שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד כתבה מעודדת. ..
23-Dec-2014, 11:49
הודעה: #21
עוד כתבה מעודדת. ..
הכל נכון - תביא לו מחליף . אף אחד לא קם אף אחד לא מתנדב. אז ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Dec-2014, 11:55
הודעה: #22
RE: עוד כתבה מעודדת. ..
לא מכיר את תקופת אשר אלון ואפילו יאמר כמוך,אך מהמעט שהבנתי בחודשים האחרונים,קובי צפה את הבעיה(אלא בעוצמה הנוכחית),כבר לפני מספר חודשיים ולכן לא חושב שהוא תולה תקוות אישיות באלי שגב.
.אני מאמין באמונה שלמה שהוא עושה כל מאמץ לייצב את הנשימה באפו של החולה, למניעת הדרדרות נוספת במצבו הקשה..
23-Dec-2014, 12:32
הודעה: #23
חטב, אתה טועה ומטעה.
ארוחת הערב עם יאמר לא הייתה אחרי הקנייה אלא לאחר שהוא נדר נדר לא לרכוש את הקבוצה מאשר אלון.
23-Dec-2014, 13:06
הודעה: #24
דוד חטב רוצה לראות את מכבי נתניה מתפרקת בליגה ג , בלדב אחלה בן אדם ואם הוא אמר שזה בהתנדבות תאמין לו שזה בהתנדבות העונה הזאת בידיעה שיש בעיות כלכליות הוא התגייס 100% להביא כסף בלי עמלת תיווך הכל למכבי נתניה , אתה פשוט בושה שמונע מנקמות ומצרות עין בלי קובי בלדב אין קבוצה בלי שפיגלר אין קבוצה תפסיקו לירוק על אנשים מסורים זה כבר הפך להיות מבייש ומעיק , אלי שגב מכר בית על מנת לשלם כסף למכבי נתניה נכון לא כל 4.5 מליון אבל מליון שקל נתן זה לפחות חצי שקל יותר ממך יא מנופח ... אנשים תורמים ותורמים ואצל אוהדים מסויימים תמיד מחפשים גנבים ומתעשרים על החשבון מתי תבינו שהכדורגל במדינה לא רווחי ? אפילו לסיים מאוזן זה רק בנס !!!

כל הכבוד טל.מ וכל השאר שלא נפלתם כמו יתושים מרוססים ברשת של דוד חטב , ולדוד חטב תן לי לומר לך משפט או שתיים אחרי כל הפתיחה הזאת

אל תבוא אל תדבר אל תתקרב לקבוצה הבוגרת , הריכולים הלשון הרע והדיבה שלך לא מענינת אותנו , תישאר עם הנוער נוער עזוב לנו את הבוגרת !!!
23-Dec-2014, 23:17
הודעה: #25
(23-Dec-2014 12:32)עמית כתב:  חטב, אתה טועה ומטעה.
ארוחת הערב עם יאמר לא הייתה אחרי הקנייה אלא לאחר שהוא נדר נדר לא לרכוש את הקבוצה מאשר אלון.

אם אתה אומר ...
24-Dec-2014, 0:09
הודעה: #26
(23-Dec-2014 13:06)זאב רווח כתב:  דוד חטב רוצה לראות את מכבי נתניה מתפרקת בליגה ג , בלדב אחלה בן אדם ואם הוא אמר שזה בהתנדבות תאמין לו שזה בהתנדבות העונה הזאת בידיעה שיש בעיות כלכליות הוא התגייס 100% להביא כסף בלי עמלת תיווך הכל למכבי נתניה , אתה פשוט בושה שמונע מנקמות ומצרות עין בלי קובי בלדב אין קבוצה בלי שפיגלר אין קבוצה תפסיקו לירוק על אנשים מסורים זה כבר הפך להיות מבייש ומעיק , אלי שגב מכר בית על מנת לשלם כסף למכבי נתניה נכון לא כל 4.5 מליון אבל מליון שקל נתן זה לפחות חצי שקל יותר ממך יא מנופח ... אנשים תורמים ותורמים ואצל אוהדים מסויימים תמיד מחפשים גנבים ומתעשרים על החשבון מתי תבינו שהכדורגל במדינה לא רווחי ? אפילו לסיים מאוזן זה רק בנס !!!

כל הכבוד טל.מ וכל השאר שלא נפלתם כמו יתושים מרוססים ברשת של דוד חטב , ולדוד חטב תן לי לומר לך משפט או שתיים אחרי כל הפתיחה הזאת

אל תבוא אל תדבר אל תתקרב לקבוצה הבוגרת , הריכולים הלשון הרע והדיבה שלך לא מענינת אותנו , תישאר עם הנוער נוער עזוב לנו את הבוגרת !!!

בלי קשר, אני דווקא חושב בעניין הנוער כמו חטב, להשקיע בו ככל הניתן ולגדל שוב דורות של שחקני בית.
בטווח הארוך זה היתרון הנכון ביותר.
משם תמיד שאבנו כוח גם בתקופות קשות.
אדרבא ואדרבא בתקופה כזו וכאשר סוף סוף נראה לפחות שלטוברוק אין יתרון עלינו ברוב קבוצות הגיל.
24-Dec-2014, 0:16
הודעה: #27
עוד כתבה מעודדת. ..
החכמה היא לא לגדל דורות של שחקני בית, החכמה היא איך אתה שומר את אותם דורות אצלך. זה שתגדל ותמכור לא ייתן לך כלום בסופו של דבר.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
Hagiqq (2424-1212-2014201420142014)
24-Dec-2014, 1:04
הודעה: #28
אחת הבעיות הקשות של המועדון העונה היה שצירפנו רק שחקנים חופשיים אמנם חוסך בעלויות בצורה משמעותית אבל לא נכון מקצועי שחקן שהוא לא תחת חוזה כושרו ירוד או אחרי פציעה...שחקני בית לא צריך לשלם על העברה רק את החוזה בהתאם לגיל ולהתפחות המקצועית כמובן שצריך לעשות את הדברים בהדרגה...ושיהיה חומר איכותי לליטוש...
24-Dec-2014, 9:27
הודעה: #29
(24-Dec-2014 0:16)אלון כתב:  החכמה היא לא לגדל דורות של שחקני בית, החכמה היא איך אתה שומר את אותם דורות אצלך. זה שתגדל ותמכור לא ייתן לך כלום בסופו של דבר.

לא נותן לך יותר מידי מבחינה מקצועית, ואפילו מדכא, אבל אי אפשר להגיד שזה לא נותן כלום. זה מכניס כסף. כסף זה לא כלום, בטח לא במצבנו היום...
24-Dec-2014, 10:07
הודעה: #30
(24-Dec-2014 0:16)אלון כתב:  החכמה היא לא לגדל דורות של שחקני בית, החכמה היא איך אתה שומר את אותם דורות אצלך. זה שתגדל ותמכור לא ייתן לך כלום בסופו של דבר.

כשמגדלים דורות של שחקנים,מרביתם(המצטיינים מבינהם),נשארים עד גיל 22/23 לפחות ואז חלק מהמצטיינים ממשיך הלאה והאחר נשאר.
כשגדלים מצטיינים והקבוצות מצליחות באופן טיבעי יש השתפרות כללית וזרימת שחקנים מצטיינים מכל הארץ למועדון.
.ככל שכמות השחקנים בעלי הפוטנציאל תגדל,כמות השחקנים הצעירים במועדון שמקבלים במה ונשארים תגדל.
תן לי הצטרפות של 3/4 מכל מחזור גיל לבוגרים,כש1/2 ממשיכים אחרי גיל 22/23,תוך 5 שנים אתה מועדון אחר.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (2424-1212-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים