מכבי נתניה

גירסה מלאה: גם קובי בלדב שם את המפתחות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
העסק מתפרק לרסיסים!
אף אחד לא יכול לעצור את הפירוק...
(04-May-2015 15:36)עידן444 כתב: [ -> ]העסק מתפרק לרסיסים!

כשאין מנהיגות אוהדים וכל דאלים גבר וכל צביקה/רועי משוכנעים שהם יכולים לעשות טוב מבלדב ומשמיצים אותו בכל קרן זווית עד לרמת הפגנות מול המשרד והיום מול ביתו,כולנו נשלם ת'מחיר.....
קהל בית שימוש, מגיע לו קבוצה בליגה ג'.
(04-May-2015 15:48)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-May-2015 15:36)עידן444 כתב: [ -> ]העסק מתפרק לרסיסים!

כשאין מנהיגות אוהדים וכל דאלים גבר וכל צביקה/רועי משוכנעים שהם יכולים לעשות טוב מבלדב ומשמיצים אותו בכל קרן זווית עד לרמת הפגנות מול המשרד והיום מול ביתו,כולנו נשלם ת'מחיר.....

נו אייל מספיק הוא יודע שזה קומץ של הקומץ שכחת במי מדובר ?? קובי בלדב ספג בימי חייו במכבי נתניה כמויות של קללות בוז והפגנות וזה לא הזיז לו אז ששני ילדים רוצים להפגין ליד הבית שלו נו באמת אולי בכלל הם רצו לחזק את ידיו .
כנראה שגם לו נשבר ואם תפתח את הפייסבוק תגלה שלא מדובר בילדים שעורכים מסע הסתה נגדו.
אין קשר לקומץ לא קומץ....הבנות שלו רואות כל מילה שנכתבת באינטרנט,כל הצביקה והרועי ואפילו חטב ברמיזות האלו גורמים להסתה חד משמעית.
בשביל מה הוא צריך את זה?
אין לי מושג במה אתה עוסק ומה הכנסתך,אך יש שלב בחיים שכסף הוא ממש לא מניע ואתה מעדיף שקט ושלווה בביתך.
וכן צודק אייל ... כי הבת של קובי מגיבה שם לכל ההשפלות האלה וזה דוחה ברמות.
איזה הסתה? הם אמרו את דעתם שהיתה נכונה או לא אין לדעת והוא החליט לברוח ולנטוש ספינה טובעת ככה לא מתנהג מנהיג וקפטן לשעבר לא חכמה רק להשאר בסביבה כשיש בעלים עם כסף ואפשר לקחת אחוזים. חבל אבל אם כבר מתפרקים ומתחילים מחדש איפה שזה לא יהיהאז אולי לא נורא שיהיו פה רק מי שרוצה להיות לא צריך להחזיק אף אחד בכח.
חבורה של סתומים. מילא הרועי הזה. אבל בגלל שקובי לא בא בזמנו לבר מצווה של הבן של צביקה - הוא שונא אותו בטירוף
סיפור מחיי....
כשבחרתי לעזור לקובי וגיל,ביקשתי בכל לשון של בקשה שדבר וחצי דבר לא ייצא לאור ואכן הצלחתי לדאוג ששמי לא יפורסם בשום מקום(ובמשך 3 שנים דבר לא פורסם),עד שקובי טעה במשחק הפרידה מהקופסא...וכל השאר היסטוריה.
ולמרות מעט מאוד פורסם....עד שדג'אני וסוכנו(נימני) דאגו ל"שמי הטוב" בסיפור שלא היה ולא נברא...אך זה ממש לא חשוב,זה פורסם!
יום 1 שואלת אותי הבת הגדולה שלי מי זה קובי דג'אני.....ואז הבנתי שהילדים רואים הכל(והחברים שלהם דואגים לשלוח להם..),הקיצר...לכל 1 יש גבולות,כניראה שקובי כבר לא יכול לשאת..... בעיקר שהוא כבר לא מנהל ת'עסק וביקש לפני שנתיים לזוז הצידה ובחודשים האחרונים הוא כאן כדי לנסות להציל.... ובסוף כמה "אוהדים" מצליחים לשפוך את דמו.

(04-May-2015 16:55)amir כתב: [ -> ]איזה הסתה? הם אמרו את דעתם שהיתה נכונה או לא אין לדעת והוא החליט לברוח ולנטוש ספינה טובעת ככה לא מתנהג מנהיג וקפטן לשעבר לא חכמה רק להשאר בסביבה כשיש בעלים עם כסף ואפשר לקחת אחוזים. חבל אבל אם כבר מתפרקים ומתחילים מחדש איפה שזה לא יהיהאז אולי לא נורא שיהיו פה רק מי שרוצה להיות לא צריך להחזיק אף אחד בכח.

להפגין מול משרד או מול בית,זו השמעת דעה?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's