מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
1 אריאל הרוש - גול אחד באשמתו, בישול ענק ללוי שהביא לפנדל, שאר הגולים לא באשמתו.
שנה שעברה סיבוב שני, מר לויטה מקבל גול מביך אף יותר במשחק עונה, לא ראיתי עליהום עליו.
אה נזכרתי למה, כי לויטה עוד באותו ערב שישי, רץ לפייסבוק והעלה את ה"בלדה לשוער" וזכה לליקלוקים מהאוהדים, אחחח כמה קל לשוער שמבין ביח"צ.
2. טעות של מזרחי בחילוף של הרוש (ביקש לצאת) במקום להזיז את כחלון (לא מתאים לרמות האלה) לצד שמאל ולהכניס את קנדה לצד ימין, הוא הכניס את עביד (הוא בלם יוסי ובלם טוב די עם הניסיונות, אתה גומר אותו!!!) לצד שמאל.
3. סרגי, אני מקווה שלא נפלנו איתו, אני רוצה לראות אותו עוד קצת, מזכיר לי את פניירו של עונת הירידה. בכל אופן הייתי מעדיף בלם גבה קומה.
4. גבי גאורגיו - מה תפקידו במגרש??? גרזן/קשר הורס הוא לא, פקטור בהתקפה הוא לא, מנהל משחק הוא לא, להחזיר כדורים אחורה גם אני יודע, לגביו אני יותר נחרץ שנפלנו איתו.
5. עומר צלישר לא רע בכלל, אני מקווה שעומר פרץ יחזור מהר ויוחתם רומאריו הזה כדי שהבור במרכז המגרש יתכסה קצת.
6. לארי קאיודה - כל מילה מיותרת, תהנו מכל דקה ממנו כי שנה הבאה הוא לא יהיה פה.
7. עידו לוי- חבל"ז לא ייצא ממנו כלום, גם חסן לא יותר טוב ממנו, מזרחי בחייאת, תן לאבו עביד פעם אחת לשחק בתפקיד הטיבעי שלו ואל תעשה ממנו כולבוינק.
סיכום כללי, אכזבה מהתוצאה וממשחק ההגנה, נהניתי ממשחק ההתקפה (עם קאיודה שבוע שעבר לא היינו מפסידים אני בטוח בזה עכשיו יותר מתמיד) ממשיכים הלאה לק"ש, אני מקווה שיעבדו על הליקויים ויסדרו את מה שצריך לסדר.
וואי משה !!! אתה כותב את מה שאני כותב כבר חודש !!! וואי !! אני בהלם ..
סעיף 3 ו 4 !! וואו !! סרגי מזכיר גם לך את פיניירו ! גבי מזכיר גם לך כלום! נפלנו איתו !! מעניין הניתוח הקר והשקול שלך דומה לניתוח ההיסטרי שלי מלפני חודש !!!
העתקת או שהתחלת לחשוב .. די אני בהלם.. גללתי לאחור שוב שוב לראות שאתה הוא הכותב ...
מסכים עם כל מה שאמרת,אבל אם לגבי סארגי אתה לא בטוח,לגבי גבי אתה חושב שנפלנו,עידו לוי לא מתאים לרמה הזו(וגם חסן לדבריך) עם הרוש(שמעון)שרב הזמן פצוע(תבדוק שנה שעברה ואיך התחיל את השנה) וללא ״גרזן״ באמצע,איך בדיוק אתה חושב שמשחק ההגנה ישתפר? עד היום באמת שהייתי אופטימי(ואפילו הי לי מחשבות על פליאוף עליו)אבל אחרי היום אני לא הכי אופטימי וזה לא רק בגלל המשחק היום....
במחשבה שניה - בטוח פרצו לך לחשבון .. אין מצב שאתה כתבת את זה .
ניתוח ענייני.
כולם מאוד נסערים. מי יותר ומי פחות. העדפתי לא לכתוב יותר מידי בזמן הסערה, אך אני לא מצליח להירדם ובכל מקרה אכתוב על שני דברים שלמרות שהם נראים שוליים ואולי חלק לא יסכימו איתי- כן מפריעים לי. ראיתי בטלויזיה ופשכצקי קבע באופן נחרץ שהשופט צודק כשלא שלף לשוער אדום. אז אמר. כששוער מכשיל שחקן אחרון בדרך לשער- זה אדום! בכל המשחקים שצפיתי בשנים האחרונות- פנדל ואדום זה מהלך של נוק אאוט! בעיני היה חייב להישלף אדום לשוער!!!
דבר נוסף שהטריף אותי. שחקן פצוע. אריאל הרוש מוציא את הכדור לחוץ. שחקני פ״ת מוציאים את הכדור לחוץ בפינה ויוצאים ללחץ(פעולה מכוערת, שהאמת שכבר די נעלמה מהעולם-כל קבוצה ספורטיבית מחזירה את הכדור חזרה לשוער- גם במשחקים קריטיים!!! ולא מנצלת פעולה ספורטיבית של הקבוצה היריבה כדי ליצור לעצמה יתרון). כך מכבי פ״ת השיגה את הקרן שהביאה לשער הרביעי. תוסיפו לזה את ההתנהגות של בן דיין אחרי השער שכבש- בקיצור, גועל נפש!!!
אני לא מתרגש זאת העונה שאחרי העליה קשה לשחק הקבוצה לא יציבה שחקנים לא מכירים אחד את השני
אני לא אומר שאי אפשר היה בכסף ששמו שחקנים טובים יותר
טל תמיד באת בטענה שהבעיה היא ההתקפה היום ההתקפה היתה יחסית בסדר וההגנה היתה על הפנים כולל השער הראשון והשלישי של הרוש השוער , משה אם הרוש לא יוצא מעמדתו השער הזה בחיים לא נכנס , גם בגול הרביעי יש לו אשמה וגם בגול של דדי יש לו אשמה !!!!

אל תהרגו מהר את הקבוצה כשכולם מספידים השחקנים עוד יפתיעו ויצברו ביטחון

שבוע הבא נגד קריית שמומה קבוצה מצויינת אני גם לא באופוריה וכל תוצאה חוץ מניצחון תאכזב אותי אבל קריית שמונה במומנטום חיובי ואנחנו אחרי הפסד חוץ ותיקו ביתי אולי ניצחון קטן גדול יסדר לנו את הראש

יש בעיות אני לא ילד ולא טומן הראש בחול אבל יש מאמן מנוסה ואם למישהו יש פתרונות זה יוסי מזרחי
הנה התלתלים הפסיד בבית לאשדוד ולא עושה מזה סיפור
בלי קשר טוב באמצע,ושיפור רציני של משחק ההגנה(שחקן חדש זה לא נראה לי ריאלי),אפשר להתחיל לחשוב על משחק עונה נגד בני יהודה עונה הבאה
זאב באתי בטענה שאין קישור ואנחנו לא מחזיקים בכדור בכלל. ברור שעם קאיודה אנחנו נראים אחרת בהתקפה. אבל אם נגד קבוצה כל כך חלשה קיבלנו רביעייה אני לא רוצה לחשוב מה יהיה נגד קבוצות יותר רציניות. אלה בדיוק אותם סימנים של עונת הירידה. בלי שום עוגן הגנתי, רביעייה חלשה ורכה אף שחקן שאתה יכול להגיד עליו שהוא תחנה אחרונה, אף שחקן שהוא מנהיג. אם זה מצלצל רק לי אז כנראה שהזיכרון הקולקטיבי חלש.
תסתכל מה כתבתי ביום שישי " יש לנו שוער מצויין ויש לנו הגנה טובה " משחק אחד לא הופך אותם לגרועים תפסיקו עם המחמאות אחרי דברים טובים ואבלות בכי ונהי אחרי דברים לא טובים !!

אני מסכים שחסר לנו שחקן מרכז שדה מקווה שהשבוע יגמרו עם הענין הזה ובמקום סראנסה יביאו קשר נסוג פלדלת לא מסכים שג'ורג'ו לא שחקן טוב כמו כן סרגי זה חדש מדי

חוץ מקשר אחורי אנחנו צריכים עוד חלוץ טוב כזה שמבקיע שערים שריקי מחזיקים רק בגלל החוזה כמו מלא שחקני ירושה כאלו ...
חוץ מזה במקום רן רול אני מעדיף את דיע סבע ובמקום צלישר את עומר פרץ
(21-Sep-2014 1:44)עידן444 כתב: [ -> ]ניתוח ענייני.
כולם מאוד נסערים. מי יותר ומי פחות. העדפתי לא לכתוב יותר מידי בזמן הסערה, אך אני לא מצליח להירדם ובכל מקרה אכתוב על שני דברים שלמרות שהם נראים שוליים ואולי חלק לא יסכימו איתי- כן מפריעים לי. ראיתי בטלויזיה ופשכצקי קבע באופן נחרץ שהשופט צודק כשלא שלף לשוער אדום. אז אמר. כששוער מכשיל שחקן אחרון בדרך לשער- זה אדום! בכל המשחקים שצפיתי בשנים האחרונות- פנדל ואדום זה מהלך של נוק אאוט! בעיני היה חייב להישלף אדום לשוער!!!
דבר נוסף שהטריף אותי. שחקן פצוע. אריאל הרוש מוציא את הכדור לחוץ. שחקני פ״ת מוציאים את הכדור לחוץ בפינה ויוצאים ללחץ(פעולה מכוערת, שהאמת שכבר די נעלמה מהעולם-כל קבוצה ספורטיבית מחזירה את הכדור חזרה לשוער- גם במשחקים קריטיים!!! ולא מנצלת פעולה ספורטיבית של הקבוצה היריבה כדי ליצור לעצמה יתרון). כך מכבי פ״ת השיגה את הקרן שהביאה לשער הרביעי. תוסיפו לזה את ההתנהגות של בן דיין אחרי השער שכבש- בקיצור, גועל נפש!!!

דדי לא התגרה באף אחד הוא פשוט לוקח את המשחק אחרת קל ונשארו לו הרבה חברים אצלנו בובליל הדוקטור ...
לגבי הפנדל גם לדעתי הגיע אדום ...
החזרת כדור זה עניין של בחירה גם אם מגעיל ומכבי פ"ת מגעילים מאד... הנאיביות עלינו...
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's