מכבי נתניה

גירסה מלאה: זה לא יגמר לעולם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(25-Jul-2014 17:50)זיו פלם כתב: [ -> ]מתי מתי נגיע ליום שלא יהיו בעיות בקבוצה

שיהיו בעלים יציבים שלא יחפשו רק פרסום...שנה שעברה שהיה טוב הוא לא הפסיק להתראיין ולהראות את את עצמו...איפה הוא? היכן דובר הקבוצה? אולי פשכה דובר ואנחנו לא יודעים? מתסכל.....
זה מה הבת שלי אמרה כששמעה על עוד חייל הרוג בעזה.שלחתי אותה להקשיב לשירה הזה.
http://www.youtube.com/watch?v=jbwMaCGy9Pk
ותדמיין חופשי.
http://m.sport5.co.il/Pages/Article.aspx...eId=173122

בנוסף לדבריו של שגב בנוגע לתקציב יכול להיות שלאט לאט יכולתה הכלכלית של קבוצתנו מתבהרת.למען הסר ספק אני מאלה שקיוו שלא נשמע יותר על בעיות כלכליות והכיוון שלנו הוא כמו הכיוון של ב״ש(מבחינת תקציבים),כנראה שטעיתי.חשוב להדגיש,אין לי טענה וחצי טענה לאלי שגב ואני יכול רק להודות לו על כך שלקח את הקבוצה ברגע קריטי למועדון והחזיר אותה לליגת העל.הלוואי ויצטרפו אליו עוד ספונסרים/משקיעים כדי שסוף סוף נחזור למקומנו הטבעי בצמרת ונפסיק לחשוש מבעיות כלכליות כאלה ואחרות...
מכל הכתבה הזאת נובעת תחושה של הסתה. שגב, דרך כתב החצר העלוב שלו, מעביר מסר לשחקנים תעזרו לי להזיז מפה את דודו ואז לא אבקש מכם לקצץ בשכר.
מבחינתי זה מראה כמה שהבעלים הזה מוזר והזוי.
מי שיודע, יודע ,שהבנאדם מנסה לשנורר כסף מכל מקום אפשרי, כי או שאין לו, או שמטעמים שלא מצליח להביא את מה שלכאורה יש לו מחו״ל.
חבל שהקול השפוי, מאור, זז הצידה.
איני מחפש תקציבים גרנדיוזיים וגם לא ראיונות הזויים בעיתוני סוף שבוע, אבל כנראה שזה חייב לבוא ביחד...
יאוש
אם לא נתכנן קדימה לעוד 10 15 שנים, לבנות תקציב שמתבסס על האוהדים וזכויות שידור וספונסרים.
יהיה לנו עתיד קשה .
נגמר עידן הבעלים שמשקיעים כספים גדולים.
לא הסתה ולא בטיח.כנראה ששגב לא ציפה להיות בעלים יחד ואני גם זוכר ראיון איתו בעונה שירדנו ליגה שבה הוא אמר שהוא לא רוצה/יכול להיות בעלים יחידי במכבי נתניה.כנראה ששגב ציפה למקורות מימון נוספים שלא הגיעו ובנוסף העזיבה של מאור משפיעים לרעה על התקציב.בואו נקווה לטוב ולא נטיל רפש במי שעוד עזור לנו להתקיים גם אם זה לא כמו שכולנו קיוונו...
מעניין ועצוב כאחד.. למה להחתים שחקן בסדר גודל כזה אם אי אפשר לשלם לו ? למה להביא את סבע ואור ברוך אם אין כסף לדודו, למה לצאת למחנה אימונים בחול אם אין כסף , שילמדו מקבוצות שאין להם.
כלום לא ברור פה .

אלון - זה לא יקרה. כל האנשים האלה שיכלו להצטרף בכסף שהוא פיצוחים עבורם , לא עושים את זה.
טל,אני מאמין שלכולם הייתה כוונה טובה.כנראה שמזרחי סימן את דודו כשחקן הכי חשוב/רצוי בסגל ולכן נעשו כל המאמצים להחתימו.כמו כן על סבע ואור ברוך לא יקום ויפול התקציב,שניהם הובאו כנראה בעלות נמוכה ולהרחבת הסגל.יכול להיות שנעשו טעויות כאלה ואחרות אבל לפחות איך שאני רואה את זה הכל נעשה מתוך כוונות טובות למרות בעיות תקציביות.
מישהו דיבר על כוונות שליליות ? כנראה יותר מידי אגו
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's