שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
08-May-2014, 14:21
הודעה: #51
RE: שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
תסתכלו על הצד החיובי בסיפור, קיים שקט במערכת למרות חילוקי הדעות ופשכה ואופירע עדיין לא רוקדים לנו על הדם.
כל עוד זה מתחיל ונגמר בדפקט הזה, אפי ישראל, אין לי בעיה גם ככה אף אחד לא מקשיב לו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-May-2014, 14:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2014 על ידי 14:33 amir.)
הודעה: #52
אתה יכול להמשיך ולשחק את תפקיד בת היענה אבל הסיפור הזה ידוע מזמן ורק בגלל הגמר זה לא יצא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-May-2014, 14:33
הודעה: #53
Re: RE: שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
(08-May-2014 13:49)צהוב לעולמים כתב:  סלחו לי שאני מקלקל את האווירה אבל עכשיו האדון אפי ישראלי הודיעה שרועי דניאל ויוסי מאור בדרך החוצה מהקבוצה. ואלי שגב מחפש משקיע חדש שבין היתר הוא שוחח עם דניאל יאמר

אפי ישראל או אלי ישראלי?
אפי ישראל רמז על כך כבר ביום שישי בתכנית הספורט.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
08-May-2014, 14:44
הודעה: #54
(08-May-2014 14:33)amir כתב:  אתה יכול להמשיך ולשחק את תפקיד בת היענה אבל הסיפור הזה ידוע מזמן ורק בגלל הגמר זה לא יצא.

ועדיין אף אתר לא פירסם עד כה שום ציוץ בעניין.
08-May-2014, 14:45
הודעה: #55
בכל מקרה אם אני לא טועה יוסי מאור הוא 30% מתוך המאה ואלי שגב הוא האיש החזק,יכול להיות שיוסי מאור חושב שזה קצת גדול עליו או שהוא לא מתחבר או אני לא יודע מה,זה בסדר,עדיין יש לנו גב כלכלי(אני מקווה).במידה ומאור יחליט שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא צריך לכבד אותו ולאמר לו יפה תודה.
נ.ב-אני לא מסוגל להקשיב לדבר הזה שנקרא אפי ישראל ולפעמים כשאני ברכב בימי שישי ומנסה להקשיב לתכנית הספורט ברגע שהוא עולה לשידור אני ישר מעביר תחנה ולא מסוגל לשמוע שנייה מדבריו.זה פשוט נשמע כאילו הוא מחקה את הפרובוקטור הקודם שהצליח להגיע לערוץ 5 בזכות הטימטום שלו...
The following 1 user Likes אלון's post:
amir (0808-0505-2014201420142014)
08-May-2014, 15:00
הודעה: #56
Re: RE: שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
(08-May-2014 14:45)אלון כתב:  בכל מקרה אם אני לא טועה יוסי מאור הוא 30% מתוך המאה ואלי שגב הוא האיש החזק,יכול להיות שיוסי מאור חושב שזה קצת גדול עליו או שהוא לא מתחבר או אני לא יודע מה,זה בסדר,עדיין יש לנו גב כלכלי(אני מקווה).במידה ומאור יחליט שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא צריך לכבד אותו ולאמר לו יפה תודה.
נ.ב-אני לא מסוגל להקשיב לדבר הזה שנקרא אפי ישראל ולפעמים כשאני ברכב בימי שישי ומנסה להקשיב לתכנית הספורט ברגע שהוא עולה לשידור אני ישר מעביר תחנה ולא מסוגל לשמוע שנייה מדבריו.זה פשוט נשמע כאילו הוא מחקה את הפרובוקטור הקודם שהצליח להגיע לערוץ 5 בזכות הטימטום שלו...

הקודם הגיע לבובה של לילה כבוד. הפועל קוסילמלם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-May-2014, 15:49
הודעה: #57
יוסי מזרחי טעה בגדול... איך אפשר לתת לשחקן כמו צלישר לשחק בהרכב.
למה להציב את ערן לוי בחוד ולשלוח לו כדורים ארוכים? במקום שערן לוי ישחק במרכז המגרש ויחלק כדורים סטייל מודריץ' בריאל... בחוד שריקי וקאיודה לא יורדים מהחצי ומאחוריהם שלו מנשה ככה היה לנו סיכוי טוב לנצח
ברגע שהוציא את קאיודה הלכה ההתקפה...
מי שמשחק רק בונקר ובונה על פנדלים מגיע לו להפסיד
The following 1 user Likes ORENARIEL's post:
Dror Golan (0808-0505-2014201420142014)
08-May-2014, 16:05
הודעה: #58
(08-May-2014 15:49)ORENARIEL כתב:  יוסי מזרחי טעה בגדול... איך אפשר לתת לשחקן כמו צלישר לשחק בהרכב.
למה להציב את ערן לוי בחוד ולשלוח לו כדורים ארוכים? במקום שערן לוי ישחק במרכז המגרש ויחלק כדורים סטייל מודריץ' בריאל... בחוד שריקי וקאיודה לא יורדים מהחצי ומאחוריהם שלו מנשה ככה היה לנו סיכוי טוב לנצח
ברגע שהוציא את קאיודה הלכה ההתקפה...
מי שמשחק רק בונקר ובונה על פנדלים מגיע לו להפסיד

אולי היינו נותנים גול ככה,אבל גם מקבלים 3-4,וכן שיש הפרשי רמות כאלה זה מה שצריך לעשות,עונה הבאה מקווה שנגד קש גם נתקיף וגם אנחנו ניתן את ה3-4
08-May-2014, 16:18
הודעה: #59
אין כאן טובים ורעים ואסור לנו כאוהדים לתפוס צד בשום סיטואציה.
רועי דניאל באמצעות יוסי מאור יזמו בקייץ את המהלך,גיל לב שיכנע את אלי שגב כששפיגלר גם נטל חלק בשיכנוע.
כל השאר היסטוריה.
צריך להודות לכל מי שנטל חלק כי בלעדיהם לא היינו במקום הנוכחי...ולגבי העתיד,ימים יגידו.
08-May-2014, 16:28
הודעה: #60
(08-May-2014 16:18)אייל ס כתב:  אין כאן טובים ורעים ואסור לנו כאוהדים לתפוס צד בשום סיטואציה.
רועי דניאל באמצעות יוסי מאור יזמו בקייץ את המהלך,גיל לב שיכנע את אלי שגב כששפיגלר גם נטל חלק בשיכנוע.
כל השאר היסטוריה.
צריך להודות לכל מי שנטל חלק כי בלעדיהם לא היינו במקום הנוכחי...ולגבי העתיד,ימים יגידו.

אני מבין מדברייך שיש דברים בגו?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים