מכבי נתניה

גירסה מלאה: רועי דניאל!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
לא מכיר את הבחור אישית , אבל לפי ההתנהלות שלו ורמת המוטיבציה, מוריד את הכובע .
אין ספק שביחד עם קובי בלדב( שחלק ממכם קוטל בכל הזדמנות) הם ללא ספק סם החיים של הקבוצה .
נקווה שכל המאמצים שלהם לגיוס כספים יצליחו, כדי שהקבוצה תצליח לצאת מהבוץ ותהיה במקום הראוי , ותביא נחת לקהל.
וכולנו נזכור טוב, טוב ,מי האנשים שנשכבו על הגדר למען המועדון בזמנים הקשיים שעוברים עליו.
צודק
אכן כך
להתפלל שתקופת המעבר הזו תעבור בשלום

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(12-Dec-2014 9:31)eliahu כתב: [ -> ]צודק
אכן כך
להתפלל שתקופת המעבר הזו תעבור בשלום

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

מסכים לחלוטין!
מצחיק אותי הביטוי עובדים סביב השעון ...כאילו שיש 2000 איש שאפשר לפנות אליהם כולה יש 15-20 איש קבועים שנים שחלקם תורמים ונרתמים תמיד וחלקם כשבא להם....וכשיכולים.
עדיין לא ראיתי שום צעד משמעותי שעשו השניים . אני בכלל הייתי משנה את כללי המדחק הרי כל בר דעת הבין שמשגב כבר לא נראה שקל...אלא אם זה יהיה דרך הערבויות וגם יודעים את הבור שנפער ...למה מחכים למה לא מתחילים לחשוב כאילו אין שגב ???
חוסר הידיעה של כולם (חוץ מאייל שגם לטענתי טועה בחשיבות) בניהול קבוצת כדורגל זו עבודה קלה מאד , בק. שמונה עושה את זה מנכ״ל אחד, וכנ״ל בכל הליגה...
אישית אחרי 20 שנה הייתי מוותר על בלדב לא חושב שמוכן להמשיך ברמת הניהול הזו...
מפאת הכבוד שאני רוכש לו לא אפרט פה למה...
חטב בוקר טוב(מחר תייצג אותי בדרבי,אני בסופ"ש בירושלים).
מכבי נתניה זקוקה למנכ"ל מקצועי,שזה עיסוקו היחיד,כך טענתי בפני שגב ומאור ביום שהם החליטו להיות בעלי הקבוצה.
אגב מנכ"ל כזה זה לא מחייב עליות מופרזות.
מדובר באיש מקצוע בעל סמכויות שיהיה אחראי על כל התחומים האדמינסטרטיבים במועדון,כולל מחלקת הנוער והבית ספר לכדורגל.
נכון להיום ובמשבר הנוכחי אין אחד שיעשה את העבודה טוב מבלדב,כשלרועי יש את היתרונות שלו בתוספת הגיבוי הכלכלי של יוסי מאור.

לבחינת אנשים יש מספר דרכים(אגב זה נכון בכל התחומים כולל בבחירת בן/בת זוג).
אפשר לחפש את השלילי ואפשר את החיובי,אני נוטה לחפש את החיובי ולכן כרגע לא מייחס דבר וחצי דבר לחלקם בתקופת שגב.
(12-Dec-2014 12:37)דוד חטב כתב: [ -> ]מצחיק אותי הביטוי עובדים סביב השעון ...כאילו שיש 2000 איש שאפשר לפנות אליהם כולה יש 15-20 איש קבועים שנים שחלקם תורמים ונרתמים תמיד וחלקם כשבא להם....וכשיכולים.
עדיין לא ראיתי שום צעד משמעותי שעשו השניים . אני בכלל הייתי משנה את כללי המדחק הרי כל בר דעת הבין שמשגב כבר לא נראה שקל...אלא אם זה יהיה דרך הערבויות וגם יודעים את הבור שנפער ...למה מחכים למה לא מתחילים לחשוב כאילו אין שגב ???
חוסר הידיעה של כולם (חוץ מאייל שגם לטענתי טועה בחשיבות) בניהול קבוצת כדורגל זו עבודה קלה מאד , בק. שמונה עושה את זה מנכ״ל אחד, וכנ״ל בכל הליגה...

למה הכוונה ב"לחשוב כאילו אין שגב"? מה אתה מצפה שיעשו? החלטות הם לא יכולים לקבל בלעדיו- הקבוצה שלו. מבחינה כספית מה הם יכולים לעשות יותר(בהנחה שגם תוכנית קיצוצים צריכה לעבור דרך שגב)?
(12-Dec-2014 13:24)עידן444 כתב: [ -> ]
(12-Dec-2014 12:37)דוד חטב כתב: [ -> ]מצחיק אותי הביטוי עובדים סביב השעון ...כאילו שיש 2000 איש שאפשר לפנות אליהם כולה יש 15-20 איש קבועים שנים שחלקם תורמים ונרתמים תמיד וחלקם כשבא להם....וכשיכולים.

למה הכוונה ב"לחשוב כאילו אין שגב"? מה אתה מצפה שיעשו? החלטות הם לא יכולים לקבל בלעדיו- הקבוצה שלו. מבחינה כספית מה הם יכולים לעשות יותר(בהנחה שגם תוכנית קיצוצים צריכה לעבור דרך שגב)?
שיתחילו לבנות את המועדון מחדש...

(12-Dec-2014 12:47)אייל ס כתב: [ -> ]חטב בוקר טוב(מחר תייצג אותי בדרבי,אני בסופ"ש בירושלים).
מכבי נתניה זקוקה למנכ"ל מקצועי,שזה עיסוקו היחיד,כך טענתי בפני שגב ומאור ביום שהם החליטו להיות בעלי הקבוצה.
אגב מנכ"ל כזה זה לא מחייב עליות מופרזות.
מדובר באיש מקצוע בעל סמכויות שיהיה אחראי על כל התחומים האדמינסטרטיבים במועדון,כולל מחלקת הנוער והבית ספר לכדורגל.
נכון להיום ובמשבר הנוכחי אין אחד שיעשה את העבודה טוב מבלדב,כשלרועי יש את היתרונות שלו בתוספת הגיבוי הכלכלי של יוסי מאור.

לבחינת אנשים יש מספר דרכים(אגב זה נכון בכל התחומים כולל בבחירת בן/בת זוג).
אפשר לחפש את השלילי ואפשר את החיובי,אני נוטה לחפש את החיובי ולכן כרגע לא מייחס דבר וחצי דבר לחלקם בתקופת שגב.

אני מגיע לדרבי...אז גם קובי וגם רועי לא עונים להגדרה שלך לשניהם יש עסק חוץ ממכבי נתניה...
ואגב אני מקווה שלמשחק של הבוגרים אתה מגיע...כי יש פה כאלה שיתייגו אותך כאוהד הצלחות ...?
לדעתי כולנו אוהדי הצלחות.
אנחנו מצליחים לשכנע את עצמנו להמשיך להגיע כל שבת מחדש..
(12-Dec-2014 21:41)דוד חטב כתב: [ -> ]ואגב אני מקווה שלמשחק של הבוגרים אתה מגיע...כי יש פה כאלה שיתייגו אותך כאוהד הצלחות ...?

חטב תקפיד לדייק,אוהד מקלדת.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's