שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני רוצה את השחקן הזה חזרה
03-Oct-2014, 11:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2014 על ידי 11:59 עידן444.)
הודעה: #41
RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(03-Oct-2014 11:10)amir כתב:  עידן אם היית רושם עומר אצילי איציק כהן שלומי אזולאי שבאו מליגה נמוכה בתור פוטנציאל אני מבטיח לך שגם פיליפצ'וק היה מסכים איתך.

אתה אומר את זה היום בדיאבד. אני מבטיח לך שהוא היה אומר עליהם אותו דבר. תכלס, אל תהיה בטוח שהם הרבה יותר מעוד בינוניים שעכשיו כשבית״ר בסוג של פורמה, כולם שם כוכבים. ולגבי שריקי, העבר שלו לא עוזר לי. ואני יודע שאנחנו תקועים איתו. הוא חלק מהמשוואה כי הוא החילוף הראשון שלי היום, ואני חושב שיש כאלה שיכולים לתרום יותר. ואף אחד לא אמר להקפיץ את ירדן כהן להרכב הפותח אלא כהשקעה שיכולה לתת פרי בעתיד ובכסף קטן. למען האמת, אני בטוח שנצרת עילית יבקשו עליו לא מעט כסף, כי הם יודעים מה יש להם ביד.

לגבי בניון וברקוביץ, כרגיל פיספסת את הנקודה... שאחד עם גישה כמו שלך היה שולח אותם לליגה נמוכה ומעלים אותם... ואז כשהיו שוברים להם רגליים ולברקביץ לא היה חלוץ נורמלי אחד למסור לו, היית אומר- הינה... חחח... אמרתי לכם שלא יצא מהם כלום...

גיא אבנד שלך הפך להיות בראשון שחקן הרבה יותר מרכזי מהשלומי אזולאי הזה ואף פעם לא חשבו לתת לו צאנס, אז היום היום אתם אומרים לי שלומי אזולאי כי הוא נתן שני משחקים טובים בבית״ר

יש לי רק דבר אחד להגיד לך לסיכום ואני באמת מאמין בו. כמו שהקבוצה הבוגרת מתנהלת כיום, ועם הגישה שלך לגבי שחקנים צעירים- אני באמת מאמין שמחלקת נוער טובה כמו שלנו מסוגלת לייצר את היוסי בניון, הליאור רפאלוב והשלום תקווה הבאים, אבל עם כמו שזה מתנהל לא ידעו לזהות אותם והם ילכו לאיבוד.
גמר חתימה טובה לכולם!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Oct-2014, 12:01
הודעה: #42
גם גיא אבנד לא התרומם מעבר לראשון, למה אותו לא לקחו לבית"ר?
קצנו בבינונים האלה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Oct-2014, 12:28
הודעה: #43
אני שואל את אותו דבר... עזוב את זה שהם לא באותו גיל... בכללי... יכול להיות שזה לא יותר ממזל למה אחד כן ואחר לא
03-Oct-2014, 12:33
הודעה: #44
(03-Oct-2014 12:01)amir כתב:  גם גיא אבנד לא התרומם מעבר לראשון, למה אותו לא לקחו לבית"ר?
קצנו בבינונים האלה.

לעד יהיה הרבה יותר קשה לשחקן 50/50 ולשוער הרבה יותר קשה מבלם חלוץ או שחקן כנף...
שוער זה חצי קבוצה וקשר 50/50 הוא ברומטר משמעותי ורוב הקבוצות לא לוקחות סיכון בתפקיד הזה
03-Oct-2014, 12:52
הודעה: #45
אני אסכם מבחינתי לא רואה שום פספוס של מחלקת הנוער בשנים האחרונות כל מי ששוחרר לא הצליח במקום אחר וזו ההוכחה הכי טובה אם היה לנו פה מקרה בן בסט או מישהו בסגנון הייתי מסכים איתכם.

03-Oct-2014, 13:06
הודעה: #46
אגב, מסתבר שגיא אבנד לא ״נתקע״ בראשון. הוא נרכש הקיץ ע״י אשדוד. כנראה שיש כאלה שחושבים שהוא כן מתאים... גיא אבנד הוא דוגמה מצויינת להעדפה של בינוניים מבחוץ על שחקני בית. טל בנין העדיף כשחקני סגל את צלישר וארנון תמיר במקום גיא אבנד... זכותו... אבל זו ההתנהלות של מאמנים כאן לאורך שנים... עצוב...
03-Oct-2014, 13:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2014 על ידי 13:18 Shaul.)
הודעה: #47
בתור אחד שהתעסק בעבר בכדורגל, אני חייב כמה מילים על ניר אברג'יל , אנחנו מפספסים שחקן צעיר עם נתונים מצויינים, יש לו כל מה שצריך כדי להצליח אבל חסר לו דבר אחד וזה מאמן שיקח אותו בתור פרוייקט אישי , ייתן לו בטחון , ויכוון אותו , אני ציפיתי ששי הולצמן יקח אותו ליידים ויקדם אותו , אבל כנראה ששי המאמן הוא לא שי השחקן וחבל.
ניר שחקן צעיר ועתידו לפניו , ואם זה לא יקרה בנתניה אז זה יהיה במקום אחר.
The following 1 user Likes Shaul's post:
משה.ד (0303-1010-2014201420142014)
03-Oct-2014, 13:18
הודעה: #48
אמיר, נשמע לך הגיוני שמועדון כמו מכבי נתניה שגידל חלוצים גדולים ומלכי שערים יותר מכל מועדון אחר בארץ כבר שני עשורים לא מגדל חלוצים??? לי לא. פשוט אף אחד לא מקבל הזדמנות. זו דעתי.
03-Oct-2014, 13:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2014 על ידי 13:22 amir.)
הודעה: #49
Re: RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(03-Oct-2014 13:18)עידן444 כתב:  אמיר, נשמע לך הגיוני שמועדון כמו מכבי נתניה שגידל חלוצים גדולים ומלכי שערים יותר מכל מועדון אחר בארץ כבר שני עשורים לא מגדל חלוצים??? לי לא. פשוט אף אחד לא מקבל הזדמנות. זו דעתי.
עידן אתה באמת לא יודע את התשובה?

התשובה היא - ארביטמן, גולסה, אבו חצירה ועוד ועוד כולם גדלו בנתניה אבל אצל השכנים מטוברוק....

03-Oct-2014, 13:36
הודעה: #50
ארביטמן, אבוחצירה, דודו ביטון, לירון וילנר, שי הולצמן... זה מה שגדל בשני המועדונים בשני עשורים וחצי... אין לי ספק שהיו עוד בדרך שלא קיבלו צאנס הוגן. לעומת זאת היו כאן המון זרים בינוניים, אקסברדים ואור ברוכים למיניהם...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים