שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
17-Apr-2015, 12:05
הודעה: #1
מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
שבת, 20:00, אצטדיון היהלום, הצגה כפולה עם דרבי הנוער

זהו!!! נשארנו בליגה והרבה לפני הסוף- כפי שאפילו חלק מהצד האופטימי בפורום לא האמינו בלב שלם שזה יכול לקרות. קרדיט ענק לרוני לוי על הפיכת העונה הזו בזמן כה קצר מכישלון מקצועי מהדהד להצלחה מקצועית יוצאת מהכלל הן מבחינה קבוצתית ואף השפיע באופן מפתיע על מספר שחקנים ששיפרו מאוד את יכולתם.

הגיע הזמן להנות מכדורגל!

קראתי איפשהו שרוני לוי התחיל לתכנן את העונה הבאה(מבחינתו, כל עוד לא קיבל פניה מהגביר היא בנתניה- כמובן שעניין זה מתאר יותר מכל כמה הפך מועדון מכבי נתניה לסמרטוט של הליגה שכן אפילו זהות המאמן שלנו תלויה במשהו שכלל לא תלוי בנו אלא בהחלטת מכבי חיפה או אפילו הפועל ב״ש על המינוי שלהם- בעיני מצב מביך!) וזה מהלך שצריך להתחיל ממחר!
אף אחד לא אומר לפתוח רגליים ולהריץ
שחקני נוער ללא הכרה אבל בהחלט ניתן וצריך לעשות שינויים עם מבט לעונה הבאה.
אין טען להחזיר את סרגי אם ברור שלא ישאר בשל עלותו ויכולתו, חייבים לשלב את אביב אברהם ואפילו עומר צלישר ואבו עביד בקישור האחורי(לדעתי העונה הזו די סתמה את הגולל על צלישר אבל רגע לפני שמשחררים אולי שווה לתת צאנס אחרון...) אם יודעים בודאות שגבי ורומאריו לא ממשיכים(סביר להניח שלפחות אחד מהם לא ימשיך), אם יודעים שלא רוצים לבנות עונה נוספת על מגן ימני שהוא למעשה בלם\קשר אחורי אפשר לתת צאנס גדול יותר לכחלון ואולי מגן צעיר נוסף, נבו מזרחי חייב לקבל יותר דקות כיוון שבקונסטלציה מסויימת יתכן ויהפוך לשחקן משמעותי.

כמובן שקאיודה ודיא סבע שמועמדים להימכר לאירופה בקיץ חייבים להיות כל הזמן על המגרש!

יאללה נתניה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2015, 12:47
הודעה: #2
RE: מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד
בינתיים הוחזרו הנקודות לאשדוד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Apr-2015, 13:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 13:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #3
(17-Apr-2015 12:47)amir כתב:  בינתיים הוחזרו הנקודות לאשדוד.

זה לא משנה את העובדה שנשארנו בליגה.
עידן444 התחלת טוב עם אביב אברהם, אבל ויקי כחלון?? עומר צלישר??? אלו שחקני כדורגל????
17-Apr-2015, 13:26
הודעה: #4
לנו לא משנה לאשדוד משנה ובטח יתן להם מחר קצת מוטיבציה במצבם העגום.

17-Apr-2015, 13:28
הודעה: #5
(17-Apr-2015 13:26)amir כתב:  לנו לא משנה לאשדוד משנה ובטח יתן להם מחר קצת מוטיבציה במצבם העגום.

אשדוד מחר לא מפסידים.
17-Apr-2015, 13:31
הודעה: #6
אם אני יכול לבחור אז אני מקווה שהם יצטרפו לעכו בלאומית.

17-Apr-2015, 13:34
הודעה: #7
(17-Apr-2015 13:20)פיליפצוק כתב:  

עידן444 התחלת טוב עם אביב אברהם, אבל ויקי כחלון?? עומר צלישר??? אלו שחקני כדורגל????
אני לא שלם עם לשלוח את עומר צלישר לחופשי...

היו לו תקופות שהוא הראה שהוא שחקן לגיטימי, בטח לרוטציה כלשהי בסגל קבוצה ברמה הכלכלית שלנו... לא בטוח שתמצא משהו יותר טוב בסכומים נמוכים...
ואם הוא ממשיך ביכולת החלשה גם בגארבג' טיים של סוף העונה- כנראה שאין מנוס מלשחרר... כדי לברר זאת הוא צריך לשחק...
מחר לדוגמה זו הזדמנות מצוינת לתת לו לשחק במקום להתחיל להזיז את ההוא לשם וההוא לשם...

לגבי ויקי- אני לא יודע אם הוא בריא, בכל מקרה הוא הוכיח במשחקים ששיחק שאפשר לסמוך עליו ויש לו יתרון שהוא מסתדר לא רע בשני הצדדים כפי שהיה בזמנו עמוס נחייסי שאם אני לא טועה אפילו שיחק מידי פעם אצל עטר בקישור.
גם לויקי לא תוכל להביא מחליף טוב יותר בתקציב העלוב שכנראה יהיה בעונה הבאה.
17-Apr-2015, 13:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 13:39 פיליפצ'וק.)
הודעה: #8
אשדוד יבואו מעודדים ובטירוף מההחלטה.
נתניה כמו נתניה באווירת סוף קורס ועוד בלי שכר, אני בספק עד כמה יוכל רוני לוי להשפיע על השחקנים
המנוע רומאריו פירס לא משחק, עומר צלישר במקומו.
מנשה משיח שופט.
כל הסיבות האלה הביאו אותי למסקנה שמחר זה X 2 .

(17-Apr-2015 13:34)עידן444 כתב:  

היו לו תקופות שהוא הראה שהוא שחקן לגיטימי, בטח לרוטציה כלשהי בסגל קבוצה ברמה הכלכלית שלנו... לא בטוח שתמצא משהו יותר טוב בסכומים נמוכים...
ואם הוא ממשיך ביכולת החלשה גם בגארבג' טיים של סוף העונה- כנראה שאין מנוס מלשחרר... כדי לברר זאת הוא צריך לשחק...
מחר לדוגמה זו הזדמנות מצוינת לתת לו לשחק במקום להתחיל להזיז את ההוא לשם וההוא לשם...

לגבי ויקי- אני לא יודע אם הוא בריא, בכל מקרה הוא הוכיח במשחקים ששיחק שאפשר לסמוך עליו ויש לו יתרון שהוא מסתדר לא רע בשני הצדדים כפי שהיה בזמנו עמוס נחייסי שאם אני לא טועה אפילו שיחק מידי פעם אצל עטר בקישור.

אני מבין שאתה מחליף את טל מ. בתור רואה השחורות כאן בפורום?!
לא יודעים עדיין מי הבעלים.
לא יודעים מה יהיה התקציב.
אל תמהר לתת צ'אנס לכל הגרועים שציינת מתוך הנחה פסימיסטית שהם יהיו חלק לגיטימי מהקבוצה בעונה הבאה.
17-Apr-2015, 13:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 13:57 עידן444.)
הודעה: #9
(17-Apr-2015 13:36)פיליפצוק כתב:  אשדוד יבואו מעודדים ובטירוף מההחלטה.
נתניה כמו נתניה באווירת סוף קורס ועוד בלי שכר, אני בספק עד כמה יוכל רוני לוי להשפיע על השחקנים
המנוע רומאריו פירס לא משחק, עומר צלישר במקומו.
מנשה משיח שופט.
כל הסיבות האלה הביאו אותי למסקנה שמחר זה X 2 .

(17-Apr-2015 13:34)עידן444 כתב:  

אני מבין שאתה מחליף את טל מ. בתור רואה השחורות כאן בפורום?!
לא יודעים עדיין מי הבעלים.
לא יודעים מה יהיה התקציב.
אל תמהר לתת צ'אנס לכל הגרועים שציינת מתוך הנחה פסימיסטית שהם יהיו חלק לגיטימי מהקבוצה בעונה הבאה.
אני לא פסימיסט,
אם היה לי זמן הייתי מחפש עכשיו את הפוסט שלי מתחילת העונה כדי שתבין שאני אופטימיסט חסר תקנה וכל תחילת עונה מפנטז הכי גבוה שאפשר. גם במחיר של לצאת מגוחך כמו בתחילת העונה הזו...

בכל אופן צריך לחשוב חיובי אבל להתכונן לרע מכל, ובהחלט ריאלי שבתקציב שיתכן שיהיה מינימלי שחלקו אף מיועד לסגירת חובות העונה הנוכחית- שחקנים כמו כחלון, צלישר, חסן, אבו עביד ונבו מזרחי יהיו שחקני הרכב, ואפילו שחקנים כמו דיא סבע, ערן לוי, עידו לוי, אורי שטרית שמעון הרוש ועמית בן שושן שהעונה עוד היה ויכוח אם הם מתאימים או לא כבר יהיו גדולים עלינו כלכלית...

וברור שהכל יכול להשתנות רק שאני באופן אישי לא הייתי בונה על זה יותר מידי...
התסריט הכי אופטימי כעת הוא שיוסי מאוד יקח את הקבוצה, ואני ממש לא חושב שהוא הולך לשפוך כאן מיליונים.
הרבה יותר הגיוני שהוא ילך על תקציבים מאוד סולידיים, מה גם שאת הבור הנוכחי הוא לא הולך לסגור מכיסו אלא לקזז מהתקציב הנמוך גם כך וע"י מכירת שחקנים...(כנראה לא רק קאיודה...)
וזה עוד התסריט האופטימי...
והלואי שאני טועה!!!
17-Apr-2015, 14:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 14:04 ORENARIEL.)
הודעה: #10
אסור לשחק פתוח מידי ולהנות מכדורגל כי אחרת יאשימו אותנו בחוסר ספורטיביות כי המשחקים האלה חשובים לקבוצות התחתית.... ..........
אה וגם אסור לשתף שחקנים משניים.. רק הטובים ביותר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים