שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ממתי ב"ש אחת מחמשת הגדולות ?
11-Sep-2014, 10:39
הודעה: #11
RE: ממתי ב"ש אחת מחמשת הגדולות ?
אופיר,מספר הצעות חינם מספק קטן של קודאק לעובד בכיר בקודאק,
תביט לעצמך לפחות פעם אחת ביום במראה ותראה מה הגודל האמתי שלך,תשאר צנוע גם שאתה בטוח שהשמש זורחת לך מהתחת,על תיתן לחובבי פרסום וחשיפה שאומרים את שאתה אוהב לשמוע להשלות אותך ובעיקר תן כבוד ליריבך ותנסה לשפוט אותם בכלים שאתה שופט עצמך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Sep-2014, 10:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2014 על ידי 10:49 אלון.)
הודעה: #12
(11-Sep-2014 10:39)אייל ס כתב:  אופיר,מספר הצעות חינם מספק קטן של קודאק לעובד בכיר בקודאק,
תביט לעצמך לפחות פעם אחת ביום במראה ותראה מה הגודל האמתי שלך,תשאר צנוע גם שאתה בטוח שהשמש זורחת לך מהתחת,על תיתן לחובבי פרסום וחשיפה שאומרים את שאתה אוהב לשמוע להשלות אותך ובעיקר תן כבוד ליריבך ותנסה לשפוט אותם בכלים שאתה שופט עצמך.

בשורה התחתונה אם היו לנו בעלים כאלונה ולב"ש בעלים כיאמר/לב בלדב/שגב(אין לי ביקורת אישית עליהם אלא רק על יכולתם הכלכלית),אז אף אחד לא היה מזכיר את ב"ש,הם קהל של הצלחות(כמו רב הקהלים).רק תזכירו לי איפה הם היו כשהיו בתחתית וללא בעלים?
11-Sep-2014, 10:57
הודעה: #13
אלון,הכל נכון ולמרות אם או עם לא רלוונטי,אנחנו במקום שאנחנו נמצאים וגם כשהיו לנו בעלים כמו יאמר,מצאנו תרוצים אחרים מדוע להצביע ברגליים ולהם יש את אלונה ויש ראש עיר שמשקיע במגרשים ובנוער ולהם יש ילדים שחוץ מכדורגל אין להם שום כלום בחיים והפוטנציאל שלהם והמימוש שלהם מעלינו וגם כשמזלזלים במיקום הטופוגרפי ובבעלי החיים ובבארות של אברהם,חוץ מאשר לקוות להיות במקום אחר,כל שנשאר לנו זה להכיר במציאות.
11-Sep-2014, 11:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2014 על ידי 11:02 עידן444.)
הודעה: #14
ההבדל המהותי בין קהלי הקבוצות בעיני הוא בכמות האוהדים מחוץ לעיר "האם". כנראה שבב"ש יש יותר אוהדים להפועל ב"ש מאשר למכבי נתניה בנתניה. אבל ההבדל הגדול הוא באוהדים ברחבי הארץ. לנתניה יש כמות גדולה בהרבה, מאותן תקופות זוהר, וחלק מהאוהדים גם ידעו לגדל את הילדים שלהם ולחנך אותם לאהדה למכבי נתניה למרות אי ההצלחות. באף אחת משתי ההופעות של ב"ש בגמר הגביע שאני זוכר היא לא הביאה כמות כמו שאנחנו הבאנו בעונה שעברה. המגזימנים מבניהם מדברים על 22,000 והאמינו לי, היה שם פחות מזה, ובכמה אלפים, לפחות עפ"י התמונות מהמשחק. בחצי הגמר העונה הם בעונת שיא, ועדיין אני חושב שהיתרון שלהם נבע אך ורק מהסיבה שהם קיבלו את שערים 11-12(והם קיבלו את השערים האלה לא בגלל שיש להם יותר אוהדים או בגלל שהם קבוצה יותר גדולה- אלא רק מפני ששיחקו במשחק השני, וכידוע שערים 11-12 הם השערים הכי מרכזיים באיצטדיון, בעיקר מעמדת השידור, ולא רצו לראותם ריקים במשחק המרכזי).
האוהדים בארץ הם אוהדי הצלחות. כשיש הצלחה, יש עם מי להזדהות, זה מביא הרבה יותר אנשים. ההבאה של ברדה גם שינתה את ה- DNA של המועדון ממועדון לוזרי כמעט ניצחי(כמו נתניה למען האמת...) למועדון עם אופי. יש שם בעלים שאני אישית פשוט מאוהב בה! היא הוכיחה שלהבדיל מיאמר היא לא באה לזמן קצוב(יאמר מהרגע הראשון הקציב 5 שנים), ובחלק גדול מהתקופה שלה ב"ש הביאה מלבד מקרים נקודתיים מספר מועט של צופים.
תמיד סיפרו לנו בב"ש שרק שיתנו להם קצת נחת... "תנו לנו קבוצת צמרת ותראו מה זה קהל!!!"... ועונה שעברה לדעתי פיצצה את הבלון הנפוח של האימפריה מהנגב. הקבוצה נתנה את עונת השיא שלה בכל הזמנים(לדעתי בעונות אליפות לא היו להם כאלה אחוזי הצלחה...), נתנה פייט על האליפות כמעט עד הסוף, ומלבד מקרים בודדים שגם הקבוצה היריבה הביאה כמות משמעותית של צופים הממוצע היה יותר לכיוון ה- 4,500-5,000. ממש לא מה שהבטיחו לנו כל השנים הח'ברה מב"ש.
לעומת זאת אני חייב לציין שהקהל חוץ של ב"ש היה בעונה שעברה ללא כל ספק הטוב ביותר בליגה! זו לא עונה אחת שהפכה את ב"ש לקבוצה גדולה.
מבחינת גב כלכלי(שזה הפרמטר העיקרי שקובע מי קבוצה גדולה ומי לא וזו עובדה- נתניה של יאמר היתה קבוצה גדולה והיום לא, הפועל חיפה של רובי שפירא ז"ל היתה קבוצה גדולה והיום לא... והפועל ב"ש בלי אלונה אפילו לא בכיוון של להיות קבוצה גדולה...) הפועל ב"ש קבוצה גדולה כבר מספר שנים. ההצלחה המקצועית בעונה שעברה סך הכל נתנה לכך גושפנקה.
11-Sep-2014, 11:06
הודעה: #15
אייל ושותפו החדש לדרך טל מ. ,
קודם כל התבלבלת בתיאור של הגדול והקטן... אתה הרי יודע שבלחיצת כפתור אתה יכול למנוע ממני לעבור בשערי קודאק. זה לא נשמע לי כמו ספק קטן....
אין צנוע ממני ובטח ובטח שהשמש לא זורחת לי מהתחת...
יש כמה קריטריונים שהופכים קבוצה לקבוצה גדולה - מסורת, תארים, קהל, מתקנים, חשיפה תקשורתית, הצלחה לאורך זמן ועוד.... בחלק מהקריטריונים לנו יש יתרון ובחלק לב"ש. נכון שבשנתיים האחרונות ב"ש עשתה צעד קדימה אבל זה עדיין לא הופך אותה לגדולה. עוד 10 שנים במידה והיא תמשיך בדרך הנוכחית אולי יהיה אפשר לכלול אותה ברשימת הגדולות (כאחת הקטנות שבהם). כרגע, לא גדולה ולא נעליים.
ולגבי מה שאני אוהב לשמוע - נהפוכו. בינתיים רב הדברים שאני שומע הפוכים למה שאני רוצה לשמוע. יש פה כמה חברה (ואתה לצערי מתחיל להתחבר אליהם) שסגלו לעצמם תכונה של הקטנה עצמית. פשוט מאוהבים להקטין את עצמם ולאכל את כל הסיפורים שמוכרים להם. אני בתמימותי למדתי שבכדורגל מאחורי כל מילה שנאמרת ונכתבת (גם פה) יש בעיקר הרבה מאד אינטרסים, לכן אני לא מתרגש מכל פיפס שקורא ושומע.
אני אומנם מצטייר פה כאופטימיסט וחי באיזשהו סרט אבל זה ממש רחוק מזה. האמן לי שאני מודע למצבי וזה שאני לא נכנע לכל מה שהתקשורת מוכרת לי לא אומר שאני מנותק מהמציאות. בינתיים המציאות מוכיחה שיש קבוצה, יש תקציב, יש בעלים ויש מאמן. יכול להיות שנכשל ואולי נרד ליגה אפילו אבל זה חלק מהמשחק.
11-Sep-2014, 11:25
הודעה: #16
(11-Sep-2014 11:06)אופיר34 כתב:  אייל ושותפו החדש לדרך טל מ. ,
קודם כל התבלבלת בתיאור של הגדול והקטן... אתה הרי יודע שבלחיצת כפתור אתה יכול למנוע ממני לעבור בשערי קודאק. זה לא נשמע לי כמו ספק קטן....
יש כמה קריטריונים שהופכים קבוצה לקבוצה גדולה - מסורת, תארים, קהל, מתקנים, חשיפה תקשורתית, הצלחה לאורך זמן ועוד.... בחלק מהקריטריונים לנו יש יתרון ובחלק לב"ש. נכון שבשנתיים האחרונות ב"ש עשתה צעד קדימה אבל זה עדיין לא הופך אותה לגדולה. עוד 10 שנים במידה והיא תמשיך בדרך הנוכחית אולי יהיה אפשר לכלול אותה ברשימת הגדולות (כאחת הקטנות שבהם). כרגע, לא גדולה ולא נעליים.
ולגבי מה שאני אוהב לשמוע - נהפוכו. בינתיים רב הדברים שאני שומע הפוכים למה שאני רוצה לשמוע. יש פה כמה חברה (ואתה לצערי מתחיל להתחבר אליהם) שסגלו לעצמם תכונה של הקטנה עצמית. פשוט מאוהבים להקטין את עצמם ולאכל את כל הסיפורים שמוכרים להם. אני בתמימותי למדתי שבכדורגל מאחורי כל מילה שנאמרת ונכתבת (גם פה) יש בעיקר הרבה מאד אינטרסים, לכן אני לא מתרגש מכל פיפס שקורא ושומע.
אני אומנם מצטייר פה כאופטימיסט וחי באיזשהו סרט אבל זה ממש רחוק מזה. האמן לי שאני מודע למצבי וזה שאני לא נכנע לכל מה שהתקשורת מוכרת לי לא אומר שאני מנותק מהמציאות. בינתיים המציאות מוכיחה שיש קבוצה, יש תקציב, יש בעלים ויש מאמן. יכול להיות שנכשל ואולי נרד ליגה אפילו אבל זה חלק מהמשחק.

אתה בעיקר נכנע לתקשורת שנתנה במה לנציגי מכבי נתניה בחודשים האחרונים והכתירה אותנו כקבוצת צמרת ואת התנהלותנו כקבוצה אירופאית ואת תקציבנו כרביעי בגודלו בליגה והפכה כל שחקן פנוי(או לא) לפוטנציאל סגל במכבי נתניה והפכת את האימרות האלו והכותרות האחרות לאני מאמין שלך,למרות שניסיתי בדרכי(השקטה) להכניס בינה בין אוזנייך ולהסביר לך שגם סרט טוב וארוך נגמר(וכאן מדובר בקצר...),אופיר יקירי תתעורר לא מדובר כאן בוויכוח בין אוהדים טובים(כמוך,שנהנים מצלילי החלילן מהמלין,או שבתאי צבי בהתאמה)לאוהדים רעים(גיס חמישי לדברייך),מדובר באוהדי מכבי נתניה שחלקם חושבים כך והאחרים אחרת.
11-Sep-2014, 11:29
הודעה: #17
ממתי ב"ש אחת מחמשת הגדולות ?
אייל הגיע הזמן שתגלה לנו במה אתה עובד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Sep-2014, 11:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2014 על ידי 11:37 אייל ס.)
הודעה: #18
(11-Sep-2014 11:29)טל.מ כתב:  אייל הגיע הזמן שתגלה לנו במה אתה עובד.

שומר בכניסה לקודאק בעל הרשאה לביטול תגים של חיים בסרט.

Tongue
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (1111-0909-2014201420142014)
11-Sep-2014, 11:33
הודעה: #19
עזוב אותך כניסה, בטל לו את התלוש לצהריים וגמרת אותו....מנסיון....
The following 1 user Likes עמית's post:
אלון (1111-0909-2014201420142014)
11-Sep-2014, 11:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2014 על ידי 11:51 אופיר34.)
הודעה: #20
(11-Sep-2014 11:25)אייל ס כתב:  
(11-Sep-2014 11:06)אופיר34 כתב:  אייל ושותפו החדש לדרך טל מ. ,

אתה בעיקר נכנע לתקשורת שנתנה במה לנציגי מכבי נתניה בחודשים האחרונים והכתירה אותנו כקבוצת צמרת ואת התנהלותנו כקבוצה אירופאית ואת תקציבנו כרביעי בגודלו בליגה והפכה כל שחקן פנוי(או לא) לפוטנציאל סגל במכבי נתניה והפכת את האימרות האלו והכותרות האחרות לאני מאמין שלך,למרות שניסיתי בדרכי(השקטה) להכניס בינה בין אוזנייך ולהסביר לך שגם סרט טוב וארוך נגמר(וכאן מדובר בקצר...),אופיר יקירי תתעורר לא מדובר כאן בוויכוח בין אוהדים טובים(כמוך,שנהנים מצלילי החלילן מהמלין,או שבתאי צבי בהתאמה)לאוהדים רעים(גיס חמישי לדברייך),מדובר באוהדי מכבי נתניה שחלקם חושבים כך והאחרים אחרת.

אתה עושה לי רצח אופי... לא יפה. אל תשכח שיש לי קשרים במחלקת ההנדסה של קודאק... אתה לא רוצה לאבד לקוח חשוב שלך נכון ???
וקצת ברצינות (לא הרבה...) - כמו שאמרתי לא מתרגש ממה שהתקשורת מוכרת לי. לטוב ולרע !
נראה לי שאתה מתבלבל עם כמה אחרים שבאמת חיים פה בסרט. בחיים לא אמרתי שנהיה קבוצה צמרת, בחיים לא הפכתי כל שחקן פנוי למועמד ובחיים לא חשבתי שיש לנו את התקציב הרביעי בגודלו. כל מה שאני אומר תמיד זה שצריך לתת קרדיט לאנשים \ שחקנים \ מאמנים ולא לחרוץ דין ולהסיק מסקנות בגלל עתונאי בחצי שקל שדופק כותרת אדומה וגדולה ומייצר סיפור שבדר"כ רחוק מהמציאות (במקרה הטוב).
אני אומר לך שוב מה שאמרתי לך פעם ואין לי בעייה להגיד את זה - המעורבות וההכרות שלך עם חלק ממובילי הקבוצה (וגם חוסר ההסכמה עם דרכם) לדעתי קצת משפיעה על הדברים שנאמרים פה, ואין לי שום בעיה שיאמרו ,וראוי אולי שיאמרו, אבל לי זה גורם לחשוב פעמיים (מותר לי אני מקווה ?).
אין פה אוהדים רעים (וכנראה לא שמת לב לסמיילי אחרי "הגיס החמישי"...) ואוהדים טובים. יש פה דיעות שונות ולאו דווקא מי שלא חושב שהכל רע חי בסרט !

(11-Sep-2014 11:33)עמית כתב:  עזוב אותך כניסה, בטל לו את התלוש לצהריים וגמרת אותו....מנסיון....

הלו, אל תשכח מי גידל אותך בקודאק Wink
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים