מכבי נתניה

גירסה מלאה: איזה יום שמח לי היום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
בנימין נתניהו ראש הממשלה הבא של מדינית ישראל על אפם וחמתם של הרשעים בתקשורת הישראלית.
(18-Mar-2015 0:22)moshe. כתב: [ -> ]בנימין נתניהו ראש הממשלה הבא של מדינית ישראל על אפם וחמתם של הרשעים בתקשורת הישראלית.

חכה זה עוד לא תוצאה סופית הללואי והוא יהיה....
כלומר אתה מוכן לעוד שנים של אפס עשיה אפס תזוזה, יוקר מחיה בלתי נסבל, שרותי רפואה ציבורית שמתקרבים לעולם שלישי אבל נהנתנות ובזבוזי כספים אין סופיים למען משפחת המלוכה ורעיונות משיחיים ביהודה ושומרון על חשבונך ? כאדם בעל השקפה ימנית אני אומר לך נתניהו הוא הכלומניק השפל ביותר שהמדינה הזו הצמיחה. הוא רק מסמל את משבר המנהיגות שפוקד אותנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(18-Mar-2015 0:59)טל.מ כתב: [ -> ]כלומר אתה מוכן לעוד שנים של אפס עשיה אפס תזוזה, יוקר מחיה בלתי נסבל, שרותי רפואה ציבורית שמתקרבים לעולם שלישי אבל נהנתנות ובזבוזי כספים אין סופיים למען משפחת המלוכה ורעיונות משיחיים ביהודה ושומרון על חשבונך ? כאדם בעל השקפה ימנית אני אומר לך נתניהו הוא הכלומניק השפל ביותר שהמדינה הזו הצמיחה. הוא רק מסמל את משבר המנהיגות שפוקד אותנו.

תמשיך לנבוח הב הב הב
אתה ברמה של ״המנהיג״ שלך.

(18-Mar-2015 1:14)טל.מ כתב: [ -> ]אתה ברמה של ״המנהיג״ שלך.

סליחה.חוזר בי מהלך תנבח. לגופו של עניין ראש ממשלה אם הוא לא טוב לא יכול להבחר בפעם הרביעית. במיוחד עם הישג מצוין של 27 מנדטים.
בוא תגיד לי למה מישהו שלא יכול להשקיע בקבוצת כדורגל יקנה אחת כזו וברמת המדינה למה מי שלא עושה כלום ורק עסוק בהישרדות פוליטית ירצה לנהל מדינה ? מה נעשה כאן בתחום הבריאות החינוך הרווחה הדיור המיסוי ..? תראה לי תחום שלא הדרדרנו בו עם נתניהו ? ומה שיש לו לומר כל היום זה אירן אירן אירן . זה ראש ממשלה שלא סופר את האזרחים שלו ממטר ורק נהנה ממנעמי השלטון. ואני אומר לך את זה מנקודת השקפה ימנית.
אתה שואל למה הוא בשלטון ? אין לי הגדרה אחרת - העם מטומטם. מי שנאנק תחת החיים הבלתי אפשריים פה וממשיך לבחור באותו אחד שלא נוקף אצבע למענו כשהוא ומשפחתו חיים משל היו משפחת מלוכה - אין לי הגדרה אחרת - מטומטם.

(18-Mar-2015 0:59)טל.מ כתב: [ -> ]כלומר אתה מוכן לעוד שנים של אפס עשיה אפס תזוזה, יוקר מחיה בלתי נסבל, שרותי רפואה ציבורית שמתקרבים לעולם שלישי אבל נהנתנות ובזבוזי כספים אין סופיים למען משפחת המלוכה ורעיונות משיחיים ביהודה ושומרון על חשבונך ? כאדם בעל השקפה ימנית אני אומר לך נתניהו הוא הכלומניק השפל ביותר שהמדינה הזו הצמיחה. הוא רק מסמל את משבר המנהיגות שפוקד אותנו.

עם שפוטים אין טעם להתווכח.
איך אמר שלום חנוך -
העם מטומטם והעם ישלם Sad
אנחנו שחיים במרכז הבנו שביבי רע לנו הבעיה שזה עדיין לא הגיע לפריפריה תסתכלו מה קורה בדרום כולם ביבי עם הזוי...
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's