שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני רוצה את השחקן הזה חזרה
02-Oct-2014, 16:31
הודעה: #1
אני רוצה את השחקן הזה חזרה
אולי תחשבו שאני משוגע אבל אני רוצה את השחקן הזה- ירדן כהן, ששוחרר בקיץ שעבר בגלל דמי השאלה גבוהים.היום הוא שוחרר מנצרת עילית. אני לא יודע אם מדובר בפצוע כרוני, ואין לי מושג אם יהיו כאן דמי השבחה גבוהים(בליגת העל הוא שיחק רק אצלנו, אז למעשה גם אנחנו שותפים ל״השבחה״), או אם פתאום נצרת עילית כן תדרוש עליו דמי העברה. בכל מקרה אם אפשר היום להביא אותו בחינם או בעלות מצחיקה, הייתי לוקח אותו כפרויקט. לדעתי פוטנציאל גדול! בדיוק מסוג השחקנים שאם תראו פתאום פורח בק״ש או בהפועל רעננה, תשאלו ״למה לא אצלנו??״.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Oct-2014, 16:39
הודעה: #2
RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
שלח לי מהחומר שאתה לוקח אני רואה שזה עושה לך טוב.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Oct-2014, 17:09
הודעה: #3
טוב, אז יש לנו כבר שתי מחלוקות שהעתיד יקבע מי צודק...
02-Oct-2014, 17:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2014 על ידי 17:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #4
לא חלב, לא בשר ראה ערך ריף מסיקה, שניר גואטה, דלה ימפולסקי, גל גניש, איתי מנצור ועוד רבים שכבר הספקתי לשכוח.
ליגה לאומית זה השיא בשבילו.
דפדף הלאה.
02-Oct-2014, 17:20
הודעה: #5
אני אהיה פחות אכזרי - הוא פשוט לא טוב מספיק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Oct-2014, 17:20
הודעה: #6
Re: RE: אני רוצה את השחקן הזה חזרה
(02-Oct-2014 17:09)עידן444 כתב:  טוב, אז יש לנו כבר שתי מחלוקות שהעתיד יקבע מי צודק...
מה השנייה?

02-Oct-2014, 17:31
הודעה: #7
(02-Oct-2014 17:20)amir כתב:  
(02-Oct-2014 17:09)עידן444 כתב:  טוב, אז יש לנו כבר שתי מחלוקות שהעתיד יקבע מי צודק...
מה השנייה?

האם הנוער של הפועל רעננה יעקוף אותנו וייצר יותר כישרונות בעתיד.
02-Oct-2014, 17:35
הודעה: #8
לא ידידי זה לא אמרתי, מה שאתה אמרת שרעננה לא מגדלת אף שחקן בית, אני אמרתי שבקרוב תראה כמה כאלה לא ניסיתי להשוות בין המחלקות.

02-Oct-2014, 17:39
הודעה: #9
יש אצלם איזה אחד, בנבנישתי משהו, מוכשר מאוד אבל השאלה היא האם זה מתחיל ונגמר בכישרון, ברוב המקרים התשובה היא כן לצערנו.
02-Oct-2014, 17:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2014 על ידי 17:48 עידן444.)
הודעה: #10
אוקיי, אז אני במיעוט.
מי שהחתים אותו במכבי נתניה ל- 5 שנים(חוזה השאלה ל- 5 שנים... משהו מוזר לכשעצמו...) חשב אחרת.
אגב, עם גישה כזו, אני באמת לא רואה למה ק"ש היא מודל לחיקוי... זה בדיוק מה שהם עושים... מזהים כישרונות לא מוכחים, מטפחים אותם, ומשביחים אותם.
מניח שהייתם אומרים אותו דבר אם נתניה היתה מחתימה איזה שחקן אלמוני מאחי נצרת בשם אחמד עאבד, או שחקן אלמוני מבית"ר ת"א-רמלה בשם חן דלמוני... שהם לא מספיק טובים...
עם גישה כזו, באמת אף פעם לא נמצא מציאות...

לדעתי אופציה הרבה יותר טובה לשחק על הקו מאשר רן רול ועידן שריקי.
דווקא כשנכנס לעניינים בתקופת טל בנין, תפס מקום בהרכב, והיה בהחלט טוב, נפצע וכבר לא חזר לכושר עד שנגמרה העונה.
ירדנו ליגה, נתניה החליטה שדמי ההשאלה יקרים מידי עבור ליגה שניה, נצרת עילית לא התגמשה והשאר הסטוריה...
אני חושב שהוא פוטנציאל גדול. ימים יגידו...

(02-Oct-2014 17:35)amir כתב:  לא ידידי זה לא אמרתי, מה שאתה אמרת שרעננה לא מגדלת אף שחקן בית, אני אמרתי שבקרוב תראה כמה כאלה לא ניסיתי להשוות בין המחלקות.
אמרת שאני מזלזל בהם סתם. שאלתי אם אתה מכיר איזה שחקן שגדל במחלקת הנוער שלהם ואמרת שבעתיד יגדלו שם כישרונות שאצלנו לא נראה כאלה... ואמרנו שנחיה ונראה...
באופן כללי בעיני זה מועדון בלי שום הצדקה בליגת העל, ואין לי ספק שזה משהו שלא יחזיק עוד הרבה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים