שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
21-Sep-2014, 7:06
הודעה: #11
RE: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
הסיכום עינייני ואולי גם חלק מהפוסט הזה,אך סה"כ מרבית התגובות בפוסטים הם תגובה לעצם התגובה ופחות לתוכנה.
.אנחנו בראש ובראשונה אוהדי מכבי נתניה שרוצים בהצלחתה וכשרואים שרן רול שעולה בהרכב שבת אחרי שבת כשיש אופציות טובות יותר(ולא מפספס שום הזדמנות לפספס) וכשרואים על הספסל מגן ימני,אך כשצריך להחליף מגן,מכניסים בלם לא טכני לעמדת המגן הימני,אנחנו מבינים שיש לנו בעיה בניהול המשחק.
.ואני לא אכנס לבחירת השחקנים וכו וכו וכו,כי זה מאחורינו וכסף אין לשינויים,אני מוטרד מהמנצח על המקהלה הבינונית הזו(במקרה הטוב).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2014, 7:53
הודעה: #12
גול אחד באשמתו? והגול של דדי בן דיין לא באשמתו? בעיטה חלשה מ20 מטר ולא סגר נכון,הגול בנגיחה לא באשמתו? כדור מורם לרחבה והוא עומד כמו דחליל על קו השער במקום לצאת לכדור גובה שדרך אגב כול המשחק הוא יצא לכדור גובה אחד מסכן,אריאל הרוש לא טוב יותר מלויטה,טעות נוראית שהבאנו אותו
21-Sep-2014, 7:57
הודעה: #13
(21-Sep-2014 7:06)אייל ס כתב:  הסיכום עינייני ואולי גם חלק מהפוסט הזה,אך סה"כ מרבית התגובות בפוסטים הם תגובה לעצם התגובה ופחות לתוכנה.
.אנחנו בראש ובראשונה אוהדי מכבי נתניה שרוצים בהצלחתה וכשרואים שרן רול שעולה בהרכב שבת אחרי שבת כשיש אופציות טובות יותר(ולא מפספס שום הזדמנות לפספס) וכשרואים על הספסל מגן ימני,אך כשצריך להחליף מגן,מכניסים בלם לא טכני לעמדת המגן הימני,אנחנו מבינים שיש לנו בעיה בניהול המשחק.
.ואני לא אכנס לבחירת השחקנים וכו וכו וכו,כי זה מאחורינו וכסף אין לשינויים,אני מוטרד מהמנצח על המקהלה הבינונית הזו(במקרה הטוב).
זהו אייל, משחק אחד אומלל גרם לך למחוק 40 שנה של עבודה קשה על שמו...לבנין "המקצוען" נתת יותר קרדיט, אולי הפוסט של חטב בלבל גם אותך...תנו לו קרדיט למרות שאנחנו רחוקים מלהיות בינוניים. ..הרוש עדיין טוב מלויטה וסרגיי יהיה טוב מליפנייה....קצת בטחון ונהיה סבירים...אייל ממך ציפיתי ליותר...
21-Sep-2014, 9:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 10:05 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
(21-Sep-2014 7:53)ranelbaz כתב:  גול אחד באשמתו? והגול של דדי בן דיין לא באשמתו? בעיטה חלשה מ20 מטר ולא סגר נכון,הגול בנגיחה לא באשמתו? כדור מורם לרחבה והוא עומד כמו דחליל על קו השער במקום לצאת לכדור גובה שדרך אגב כול המשחק הוא יצא לכדור גובה אחד מסכן,אריאל הרוש לא טוב יותר מלויטה,טעות נוראית שהבאנו אותו

גם "אוהד" עם התניות וגם אין לך מושג.
מבחינתך לאריאל הרוש אסור לספוג השנה גולים וכל כדור שיעבור אותו יהיה באשמתו.
כמו שהמלצתי לאוהד "לויטה" אחר פה, עשה טובה תעשה מנוי לסמי עופר (אחרי שתזדכה על המנוי שיש לך) ותעודד את לויטה על הספסל שם, הוא יצטרך את זה הרבה השנה.

(21-Sep-2014 1:34)טל.מ כתב:  וואי משה !!! אתה כותב את מה שאני כותב כבר חודש !!! וואי !! אני בהלם ..
סעיף 3 ו 4 !! וואו !! סרגי מזכיר גם לך את פיניירו ! גבי מזכיר גם לך כלום! נפלנו איתו !! מעניין הניתוח הקר והשקול שלך דומה לניתוח ההיסטרי שלי מלפני חודש !!!
העתקת או שהתחלת לחשוב .. די אני בהלם.. גללתי לאחור שוב שוב לראות שאתה הוא הכותב ...

"כמה מפתיע" שלקחת ממני את מה שמתאים לך לאג'נדה השחורה שלך.
ועדיין אני רחוק מהראייה השחורה שלך שנות אור.
אני בניגוד אלייך לא שם 2 באנקר בשבוע הבא.
אני בניגוד אלייך לא חושב שאנחנו "פח".
אני בניגוד אלייך לא מכריז על עצמנו כיורדת בטוחה.
אני בניגוד אלייך מתכוון לקבוע האם יוסי מזרחי יכול או לא יכול לעמוד במשימה השנה במחזור 10 ולא עוד מהעונה הקודמת.
אני בניגוד אלייך וכמו בשבוע שעבר, בוחר לקחת מהמשחק הזה את הדברים החיוביים והיו לא מעט כאלה.
21-Sep-2014, 9:59
הודעה: #15
בניגוד בניגוד בניגוד אבל כתבת בדיוק את מה שאני אומר. אז אני לא רואה את הניגוד. לא רואה איך מכישלון בשלושה זרים מוציאים נקודות אור חיוביות.
הדבר החיובי היחידי שקרה במשחק הזה היה חזרתו של קאיודה, לפחות היתה התקפה. כל השאר - נראה בדיוק אותו הדבר. הגנה חלשה קישור אנמי וכל מה שיש זה ערן לוי (בינוני מאוד ) בן שושן וקאיודה שהיו מצוינים ולפחות לגבי קאיודה זה לא משהו שלא ידענו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2014, 10:05
הודעה: #16
כמה שהמשחק הזה מתסכל!!!
כדי שחרפת אתמול תימחק שבוע הבא אריאל הרוש צריך לנעול את השער בתצוגת שוערות ענקית, ונתניה מנצחת 2-0 משערי נגיחה של עידו לוי וכריסטיאן סרגי :-)
21-Sep-2014, 10:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 10:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
(21-Sep-2014 9:59)טל.מ כתב:  בניגוד בניגוד בניגוד אבל כתבת בדיוק את מה שאני אומר. אז אני לא רואה את הניגוד. לא רואה איך מכישלון בשלושה זרים מוציאים נקודות אור חיוביות.
הדבר החיובי היחידי שקרה במשחק הזה היה חזרתו של קאיודה, לפחות היתה התקפה. כל השאר - נראה בדיוק אותו הדבר. הגנה חלשה קישור אנמי וכל מה שיש זה ערן לוי (בינוני מאוד ) בן שושן וקאיודה שהיו מצוינים ולפחות לגבי קאיודה זה לא משהו שלא ידענו.

יהיה את עומרי קנדה שייתן עוד מחץ להתקפה (קנדה +לוי אמור להיות קטלני).
יהיה (אני מקווה שיוסי יבין את זה) את אבו עביד בתפקיד הטיבעי שלו ולא עוד את עידו לוי/ירין חסן הבינוניים.
יהיה את עומר פרץ בקישור האחורי (הורס התקפות היחיד שיש כרגע בסגל).
יהיה עוד זר (אני מקווה שהבדיקות של רומריו יהיו תקינות)
יהיה את סרגי שאני עדיין לא ממהר לבטל אותו.

(21-Sep-2014 10:05)עידן444 כתב:  כמה שהמשחק הזה מתסכל!!!
כדי שחרפת אתמול תימחק שבוע הבא אריאל הרוש צריך לנעול את השער בתצוגת שוערות ענקית, ונתניה מנצחת 2-0 משערי נגיחה של עידו לוי וכריסטיאן סרגי :-)

עם אוהדים "דראק" שיושבים לו על הנשמה, גם לקורטואה אין סיכוי להצליח פה.
21-Sep-2014, 10:16
הודעה: #18
המשחק בגביע אופ"א בבית,גרם לי להבין שטל בנין כניראה זה לא הטל בנין שפיללנו לו והנסיעה לפינלנד חיזקה את ההרגשה,לגבי יוסי מזרחי..החצי שנה האחרונה זה איתות אחד גדול.
21-Sep-2014, 10:20
הודעה: #19
(21-Sep-2014 9:48)פיליפצוק כתב:  
(21-Sep-2014 7:53)ranelbaz כתב:  גול אחד באשמתו? והגול של דדי בן דיין לא באשמתו? בעיטה חלשה מ20 מטר ולא סגר נכון,הגול בנגיחה לא באשמתו? כדור מורם לרחבה והוא עומד כמו דחליל על קו השער במקום לצאת לכדור גובה שדרך אגב כול המשחק הוא יצא לכדור גובה אחד מסכן,אריאל הרוש לא טוב יותר מלויטה,טעות נוראית שהבאנו אותו

גם "אוהד" עם התניות וגם אין לך מושג.
מבחינתך לאריאל הרוש אסור לספוג השנה גולים וכל כדור שיעבור אותו יהיה באשמתו.
כמו שהמלצתי לאוהד "לויטה" אחר פה, עשה טובה תעשה מנוי לסמי עופר (אחרי שתזדכה על המנוי שיש לך) ותעודד את לויטה על הספסל שם, הוא יצטרך את זה הרבה השנה.

(21-Sep-2014 1:34)טל.מ כתב:  וואי משה !!! אתה כותב את מה שאני כותב כבר חודש !!! וואי !! אני בהלם ..
סעיף 3 ו 4 !! וואו !! סרגי מזכיר גם לך את פיניירו ! גבי מזכיר גם לך כלום! נפלנו איתו !! מעניין הניתוח הקר והשקול שלך דומה לניתוח ההיסטרי שלי מלפני חודש !!!
העתקת או שהתחלת לחשוב .. די אני בהלם.. גללתי לאחור שוב שוב לראות שאתה הוא הכותב ...

"כמה מפתיע" שלקחת ממני את מה שמתאים לך לאג'נדה השחורה שלך.
ועדיין אני רחוק מהראייה השחורה שלך שנות אור.
אני בניגוד אלייך לא שם 2 באנקר בשבוע הבא.
אני בניגוד אלייך לא חושב שאנחנו "פח".
אני בניגוד אלייך לא מכריז על עצמנו כיורדת בטוחה.
אני בניגוד אלייך מתכוון לקבוע האם יוסי מזרחי יכול או לא יכול לעמוד במשימה השנה במחזור 10 ולא עוד מהעונה הקודמת.
אני בניגוד אלייך וכמו בשבוע שעבר, בוחר לקחת מהמשחק הזה את הדברים החיוביים והיו לא מעט כאלה.
מותר לו לחטוף שערים העונה,אבל לא לתת הופעה מבישה כזו שתכלס 3 גולים מתוך ה4 שספגנו באשמתו,באת לכאן במקום שוער שהיה תותח על,האוהדים הרימו גבה אז כול שוער אחר היה נלחם בשיניים כדי להוכיח שהוא טוב יותר מקדמותו,ומה שראינו אתמול ממש לא היתה לחימה מצד הרוש,לא חס וחלילה שאני מספיד אותו אבל נכון לעכשיו אני לא רואה לנכון למה להביא את הרוש במקום לויטה ולא להשקיע כספים בקישור ובהגנה..
21-Sep-2014, 10:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 10:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
"שוער שהיה תותח על" תעשה לי טובה...
תגיד את הבישול שלו לערן לוי שהביא לפנדל ראית, או שאת העין הזו אתה עוצם?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים