מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד כתבה מעודדת. ..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
וואלה! ספורט ,בשורה קשה לנתניה: בלדב לוקח צעד אחורה מהקבוצה הבוגרת

http://sports.walla.co.il/?w=//2812932
חייב להיכנס בזמן הקרוב הרבה כסף למועדון כדי לפתור את הבעיות אחרת הכל יקרוס.
חטב אני מקווה שאתה מרוצה .סופה של מכבי נתניה קרוב מאי פעם.
אהבתי את המילה התנדבות ...
כלומר אתה יודע שהוא מקבל כסף על העבודה הזו ..
עזוב חטב - אתה תעשה את העבודה שלו ? מי יעשה אותה ? מי יחזיק את העסק כרגע ? רועי דניאל שזה גדול עליו בכמה מספרים ? אולי גניש ? אתה כנראה לא מבין ולא קולט לאן הגענו. בעיני בלדב הוא המעוז האחרון. אם הוא עוזב שנה הבאה אתה מבקר בג׳לג׳וליה אבל תוכל להתגאות שזה בלי בלדב
טל מ. אחי האנשים האלה שמספרים סיפורים על התנדבות לא מרגשים אותי אני יילך אחרי מכבי נתניה ואקנה מנוי גם אם נהיה בליגה אזורית , ובפעם האלף אני עם כדורגל גמרתי , אולי אם פעם אני אהיה עשיר אתרום משהו קטן למחלקת הנוער ...אבל לעולם לא אהיה תלוי באף אחד שמחר יחליט שבא לו או לא...
אחי אל תדאג לאנשים האלה יש יותר מידי מה להפסיד זה סתם תפוס אותי אתה נלחץ ...אני טוען שמכבי נתניה תמיד תהיה קיימת גם בלי כל מוצצי הדם למיניהם...
אני טוען שאתה לא קורא את המפה נכון דוד. לכל האנשים שכל כך מעוניינים בקיומה של מכבי נתניה היתה ויש הזדמנות לעשות מעשה. אף אחד לא קם.
טל בוא נגיד שאתה , קופרמן, תשובה, רונן טוב, לוי גרין, אייל סגל, ישראל לב, צביקה אליה, ירון ישראל, ועוד רבים וטובים ששכחתי את שמם וכל שנה אתה מקבל טלפון מבלדב / לב/ גניש צריך x לבקרה / למשכורות / לשחקן כזה או אחר והעניין קורה שנה אחרי שנה בעלים מתחלפים וחברי הנהלה נשארים אותו דבר... תבין המועדון חולה אני הבנתי את זה אתה עוד לא...מכבי נתניה היום היא מוצר סופר אטרקטיבי :
מחלקת נוער מהטובות בארץ (בין ה-5 למרות מה שפיליפצ׳וק חושב)
איצטדיון
מתקנים
קהל אוהדים יחסית גדול ולא פחות חשוב שפוי...
יש גם צרות שהם בור תקציבי וכמה מוצצי דם ...
אבל לאיש ממון שיש לו בין 1-2 מיליון דולר בשנה לזרוק לפח בתמורה לפרסום יח״צ תרומה לקהילה זה אחלה מוצר...
מה שאתה לא מבין דוד שכל אלה שיש להם לא רוצים להיות מזוהים עם כדורגל . ואם הם יכולים לזרוק 1-2 מ דולר בשנה בלי שזה יזיז להם הם מפנים את זה למקומות אחרים. המוצר שנקרא מכבי נתניה אטרקטיבי רק לאוהדים. לאלה שיש להם - הוא לא מזיז.
בוא רק נהיה ראליים - מה זה בעלים מתחלפים ? בוא נדייק . כשיאמר הגיע - מישהו מנע ממנו לזרוק את בלדב ? אף אחד. להיפך הוא עוד צירף את גיל לב. כשיאמר עזב - מי היה שם כדי להוביל את נתניה ? לא ראיתי שיאמר מינה איזה מנכל. כששגב הגיע בלדב זז לנוער ורועי דניאל וגיל לב נהלו. גיל לה עזב רועי דניאל הוחזר ובלדב בא לעזור לו. היום אם בלדב מחליט שלא בא לו יותר, במצב הנוכחי - מי יעשה את העבודה ? דבר תכלס. מןעדון שלא משלמים בו כסף מועדון על סף פירוק ששחקנים מחפשים איך לברוח ממנו. בלדב הוא הבעיה שלך ?
בוא נדייק בעובדות וכמובן נסייג שכל הנאמר פה הוא לכאורה ומבוססות על שמועות...גיל לב הגיע כי היה מעורב בפירוק של בני יהודה יאמר חיפש עו״ד שיכול לעזור והיו שנים שלב אכן היה חיובי עד שנדבק ברעה החולה ...
לגבי בלדב כשיאמר הגיע מי שלחש על אוזנו והיה איש סודו זה גניש שאם לא היה פחדן גם היה מתפטר מבלדב אבל גניש אולי מחוסר ניסיון אולי מחוסר ביצים נפל בפח ושנים אחרי זה הצטער נורא...
הבנתי שהיום הקשר ביניהם מצויין בעיקר כי גניש יודע על בלדב כמה דברים שלא בטוח שכדאי שהאוהדים ידעו...
אגב הכל לכאורה...
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's