שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רועי דניאל!
15-Dec-2014, 11:13
הודעה: #21
RE: רועי דניאל!
טל , אין הרבה שמכירים את בלדב כמוני עם היתרונות והחסרונות ואני בכוונה יקצין עדיף ללכת לפירוק ופעם אחת לבנות יסודות ניהול נכונים כתבתי בלדב בספונסרים אלוף...אין דבר כזה לא עוסק בניהול מדובר באדם דומיננטי ...
ואני מתערב איתך שנגיד לצורך הדוגמא בני לם רוצה להביא חיזוק שחקן נערים ממכבי חיפה או מכבי ת״א וזה כרוך בעלויות של 500-600 ₪ לחודש החזר הוצאות בני בא לגניש גניש אומר לו אין כרגע כסף מה אתה חושב שבני עושה ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Dec-2014, 11:17
הודעה: #22
(15-Dec-2014 11:13)דוד חטב כתב:  עדיף ללכת לפירוק ופעם אחת לבנות יסודות ניהול נכונים

אחלה משפט.
אבל איך תבטיח שלא יקרה מצב אחר -
שנלך לפירוק וניבנה מחדש, אבל ללא יסודות ניהול נכונים?
15-Dec-2014, 11:21
הודעה: #23
האמת שאני לא מבין את המשמעויות של פירוק עד הסוף ולא יודע איך זה מתנהל לפרטי פרטים הקצנתי כי פשוט כולם רואים הכל ועיוורים...
15-Dec-2014, 11:25
הודעה: #24
(15-Dec-2014 11:21)דוד חטב כתב:  האמת שאני לא מבין את המשמעויות של פירוק עד הסוף ולא יודע איך זה מתנהל לפרטי פרטים הקצנתי כי פשוט כולם רואים הכל ועיוורים...

ללכת לפירוק זה לרדת לליגה ג זה שווה ????
15-Dec-2014, 12:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Dec-2014 על ידי 12:02 דוד חטב.)
הודעה: #25
(15-Dec-2014 11:25)mordii2 כתב:  
(15-Dec-2014 11:21)דוד חטב כתב:  האמת שאני לא מבין את המשמעויות של פירוק עד הסוף ולא יודע איך זה מתנהל לפרטי פרטים הקצנתי כי פשוט כולם רואים הכל ועיוורים...

ללכת לפירוק זה לרדת לליגה ג זה שווה ????

ממש לא נכון זה להתחיל עם מינוס 9 נקודות למיטב הבנתי ולפעול תחת מפרק שמנהל אותך ...

מישהו יודע ויכול לדייק ?
מה שכתבתי זה מה שאני יודע...
15-Dec-2014, 12:02
הודעה: #26
רועי דניאל!
(15-Dec-2014 11:13)דוד חטב כתב:  טל , אין הרבה שמכירים את בלדב כמוני עם היתרונות והחסרונות ואני בכוונה יקצין עדיף ללכת לפירוק ופעם אחת לבנות יסודות ניהול נכונים כתבתי בלדב בספונסרים אלוף...אין דבר כזה לא עוסק בניהול מדובר באדם דומיננטי ...
ואני מתערב איתך שנגיד לצורך הדוגמא בני לם רוצה להביא חיזוק שחקן נערים ממכבי חיפה או מכבי ת״א וזה כרוך בעלויות של 500-600 ₪ לחודש החזר הוצאות בני בא לגניש גניש אומר לו אין כרגע כסף מה אתה חושב שבני עושה ?

הולך לקובי ? ואז ? לקובי אין תפקיד רשמי בבוגרים היום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Dec-2014, 12:11
הודעה: #27
רועי דניאל!
נתניה כבר עברה פרוק אחד לכן פעם שניה זה ליגה ג

Sent from my iPhone using Tapatalk
15-Dec-2014, 12:20
הודעה: #28
(15-Dec-2014 12:11)mordii2 כתב:  נתניה כבר עברה פרוק אחד לכן פעם שניה זה ליגה ג

Sent from my iPhone using Tapatalk

מי אמר לך את זה?
15-Dec-2014, 13:49
הודעה: #29

אם אתה לא מבין את המשמעויות של פירוק, אז מה אתה מקשקש פירוק, פירוק, פירוק???
הבנו כבר שאתה אנטי כל מי שעובד במועדון ומת שהם יעופו והרבה בגלל משקעים אישיים שלך, זה לא מצדיק עדיין הליכה לפירוק.
17-Dec-2014, 2:53
הודעה: #30
אתה בדיוק מאלה שבוחרים ביבי ...בפעם המאה אלף המועדון הזה רקוב ניהולית וצריך לשנות עד שלא ישתנה המצב נחליף בעלים כל 2-4 שנים אם אתה נהנה מזה שיבושם לך...
עם כל הכבוד אף אחד פה בפורום לא מכיר את הדינמיקה במועדון כדורגל היחידי שטיפה מבין את הדינמיקה זה אייל סגל ובגלל שהוא תרם לא מעט בשנים האחרונות בגלל זה חשפו אותו רק למה שנח ולא בדיוק לדברים הקשים ...בדיוק כמו שעשו ליאמר, לשגב, ויעשו גם לבעלים הבא ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים