שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא יגמר לעולם
26-Jul-2014, 13:04
הודעה: #41
זה לא יגמר לעולם
כן עכשיו אחרי שקראתי את זה אני מבין שהמצב עוד הרבה יותר חמור ממה שחשבנו . אם הקבוצה לא מסוגלת להעביר אף שחקן רכש בבקרה כנראה שלא רק דודו הולך. לא מצליח להבין את ההתנהלות הזו. אין כסף אז מחתימים שחקנים ומעיפים את מאור ..? אז מה , לא להעביר ביקורת ? והעיקר שמוטלה ימשיך לקבל כסף ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jul-2014, 13:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 13:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #42
RE: זה לא יגמר לעולם
לפי מה שאני מבין, כל הבלאגן הזה הוא בגלל עיסקה גדולה שאלי שגב לא הצליח להוציא לפועל ואני אומר שעם כל הרצון הטוב, אי אפשר לנהל מועדון בהתבססות על עיסקה כזו או אחרת.
אני קורא לאלי שגב לבלוע את הגאווה ולהחזיר את יוסי מאור לתמונה וגם להיפטר מבעלי תפקידים מיותרים שמכבידים על התקציב.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (2626-0707-2014201420142014)
26-Jul-2014, 13:11
הודעה: #43
סגל שבת שלום אתה יכולים להעלות לפה את הכתבה מחדשות נתניה לטובת הלא נתנייתים ?
פרימו במחנה אימון זה כבר חידוש שלא היה פה שנים ... מילא צ'רלי ...פרימו??
26-Jul-2014, 13:18
הודעה: #44
זה לא יגמר לעולם
מאור כבר לא יחזור לנתניה, ובצדק. במקום לנהל משהו שפוי, נתניה מנוהלת מהבטן. אין לי כבר מילים להביע את מה שאני חושב על המועדון הזה. כן ברור לי שגם אני כרגע לא מדבר מהראש .. אבל שוב התחושה הזו שעבדו עלי עלינו לא מרפה . גורמים לך לסוג של התלהבות, המחלה שזורמת לך בעורקים ואתה רץ ורוכש מנויים ולמרות החששות מתלהב מכל שחקן רכש ובסוף מתברר שיש אולי כסף לרן רול ...
גם כן ניהול ..

26-Jul-2014, 13:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 13:23 פיליפצ'וק.)
הודעה: #45
(26-Jul-2014 13:18)טל.מ כתב:  מאור כבר לא יחזור לנתניה, ובצדק. במקום לנהל משהו שפוי, נתניה מנוהלת מהבטן. אין לי כבר מילים להביע את מה שאני חושב על המועדון הזה. כן ברור לי שגם אני כרגע לא מדבר מהראש .. אבל שוב התחושה הזו שעבדו עלי עלינו לא מרפה . גורמים לך לסוג של התלהבות, המחלה שזורמת לך בעורקים ואתה רץ ורוכש מנויים ולמרות החששות מתלהב מכל שחקן רכש ובסוף מתברר שיש אולי כסף לרן רול ...
גם כן ניהול ..

הוא מחזיק 25% עדיין אז למעשה הוא לא עזב, הוא יציב תנאים כמובן להשקעה הכספית שלו כמו למשל להגיד שלום לזקן ולעוד כמה מיותרים, השאלה אם שגב לטובת המערכת יסכים לכך.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
26-Jul-2014, 13:30
הודעה: #46
(26-Jul-2014 13:21)פיליפצוק כתב:  
(26-Jul-2014 13:18)טל.מ כתב:  מאור כבר לא יחזור לנתניה, ובצדק. במקום לנהל משהו שפוי, נתניה מנוהלת מהבטן. אין לי כבר מילים להביע את מה שאני חושב על המועדון הזה. כן ברור לי שגם אני כרגע לא מדבר מהראש .. אבל שוב התחושה הזו שעבדו עלי עלינו לא מרפה . גורמים לך לסוג של התלהבות, המחלה שזורמת לך בעורקים ואתה רץ ורוכש מנויים ולמרות החששות מתלהב מכל שחקן רכש ובסוף מתברר שיש אולי כסף לרן רול ...
גם כן ניהול ..

הוא מחזיק 25% עדיין אז למעשה הוא לא עזב, הוא יציב תנאים כמובן להשקעה הכספית שלו כמו למשל להגיד שלום לזקן ולעוד כמה מיותרים, השאלה אם שגב לטובת המערכת יסכים לכך.

לא רק שיסכים,מאור הוא הכסף,מאור הוא השקט התעשייתי,מאור הוא השפיות,מאור הסתפק בקבוצה צנועה שכל אחד מהבעלים יתחייב(ויקיים) 2.5-3 מיליון ש"ח,לא ירוץ לתקשורת וישתף את השני בקבלת ההחלטות.
לצערנו הרב,נפרדו ממאור שדאג בשנה שעברה ל3.5 מיליון ש"ח מימנו ומחבריו ומעבר לכך עזר מאוד בהלוואות וערבויות.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
26-Jul-2014, 14:26
הודעה: #47
רק לא מבין איך לפני עידן שגב בלדב ולב העבירו קבוצה של למעלה מ20 מיליון בבקרה ואיך עכשיו עם בעלים יש קשיים.
איך אתה חותם על חוזה עם שחקן על 220 אלף יורו ואין לך כמה שקלים לשדרג לניר אברג'יל את החוזה.
ובכל זאת הרבה לא מסתדר עם מה שאמר שגב ברדיו לכן הייתי מחכה לעוד ידיעות ממקום אחר אולי טוכמן לפני שנשבור את הכלים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Jul-2014, 14:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 14:30 טל.מ.)
הודעה: #48
זה לא יגמר לעולם
זה כרגע פורסם גם בוואן

לא שקט במכבי נתניה. אתמול (שישי) התבקשו מספר שחקנים בכירים בקבוצה לקצץ 15% משכרם על ידי הבעלים אלי שגב, וזאת בשל בעיות כלכליות שצצו במועדון ובתזרים המזומנים של שגב.

השחקנים עדיין לא קיבלו החלטה האם להיענות לבקשה וקיים זעם גדול אצל חלקם כלפי ההבטחות הרבות שפוזרו להם טרם החתימה על החוזה, ומה שקורה כעת, בפועל, לאחר שהצטרפו למועדון.

זעם בנתניה: שגב פיזר הבטחות, אך כנראה שאין לו כסף
אחד השחקנים במועדון אמר: "אף שחקן לא יסכים לקיצוץ של 15%. אולי למשהו סימלי של 5% וגם, רק בתנאי שנקבל את זה בעונה הבאה בחזרה. אנחנו נפנה לארגון השחקנים לייעוץ לפני שנקבל החלטות".

עוד אמרו בקבוצה: "אנשים פה בהלם ומבואסים. עוד לא התחילה העונה וכבר יש כאן בלאגן. אם זה היה בסוף העונה עוד אפשר היה להבין, זה דבר שכבר נתקלנו בו, אבל נהיה טרנד כזה בכדורגל הישראלי שמחתימים שחקנים, מבטיחים להם דברים, ואז שבוע לפני שמתחילה העונה אומרים שאין להם ברירה אחרת ואומרים להם לקצץ, ולא - הם יישבו ביציע. איזו מן התנהלות זאת?"

"לפני שבועיים הגיעה אלינו שמועה שלאלי שגב אין בכלל כסף ושבקרוב יתחילו הבעיות. לא האמנו לזה", הוסיפו. לשחקנים הובהר כי ההנהלה תאלץ לשחרר שני שחקנים מהסגל ובינם לבין עצמם השחקנים מאמינים כי דודו סיארנסה שסובל מבעיה בברכו יהיה הראשון לשלם את המחיר. גם שמו של גבריאל ניקו ג'יאורג'יו הרומני עלה כמועמד לשחרור, וכמוהו מספר שחקני רכש ישראלים שהגיעו וביניהם עומרי קנדה.

יוסי מזרחי, אלי שגב (שי לוי)
שחקן אחר אמר: "ביקשו ממספר שחקנים לקצץ בשכר שלהם, אבל רק כשנגיע לארץ נדע לאן הרוח נושבת. הסיטואציה הזאת מאוד לא נעימה. עד עכשיו היה מחנה טוב מאוד, עם אווירה טובה, ויש פה אחלה שחקנים ואחלה חומר אנושי, ולא מבינים כל כך מאיפה באה הבקשה הזאת".

26-Jul-2014, 14:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 16:10 avidan18.)
הודעה: #49
בלי להכיר את הנתונים לעומק , היקף הבעיה הכספית ואיכות התנהלות הבעלים וההנהלה , עדיין , לא נסחפתם קצת ? מה קרה , אם יש קצת הפוגה באיזור עזה ולפחות שבת קצת רגועה תודה לאל , זוהי הזדמנות של "עיתונאים" להדליק תבערה לכאורה ? קצת סבלנות, גם אם הצירוף של שפיגלר למשל תקוע כמו קוץ... בואו ננסה להתעלות קצת . הקבוצה כעת במחנה אימון בחו"ל ( ברוך השם שאליה לא הגיעו חוליגנים אנטישמיים בלי עין רעה ..) ומן הראוי לדעתי בכל זאת, לאפשר שקט תעשייתי , הן בתחומים המקצועיים , ההתמודדות עם המגבלות הכספיות ולא פחות חשוב : התמיכה ! שלנו , האוהדים . כבר נשכחה עונת הירידה ועמידה מעל צוק הפירוק ? " לא משנה באיזה ליגה, לא חשובה התוצאה " רק משפט מתוך אחד משירי האוהדים . הלו, חזרנו לליגת העל..ק . אפשר לחשוב שחוץ ממכבי ת"א ,מכבי חיפה ? ,ב"ש ? וק"ש נניח , כל היתר הן מהפריימרליג ? לכן אני מציע שנתמקד בינתיים בחלקים החיוביים ! לקראת פתיחת העונה . יש גם סיכוי סביר לדעתי , מבלי לדעת עדיין בדיוק איזה סגל יפתח את העונה, לסיים אפילו בפלי אוף עליון , עם שילוב הדרגתי של צעירים דומיננטיים . ולסיכום : דווקא במצב הנוכחי ! ,כל מי שמחשיב את עצמו כאוהד ! מוזמן לשקול בהקדם רכישת מנוי. הרי גם כלכלית וגם רגשית , מהלב , זהו צעד הגיוני . להגיע ליהלום , לעודד את השחקנים ולשאוף למלא את רובו . י ל ה נ ת נ י ה ! .

ואולם לפני כן , בואו במקביל נמשיך לתרום , לתמוך , לעודד ולשאת תפילה לשלום ולבריאות גיבורי העל הלוחמים בעזה , חיילות וחיילים תומכי לחימה וכל העוסקים בהגנה על המדינה ואזרחיה . קצת פרופורציות ואורך רוח . שבת שלום .
The following 1 user Likes avidan18's post:
26-Jul-2014, 14:52
הודעה: #50
(26-Jul-2014 14:26)amir כתב:  רק לא מבין איך לפני עידן שגב בלדב ולב העבירו קבוצה של למעלה מ20 מיליון בבקרה ואיך עכשיו עם בעלים יש קשיים.
איך אתה חותם על חוזה עם שחקן על 220 אלף יורו ואין לך כמה שקלים לשדרג לניר אברג'יל את החוזה.
ובכל זאת הרבה לא מסתדר עם מה שאמר שגב ברדיו לכן הייתי מחכה לעוד ידיעות ממקום אחר אולי טוכמן לפני שנשבור את הכלים.

כי בלדב ולב הם זוג נוכלים שמוצצים את הכסף של הקבוצה???

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים