מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
חבל שבאצטדיון הביזיון הזה כמעט הקהל לא הורגש( גם אם היה מלוא תכולתו לא מרגישים את האוהדים).
הקבוצה נלחמה והבדלי הרמות( ק"ש לא הבריקה)הורגשו ובסך הכל הגיע לה לנצח.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
בהחלט זה מה שצריך לזכור מהמשחק הזה.
היה פה מפגן עוצמה של קהל, גם בכמות וגם באיכות.
אני בטוח שבעלים של קבוצה שרואה את פוטנציאל הקהל הזה יודע שפה כדאי להשקיע.

מבחינת כדורגל אין הרבה מה להכביר במילים. באנו לא להתבזות, לסגור עד כמה שאפשר ולנסות לעקוץ. שקאיודה שיחק היה לנו עוד קמצוץ של סיכוי אבל ברגע שיצא היה ברור שרק בפנדלים אפשר לנצח פה.
כדורגל לא היה היום לא מהצד של ק"ש ובטח לא מצידנו.
ואני אומר לכם שוב - אבוי לנו אם נבנה את הקבוצה על ערן לוי. תאמינו לי שזה יהיה עניין של זמן עד שזה יתפוצץ לנו בפרצוף.
אני בהלם מהכמות
לא ציפיתי לזה
אופיר אתה נתפס לערן לוי כאילו שהוא הבעיה ... הבעיה היא שליד ערן לוי וקאיודה משחקים שחקנים פשוט לא טובים. על צלישר ופרץ כבר נמאס לי לכתוב ורן רול לא באמה שחקן של ליגת העל. שים על יד ערן לוי עוד שלושה שחקנים ברמתו ותראה את ההבדל.
לא היה לנו מה למכור היום ודווקא מול 30 אלף איש חולשת הקבוצה שמזרחי בנה נחשפה במערומיה. אז נכון זו לא אותה ליגה אותו תקציב וכו והכל נכון. וגם נכון שאף אחד לא כיוון לשם והגענו בעיקר בזכות הגרלה נוחה.
אז מזרחי ישפט ביכולתו לבנות קבוצה שתשחק כדורגל א ח ר בשנה הבאה. השאלה רק אם הוא מסוגל לעשות את זה.
תמונה של המערבי
יותר מחצי צהוב
[attachment=131]
רק תיקוןלפי ה דף הרשמי בפייס 22000 נתנייתים.
(08-May-2014 0:57)אני gad כתב: [ -> ]אני בהלם מהכמות
לא ציפיתי לזה

אתה זוכר שאמרתי לך יום אחרי החצי שאפשר להביא 20 למשחק הזה ??
זה נכון שחלק גדול מה 20 אלף האלה (ולדעתי היו אפילו יותר) הם לא הקהל האמיתי שלנו, אבל האמן לי שיש הרבה מאד שרק מחכים לקפיצת המדרגה של המועדון הזה. אז היה פה שיווק טוב, עונה מצוינת וחיבור טוב, עכשיו אנחנו רק צריכים קבוצה אטרקטיבית ואנחנו מסודרים....
כן ברור לי שהרוב לא קשורים
ליידי ישבו חברה מתנועת נוער, אבל עדיין ידעו את המילים לשירים.

מה שאפשר ללמוד מהכמות זה שיש עם מה לעבוד בעיר, כדי ליצור קהל גדול בליגה
ה20 אלף האלה, אם תהיה קבוצה סבירה שנה הבאה יכולים להביא בין 6 ל-7 כל שבוע בבית
הכמות של הקהל היום מראה שאם היינו/נהיה קבוצה שרצה בצמרת כל שנה ומתמודדת על תארים נביא מספרים לא פחות מהקבוצות ה״גדולות״.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's