכל החוב ימחק. מצד שני, עירית נתניה יכולה להלוות 10 מליון ולקזז את זה במשך כמה שנים מההקצאה לקבוצה, כי זה לא יוגדר כחוב ועירית נתניה פשוט תעביר פחות כסף כל שנה גם אם הקבוצה תפשוט רגל ותיפתח מחדש.
05-May-2015, 13:07
הודעה: #67
(05-May-2015 12:49)arika כתב:  
(05-May-2015 11:22)אייל ס כתב:  אחראי/לא אחראי זה בינו ובין שגב.

אייל, בעלי מניות הם ישות משפטית נפרדת מהקבוצה. בעל חוב לא יכול לתבוע בעל מניות. אלא אם אם בעל המניות חתום על ערבות אישית בבנק או בבקרה אז במידה והמועדון לא יכול לפרוע את החוב, והולכים להוצאה לפועל, אז הוצאה לפועל יכולה לנסות לגבות את החוב מבעל המניות.

לפי מה שפורסם, מאור לא חתם על ערבות אישית לחובות הקבוצה ולכן אי אפשר לדרוש ממנו לכסות חוב של נתניה. וגם שגב ערב אישית רק עד הסכום של הצ'קים שהוא נתן לבקרה התקציבית.
במצב הזה אני לא מאמין שיבוא גוף (כמו לאן) שיתן הלוואה של 10 מליון למשך כמה שנים, כי הוא מסתכן שהקבוצה תפשוט רגל וכל החוב ימחק. מצד שני, עירית נתניה יכולה להלוות 10 מליון ולקזז את זה במשך כמה שנים מההקצאה לקבוצה, כי זה לא יוגדר כחוב ועירית נתניה פשוט תעביר פחות כסף כל שנה גם אם הקבוצה תפשוט רגל ותיפתח מחדש.
עירייה זה לא בנק. אני לא בטוח עד כמה מותר לעירייה להלוות כסף לגוף פרטי...
05-May-2015, 13:10
הודעה: #68
אלון,אפשר לקרוא לזה תשלום מראש,על חשבון הקצבה עירונית ל10 שנים הקרובות,כאשר העיריה תיקח הלוואה מאוצר השלטון המקומי,או תערוב למועדון על הלוואה כזו.
05-May-2015, 13:24
הודעה: #69
(05-May-2015 13:10)אייל ס כתב:  אלון,אפשר לקרוא לזה תשלום מראש,על חשבון הקצבה עירונית ל10 שנים הקרובות,כאשר העיריה תיקח הלוואה מאוצר השלטון המקומי,או תערוב למועדון על הלוואה כזו.

הלוואי. ומישהו הציע פתרון כזה?
05-May-2015, 13:31
הודעה: #70
(05-May-2015 13:24)אלון כתב:  
(05-May-2015 13:10)אייל ס כתב:  אלון,אפשר לקרוא לזה תשלום מראש,על חשבון הקצבה עירונית ל10 שנים הקרובות,כאשר העיריה תיקח הלוואה מאוצר השלטון המקומי,או תערוב למועדון על הלוואה כזו.

הלוואי. ומישהו הציע פתרון כזה?

אלון,מיציתי את היותי המושיע,הפעם אני כ1 האדם מבטיח לסייע לאלו שיציעו תוכנית שאאמין ביכולותיה לטווח ארוך,דגש על טווח ארוך,לא אעשה דבר וחצי דבר כדי לתקן מצד 1 או להיות חלק מהנהגה מצד שני,כן אשמח לעזור לאחרים שיובילו מהלך.
.אני בדעה שהסיכוי האחרון(במידה ואין אוליגרך),הוא לקיחת אחריות ע"י האוהדים הרציניים בהשתתפות העיריה או גורם שמקבל גיבוי מהעיריה,כשאת פערי התקציב(הקטנים..דגש על קטנים),יעשו אותם אוהדים שמצבם טוב מחבריהם ביחס ישיר להשתתפות האוהדים בסעיף רכישת מנויים,או שווה ערך.

והכל בתנאי,שגורם ניהולי רציני ינהל מועדון חסכן שמרבית כ"א הלוגיסטית שלו תגיע מהאוהדים שמסוגלים לקחת על עצמם(ויהיו מומחי תוכן) את כל התפקידים שעד היום עלו בכסף גדול.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים