שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה יום שמח לי היום
18-Mar-2015, 10:16
הודעה: #11
RE: איזה יום שמח לי היום
(18-Mar-2015 9:41)אופיר34 כתב:  איך אמר שלום חנוך -
העם מטומטם והעם ישלם Sad

העם לא מטומטם ,העם חכם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2015, 11:02
הודעה: #12
אני מסתכל על התפלגות התוצאות לפי ערים.
אם בערי פריפריה בהם אנשים שבקושי מרווחים שכר מינימום וחיים בחרא ממשיכים להצביע ביבי אז כנראה שזה מה שמגיע לעם המטומטם הזה.
אני הרמתי ידיים.
18-Mar-2015, 12:53
הודעה: #13
(18-Mar-2015 9:41)אופיר34 כתב:  איך אמר שלום חנוך -
העם מטומטם והעם ישלם Sad

פששש, ביבי הצליח להחזיר אותך לפורום, יפה. חבל שלא כל יום בחירות...
ולגופו של עניין,לא מבין את כל הקיטורים. מה עדיף, ממשלה עם מרב מיכאל, יוסי יונה, זוהיר בהלול, מרץ והחרדים עם גב של הרשימה המשותפת כשבראשה עומד בן אדם שהכריזמה ויכולת המנהיגות היא ממנו והלאה?
במידה ואחוזי ההצבעה היו נמוכים הייתי אומר שהציבור מיואש ואפילו לא הלך להצביע, אך מכיון שאחוזי ההצבעה היו גבוהים והליכוד לקח 30 מנדטים (למרות כל מסע ההכפשות שעשו כל גופי התקשורת ללא יוצא מן הכלל) אזי ישנן 2 אפשרויות:
1."הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם".
2. הציבור לא כזה מטומטם והבין שהאלטרנטיבה היא לא אלטרנטיבה טובה ואפילו מסוכנת..
לדעתי, כנראה שהציבור לא חושב שהמצב כאן הוא כ"כ קטסטרופלי כמו שהתקשורת מנסה לצייר.
ולא, לא הצבעתי ביבי (וגם לא בנט וליברמן).
18-Mar-2015, 13:23
הודעה: #14
למרות שאני בדעה שביבי מסוכן למדינת ישראל
הבחירות קבעו בצורה חד משמעית שהוא ראש ממשלה ברוב משמעותי.
היכולת שלו להקים ממשלה ימנית בת 67 מנדטים עדיפה על ממשלת שיתוק לאומי או תיקו שהיה גורר מערכת בחירות נוספת.
לא נכנס לניתוח מי מצביעי מחל ומי מצביעי הרצוג/לפיד,זה ממש לא חשוב ובטח ובטח לא ראוי לניתוח סוציואקונומי,אני כן בדעה שצריך לכבד את הכרעת הבוחר לאפשר לממשלת הימין לבצע את מדיניותה גם כשבחלק מהמקרים חלק מהאנשים ירגישו פגועים,זו תכלית הדמוקרטיה ולכן יש קואליציה ויש אופוזיציה.

מצפה מכל מצביעי הימין והמפלגות החרדיות לכבד את הכרעתם,במקרה של קשיים בדיור ובתעסוקה ובהספקת מזון,לפנות לנציגיהם בכנסת ולא לציבור הרחב...
18-Mar-2015, 13:25
הודעה: #15
אל תדאג.. נציגיהם בכנסת כבר יפנו לציבור הרחב...או לכיסו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Mar-2015, 13:35
הודעה: #16
התוצאות מוכיחות כמה הבחירות האלה היו מיותרות...
לגבי התוצאות, למי שיש ספק, העם הוא ימני, וביבי הוא זה שמייצג את הימין בבחירות לרשות הממשלה ובמקרה מדובר גם באחד מגדולי הפוליטיקאים בהסטוריה, אולי האדם הכריזמטי ביותר בפוליטיקה הישראלית, אחד שיודע לדבר ולסחוף

אל תתנשאו(פנייה לאנשי השמאל כאן בפורום) ותחשבו שרק המעמד הנמוך מצביע לו!

אני שמח שהליכוד והמחנה הציוני גדלו. לצערי לא מספיק, אבל כולי תקווה שזו מגמה שתחזיר את המלפגות הגדולות בבחירות הבאות לאיזור ה 40 מנדטים כי אחרת פשוט אי אפשר לנהל כאן מדינה.

ממשלת שמאל לא יכולה לקום כאן בלי חרדים ובלי אנשים כמו יאיר לפיד ומשה כחלון שהם עצמם אנשי מרכז עם נטיה ימינה בנושאים המדיניים.
18-Mar-2015, 13:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2015 על ידי 13:53 טל.מ.)
הודעה: #17
איזה יום שמח לי היום
ביבי אחד מגדולי הפוליטיקאים בהיסטוריה ..?? אתה יכול להגיד לי מה הוא עשה ( לא דיבר , עשה) כדי שתכתיר אותו ככזה ? ראית איך המדינה שלך נראית ..?איך הרפואה הכלכלה הרווחה נראים ? ביבי הוא רק בבואה של הכישלון הערכי והמנהיגותי שהמדינה נמצאת בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Mar-2015, 14:15
הודעה: #18
(18-Mar-2015 13:52)טל.מ כתב:  ביבי אחד מגדולי הפוליטיקאים בהיסטוריה ..?? אתה יכול להגיד לי מה הוא עשה ( לא דיבר , עשה) כדי שתכתיר אותו ככזה ? ראית איך המדינה שלך נראית ..?איך הרפואה הכלכלה הרווחה נראים ? ביבי הוא רק בבואה של הכישלון הערכי והמנהיגותי שהמדינה נמצאת בו.

אתה קצת מתבלבל. לא אמרתי שהוא אחד מגדולי המנהיגים בהסטוריה למרות שגם בזה הוא לדעתי לא רע.
אמרתי אחד מגדולי הפוליטיקאים. זו לא בהכרח מחמאה וזו אחת הבעיות שלי איתו.
פוליטיקאי גדול ביכולת ללכת בין הטיפות ולנהל מדינה בשיטת ממשל שהפכה פשוט בלתי אפשרית, ובכל זאת הוא שומר על כוחו למרות אין סוף הכפשות.
בנימין נתניהו הוא אחד האנשים המוכשרים בארץ. בנימין נתניהו הוא ראש ממשלה שאני סומך עליו.

לא קל לחיות במדינה הזו. מודה. גם אמרתי זאת כאן בכל מיני דיונים. הכי כואב לי שהיום הקושי הוא לא רק על אנשי המעמד הנמוך, וגם מעמד הביניים מתקשה מאוד לשרוד כלכלית.

יש לנו כאן בעיה. נכון שאפשר לשנות את סדר העדיפויות ולשפר את המצב, אבל הבעיה העיקרית היא האיום הבטחוני שמרחף כל העת. אם לא האיום הזה הייתי מצביע מרץ!!! אני לא צוחק! אחלה מפלגה חברתית! אבל אלה אנשים שחיים בפנטזיה... אנשים שמסרבים להתעורר ולהבין מה קורה כאן...

אם אתם חושבים שממשלת שמאל היתה קמה ופתאום הוקוס פוקוס כל הבעיות הכלכליות היו נפתרות, לדעתי אתם טועים בגדול!

אגב, אתמול קראתי כמה 2 מדינות ל- 2 עמים הוא דבר מסוכן!!!
למי שלא קרא אני מוכן לעביר לינק.
תתעוררו!
18-Mar-2015, 14:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2015 על ידי 14:18 אלון.)
הודעה: #19
(18-Mar-2015 13:52)טל.מ כתב:  ביבי אחד מגדולי הפוליטיקאים בהיסטוריה ..?? אתה יכול להגיד לי מה הוא עשה ( לא דיבר , עשה) כדי שתכתיר אותו ככזה ? ראית איך המדינה שלך נראית ..?איך הרפואה הכלכלה הרווחה נראים ? ביבי הוא רק בבואה של הכישלון הערכי והמנהיגותי שהמדינה נמצאת בו.

בינתיים האבטלה רק יורדת, נעשתה רפורמה בתחום החינוך בה ילדים מגיל 3 חינם בגנים, רפורמה בטיפולי השיניים לילדם עד גיל 12 חינם, כבישים ומסילות רכבת נבנים בצפון ובדרום כדי לחבר את הפריפריה למרכז, ואולי גם אגרה לא תצטרך לשלם יותר,אל תשכח את הרפורמה בשוק הסלולר ועוד...
לא הכל שחור כמו שהתקשורת מנסה לצייר אך גם לא הכל ורוד...
The following 1 user Likes אלון's post:
עידן444 (1818-0303-2015201520152015)
18-Mar-2015, 14:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2015 על ידי 15:16 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
הגדולה של ביבי נתניהו היא בזה שהוא מצליח במשך 6 שנים לערבב כל כך הרבה אנשים.
אשף בחרטטת.
אפס במעשים.
הוא מנצל את הבורות והבערות של חלקים נרחבים בעם הזה, פונה לנקודות הרגישות אצלם (איראן, ירושלים, גניבת הארץ ע"י ערבים, ציונות, קיפוח) ובכך מבצר את שלטונו.
ולא זו לא התנשאות זו ראיית המציאות כפי שהיא.

(18-Mar-2015 14:17)אלון כתב:  

בינתיים האבטלה רק יורדת, נעשתה רפורמה בתחום החינוך בה ילדים מגיל 3 חינם בגנים, רפורמה בטיפולי השיניים לילדם עד גיל 12 חינם, כבישים ומסילות רכבת נבנים בצפון ובדרום כדי לחבר את הפריפריה למרכז, ואולי גם אגרה לא תצטרך לשלם יותר,אל תשכח את הרפורמה בשוק הסלולר ועוד...
לא הכל שחור כמו שהתקשורת מנסה לצייר אך גם לא הכל ורוד...

האבטלה אולי יורדת (גם זה לא בטוח) אבל מס' העובדים העניים רק עולה ועולה.
הגנים מפוצצים ילדים ומולם גננת וסייעת אחת בלבד.
כבישים ומסילות ברזל כן כן שמענו על זה כבר עשרות שנים.
אנחנו עדיין משלמים אגרה כמו גדולים.
ואם זה היה תלוי בביבי, אנחנו עדיין היינו משלמים היום 500 ש"ח על הסלולארי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים