שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
17-Apr-2015, 19:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 19:57 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
מר טל מ. אני לא יודע מה הצפיות שלך מהקבוצה הזו אבל בוא נעשה תיאום ציפיות.
אליפות או מאבק לגיטימי על האליפות לא תראה כאן בשנה הבאה וגם לא אני מעריך בשנים שלאחר מכן (אלא אם המועדון יזכה "בפיס" ויגיע איזה מיליונר עם כסף לשפוך).
אני חושב שאם תתגבש קבוצת הרכישה, את הסגל הנוכחי מינוס קאיודה ומינוס שחקנים יקרים שמכבידים על התקציב ולא שווים את ההשקעה (בן שושן) אפשר להשאיר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2015, 20:04
הודעה: #22
ולפני הכל,הבעיה המרכזית היא סגירת הגרעון ומדובר בסכום בן 8 ספרות שגודלו יוודע בקרוב.
17-Apr-2015, 20:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 20:23 טל.מ.)
הודעה: #23
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
(17-Apr-2015 19:56)פיליפצוק כתב:  מר טל מ. אני לא יודע מה הצפיות שלך מהקבוצה הזו אבל בוא נעשה תיאום ציפיות.
אליפות או מאבק לגיטימי על האליפות לא תראה כאן בשנה הבאה וגם לא אני מעריך בשנים שלאחר מכן (אלא אם המועדון יזכה "בפיס" ויגיע איזה מיליונר עם כסף לשפוך).
אני חושב שאם תתגבש קבוצת הרכישה, את הסגל הנוכחי מינוס קאיודה ומינוס שחקנים יקרים שמכבידים על התקציב ולא שווים את ההשקעה (בן שושן) אפשר להשאיר.

אתה מצחיק בחיי ... אני מסביר לך שהשחקנים שקראת לשחרר היום הם אלה שירכיבו את הסגל בשנה הבאה בגלל התקציב המצומצם ואתה עושה ל י תאום ציפיות ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(17-Apr-2015 19:50)אייל ס כתב:  טל הכיוון של משה הגיוני.
וקבוצה ב18 מיליון שמתוך זה תקציב שחקנים דומה ואולי אפילו גבוה מתקציב השחקנים שהיה בנתניה ב3 העונות הקודמות של עטר בראשות צוות מקצועי מתאים וצוות ניהולי מצומצם וחסכוני,יכול להיות בסיס לקבוצה שתתחבר לקהל ותהפוך למה שמכבי נתניה היתה שנים רבות לפני האליפות הראשונה ובלא מעט שנים אחרי האליפות האחרונה,קבוצה רומנטית והתקפית ששווה לבוא לראות וקל להתחבר לתפיסת עולמה.

הויכוח הוא לא על הכיוון כי אני יודע שזה הכיוון. הוויכוח הוא על זה שבכיוון הידוע צלישר רול כחלון חסן וכו - הם הסגל . בתקציב כזה אולי תחתים גג שחקן או שניים שיחשבו ״כגניבה״. כל השאר שחקנים משלימים לוחמים יותר או פחות, כמו אלה שרשומים למעלה.
בנוסף לגבי אופן השימוש בתקציב - לי אין מושג לאן הולך הכסף בנתניה, אבל אני זוכר אותך אומר שבנתניה העלויות השוטפות (משום מה) גבוהות מקבוצות אחרות בסדר גודל זהה. לגבי גודל המנגנון הניהולי - זה אני משאיר למי שידיו אמונות בנושא. כמו שאמרתי אין לי מושג לאן זורם הכסף .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Apr-2015, 23:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 23:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
אין לי בעיה שהבלופים שהוזכרו לעיל יהיו חלק מהסגל בשנה הבאה (נערי פוסטר).
מה שאתה והחבר ההיסטרי השני פה דיברתם, הוא על שיחרור היסטרי של שחקנים והפיכתם של כל החלשים לעיל לשחקני הרכב לגיטימיים בעונה הבאה.
17-Apr-2015, 23:44
הודעה: #25
לא נראה לי שנראה מחר שחקני נוער יהיו בבוגרים כי משחק הנוער הוא המשחק היותר חשוב מחר...חהיה עצוב לראות את גיל פישל שמח...
לגבי העונה הבאה אין הרבה מה לשנות ברמת הישראלים לצערי בזרים יהיו הרבה שינויים .
מהישראלים הייתי משחרר את בן שושן עלות /תועלת
והרוש המגן שחקן פרווה שלא שווה את עלותו...
מעבר לזה בגזרת הצעירים אין הרבה מה לשנות.
17-Apr-2015, 23:46
הודעה: #26
הזדמנות טובה לראות איזה שחקנים אפשר לדוג מטוברוק לשנה הבאה.
18-Apr-2015, 0:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Apr-2015 על ידי 0:22 עידן444.)
הודעה: #27
(17-Apr-2015 23:32)פיליפצוק כתב:  אין לי בעיה שהבלופים שהוזכרו לעיל יהיו חלק מהסגל בשנה הבאה (נערי פוסטר).
מה שאתה והחבר ההיסטרי השני פה דיברתם, הוא על שיחרור היסטרי של שחקנים והפיכתם של כל החלשים לעיל לשחקני הרכב לגיטימיים בעונה הבאה.

מישהו דיבר על שחרור היסטרי של שחקנים?
מישהו כאן היסטרי? אם כבר מישהו כאן מתנהג בהיסטריה זה אתה בכל פעם שאתה שומע על האפשרות לתת לשחקן בית לשחק...
תתאפס ידידי...
אין בשוק מציאות!
ובינתיים אני רואה כמה רחוק לקחו את הפועל פ"ת כל המושאלים הנפלאים שכולם כאן כל כך רצו והתלוננו למה הם לא אצלנו...
כמה אני שמח שאין כאן אפילו מושאל אחד ואין לנו משחקים שלזה אסור לשחק ולהוא אסור לשחק... כולם שלנו!!!

פשוט בדיחה ההאדרה של כל השחר הירשים\עומרי אלטמנים\מוחמד כליבאתים\מושיקו לוגאסים... אל מול "הכלומניקים" שלנו...

שובל גוזלן ממש הפגיז העונה,הא?
וגם הפרץ ההוא שאיזי חגג שבוע שהוא שם עליו את היד, מזה הפגיז! כל משחק צמד!
וצמד הדורים כוכב וחוגי- משהו משהו! שנה הבאה סוחפים את מכבי חיפה לאליפות,לא?
ממש כוכבי הליגה!!!
18-Apr-2015, 0:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Apr-2015 על ידי 0:35 טל.מ.)
הודעה: #28
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
(17-Apr-2015 23:32)פיליפצוק כתב:  אין לי בעיה שהבלופים שהוזכרו לעיל יהיו חלק מהסגל בשנה הבאה (נערי פוסטר).

היסטרי ..? תחליף ספק .. החומרים עושים לך לא טוב ..
לידיעתך רול פתח ברוב המשחקים השנה , חסן וצלישר שיחקו לא מעט . אז הם שחקני רוטציה לגיטימיים כבר היום. אני בניגוד אליך מלבד הידיעה הברורה שקאיודה חייב להימכר , לא יודע מי ישאר ומי ילך ובעיקר לא יודע מה יהיה תקציב השחקנים.

עידן לגבי המושאלים - תדמיין רגע את שחר הירש במקום אור ברוך ותגיד לי כמה נק לדעתך היו נוספים לנו.

(17-Apr-2015 23:44)דוד חטב כתב:  לא נראה לי שנראה מחר שחקני נוער יהיו בבוגרים כי משחק הנוער הוא המשחק היותר חשוב מחר...חהיה עצוב לראות את גיל פישל שמח...

קאיודה - אין ברירה חייב להימכר
פירס - הייתי משאיר
גבי וסרגי - לא אסון גדול.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Apr-2015, 0:44
הודעה: #29
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
(18-Apr-2015 0:31)טל.מ כתב:  

היסטרי ..? תחליף ספק .. החומרים עושים לך לא טוב ..
לידיעתך רול פתח ברוב המשחקים השנה , חסן וצלישר שיחקו לא מעט . אז הם שחקני רוטציה לגיטימיים כבר היום. אני בניגוד אליך מלבד הידיעה הברורה שקאיודה חייב להימכר , לא יודע מי ישאר ומי ילך ובעיקר לא יודע מה יהיה תקציב השחקנים.

עידן לגבי המושאלים - תדמיין רגע את שחר הירש במקום אור ברוך ותגיד לי כמה נק לדעתך היו נוספים לנו.

(17-Apr-2015 23:44)דוד חטב כתב:  לא נראה לי שנראה מחר שחקני נוער יהיו בבוגרים כי משחק הנוער הוא המשחק היותר חשוב מחר...חהיה עצוב לראות את גיל פישל שמח...

קאיודה - אין ברירה חייב להימכר
פירס - הייתי משאיר
גבי וסרגי - לא אסון גדול.

כלום
18-Apr-2015, 1:42
הודעה: #30
(17-Apr-2015 23:46)פיליפצוק כתב:  הזדמנות טובה לראות איזה שחקנים אפשר לדוג מטוברוק לשנה הבאה.

בימים שאחרי שגב נראה לי שהדלת שוב תיסגר...
חבל כי עוד אופציות זה טוב...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים