שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רועי דניאל!
17-Dec-2014, 9:48
הודעה: #31
רועי דניאל!
אז למה אתה מדבר ברמזים כל הזמן ..? דוד נשמע שיש לך המון מה להגיד אבל אתה אף פעם לא אומר אז איזה סוג של תגובה אתה מצפה לקבל ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2014, 11:10
הודעה: #32
RE: רועי דניאל!
(17-Dec-2014 2:53)דוד חטב כתב:  אתה בדיוק מאלה שבוחרים ביבי ...בפעם המאה אלף המועדון הזה רקוב ניהולית וצריך לשנות עד שלא ישתנה המצב נחליף בעלים כל 2-4 שנים אם אתה נהנה מזה שיבושם לך...
עם כל הכבוד אף אחד פה בפורום לא מכיר את הדינמיקה במועדון כדורגל היחידי שטיפה מבין את הדינמיקה זה אייל סגל ובגלל שהוא תרם לא מעט בשנים האחרונות בגלל זה חשפו אותו רק למה שנח ולא בדיוק לדברים הקשים ...בדיוק כמו שעשו ליאמר, לשגב, ויעשו גם לבעלים הבא ...

א. אני הכי אנטי ביבי וכרגיל אין לך מושג ואתה זורק סתם דברים.
ב. אולי תגיד "לאלה שלא מכירים את הדינמיקה" איך קובי בלדב מפריע להתקדמות המועדון, בנתיים עד היום כשכולם בורחים ומתאדים הוא תמיד נמצא שם.
18-Dec-2014, 2:23
הודעה: #33
פיליפצ׳וק היקר בוא תשמע משהו בלדב בין האנשים היקרים במועדון , אם הניהול היה ללא דופי והמועדון לא היה מתפרק כל כמה שנים הייתי סותם...
18-Dec-2014, 7:58
הודעה: #34
(18-Dec-2014 2:23)דוד חטב כתב:  פיליפצ׳וק היקר בוא תשמע משהו בלדב בין האנשים היקרים במועדון , אם הניהול היה ללא דופי והמועדון לא היה מתפרק כל כמה שנים הייתי סותם...

משה/דוד,מאז ששגב ומאור הגיעו בלדב זז הצידה,למעט מעורבות בהבאת ספונסרים ובמחלקת הנוער מאז ינואר 14,ברגע ששגב נעלם בלדב חזר,כי אין אחר שיעשה את מה שהוא עושה טוב מימנו.
18-Dec-2014, 13:54
הודעה: #35
(18-Dec-2014 7:58)אייל ס כתב:  
(18-Dec-2014 2:23)דוד חטב כתב:  פיליפצ׳וק היקר בוא תשמע משהו בלדב בין האנשים היקרים במועדון , אם הניהול היה ללא דופי והמועדון לא היה מתפרק כל כמה שנים הייתי סותם...

משה/דוד,מאז ששגב ומאור הגיעו בלדב זז הצידה,למעט מעורבות בהבאת ספונסרים ובמחלקת הנוער מאז ינואר 14,ברגע ששגב נעלם בלדב חזר,כי אין אחר שיעשה את מה שהוא עושה טוב מימנו.

כנראה שלדוד יש מישהו אחר יותר טוב שהוא לא מספר לנו עליו כי אחרת אני באמת לא מבין מה הוא רוצה.
18-Dec-2014, 14:06
הודעה: #36
(18-Dec-2014 13:54)פיליפצוק כתב:  
(18-Dec-2014 7:58)אייל ס כתב:  

כנראה שלדוד יש מישהו אחר יותר טוב שהוא לא מספר לנו עליו כי אחרת אני באמת לא מבין מה הוא רוצה.

הלוואי והיה.
לדעתי כולם יהיו מוכנים לזוז הצידה, רק שיבוא מישהו רציני ויציב.
כולנו יודעים כנראה שאין משהו כזה באופק...
19-Dec-2014, 0:57
הודעה: #37
דוד , למה בשושו הכול ?
מוגלה צריך להוציא לא להשאיר בפנים
מה הבעיה לחשוף ?
19-Dec-2014, 13:57
הודעה: #38
כל בעלים עתידי שיגיע למועדון אם וכאשר, ירצה את קובי בלדב לידו, בין אם זה בהתנדבות ובין זה בתפקיד בשכר.
אז לכל אלה שמפנטזים לראות אותו בחוץ כדי שיחליפו את הסרט שהם חיים בו, אף בעלים לא יוותר על גיוסי הכסף של בלדב מספונסרים.
19-Dec-2014, 18:18
הודעה: #39
(19-Dec-2014 13:57)פיליפצוק כתב:  כל בעלים עתידי שיגיע למועדון אם וכאשר, ירצה את קובי בלדב לידו, בין אם זה בהתנדבות ובין זה בתפקיד בשכר.
אז לכל אלה שמפנטזים לראות אותו בחוץ כדי שיחליפו את הסרט שהם חיים בו, אף בעלים לא יוותר על גיוסי הכסף של בלדב מספונסרים.
אני מתאר לי שאתה צודק וקובי כבודו במקומו מונח רק הערה קטנה כולם זוכרים את השנה האחרונה שבה זכינו בתואר 83, שנה אח"כ הגיע לנתניה מנצרת עילית שוער צעיר ומוכשר שנמצא מאז במועדון 31 שנים בתפקיד זה או אחר ומאז 31 שנים אנחנו בלי תואר... שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה.
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
19-Dec-2014, 18:28
הודעה: #40
רועי דניאל!
ותגיד לי איך הוא קשור לזה שלא חווית תואר ?
לא חלילה בעלים יציב, הזרמות של כסף, תקציבים כמו של ב״ש מכבי תא או חיפה .. כל זה לא קשור. רק בלדב. וביום שבלדב ילך .. אין.. יהיה פה אושר !!
בכל הפעמים בחצי הגמר תחת יאמר או בלי יאמר הפסדנו בגלל בלדב, בגמר הגביע האחרון גם בגלל בלדב. הוא קשור להכל ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים