שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
08-May-2014, 1:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2014 על ידי 1:36 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
(08-May-2014 1:06)טל.מ כתב:  אופיר אתה נתפס לערן לוי כאילו שהוא הבעיה ... הבעיה היא שליד ערן לוי וקאיודה משחקים שחקנים פשוט לא טובים. על צלישר ופרץ כבר נמאס לי לכתוב ורן רול לא באמה שחקן של ליגת העל. שים על יד ערן לוי עוד שלושה שחקנים ברמתו ותראה את ההבדל.
לא היה לנו מה למכור היום ודווקא מול 30 אלף איש חולשת הקבוצה שמזרחי בנה נחשפה במערומיה. אז נכון זו לא אותה ליגה אותו תקציב וכו והכל נכון. וגם נכון שאף אחד לא כיוון לשם והגענו בעיקר בזכות הגרלה נוחה.
אז מזרחי ישפט ביכולתו לבנות קבוצה שתשחק כדורגל א ח ר בשנה הבאה. השאלה רק אם הוא מסוגל לעשות את זה.

הוא בהחלט חלק רציני ממכלול הבעיות.
זה שחקן שאמור להיות הנווט של הקבוצה הזאת. הוא אמור להניע, לבשל ,לכבוש ולייצר מצבים. זה לא יקרה בליגת העל !
שחקנים כאלה כבר לא תמצא בשום קבוצה רצינית בשנת 2014. אני באמת מעריך אותו על התרומה שלו העונה (המספרית לפחות) , אין ספק שיש לו חלק גדול בעלייה החלקה שלנו ,אבל אני אומר לך ששנה הבאה אם הוא לא ישתנה (והוא לא) בחלק לא קטן מהמשחקים נהיה פחות שחקן במגרש.

ולגבי היום - לא יודע מה אתה ציפית אבל אני בהחלט לא חשבתי שזה יראה אחרת. אנחנו לא מסוגלים לשלוט במשחק מול קריית שמונה של היום. הכל מבוסס על הברקות של ערן לוי וברגע שסוגרים אותו אין לנו מה לחפש.
קריית שמונה היתה עדיפה לפני ונשארה כזאת אחרי.

ורד כבר מפרץ וצלישר. פרץ הוכיח השנה שהוא פייטר גדול (גם אם היום הוא היה על הפנים) וצלישר זה צלישר. קשר אחורי די מוגבל שהיו לו משחקים יותר טובים ופחות טובים. אני מאמין שעל שניהם לא בונים לשנה הבאה (לפחות לא להרכב הפותח)

ומזרחי הוא מאמן מצוין בלי קשר לשנה הבאה. אם יתנו לו את הכלים אתה תראה את זה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-May-2014, 1:40
הודעה: #12
(08-May-2014 1:34)אלון כתב:  הכמות של הקהל היום מראה שאם היינו/נהיה קבוצה שרצה בצמרת כל שנה ומתמודדת על תארים נביא מספרים לא פחות מהקבוצות ה״גדולות״.

אם ואם ואם, אז אתה צודק!

מפגר אבל אופטימי
08-May-2014, 1:41
הודעה: #13
שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
(08-May-2014 1:35)אופיר34 כתב:  
(08-May-2014 1:06)טל.מ כתב:  אופיר אתה נתפס לערן לוי כאילו שהוא הבעיה ... הבעיה היא שליד ערן לוי וקאיודה משחקים שחקנים פשוט לא טובים. על צלישר ופרץ כבר נמאס לי לכתוב ורן רול לא באמה שחקן של ליגת העל. שים על יד ערן לוי עוד שלושה שחקנים ברמתו ותראה את ההבדל.
לא היה לנו מה למכור היום ודווקא מול 30 אלף איש חולשת הקבוצה שמזרחי בנה נחשפה במערומיה. אז נכון זו לא אותה ליגה אותו תקציב וכו והכל נכון. וגם נכון שאף אחד לא כיוון לשם והגענו בעיקר בזכות הגרלה נוחה.
אז מזרחי ישפט ביכולתו לבנות קבוצה שתשחק כדורגל א ח ר בשנה הבאה. השאלה רק אם הוא מסוגל לעשות את זה.

הוא בהחלט חלק רציני ממכלול הבעיות.
זה שחקן שאמור להיות הנווט של הקבוצה הזאת. הוא אמור להניע, לבשל ,לכבוש ולייצר מצבים. זה לא יקרה בליגת העל !
שחקנים כאלה כבר לא תמצא בשום קבוצה רצינית בשנת 2014. אני באמת מעריך אותו על התרומה שלו העונה (המספרית לפחות) , אין ספק שיש לו חלק גדול בעלייה החלקה שלנו ,אבל אני אומר לך ששנה הבאה אם הוא לא ישתנה (והוא לא) בחלק לא קטן מהמשחקים נהיה פחות שחקן במגרש.

ולגבי היום - לא יודע מה אתה ציפית אבל אני בהחלט לא חשבתי שזה יראה אחרת. אנחנו לא מסוגלים לשלוט במשחק מול קריית שמונה של היום. הכל מבוסס על הברקות של ערן לוי וברגע שסוגרים אותו אין לנו מה לחפש.
קריית שמונה היתה עדיפה לפני ונשארה כזאת אחרי.

ורד כבר מפרץ וצלישר. פרץ הוכיח השנה שהוא פייטר גדול (גם אם היום הוא היה על הפנים) וצלישר זה צלישר. קשר אחורי די מוגבל שהיו לו משחקים יותר טובים ופחות טובים. אני מאמין שעל שניהם לא בונים לשנה הבאה (לפחות לא להרכב הפותח)

ומזרחי הוא מאמן מצוין בלי קשר לשנה הבאה. אם יתנו לו את הכלים אתה תראה את זה.

לא ציפיתי לכלום . ידעתי שזה מה שיקרה ולכן אני לא יותר מידי מאוכזב. יש הבדלי רמות גדולים בין שתי הקבוצות. לגבי ערן לוי - אתה מצפה ששחקן יעשה הכל לבד ..? מי משחק לידו ?
אי אפשר לרדת מצלישר ופרץ ... פייטרים זה נהדר . מה עם כדורגל ? אמרתי לך לפני שבועיים שלושה.. ביום שאני אראה את השניים האלה על הספסל או בקבוצה אחרת אני אדע שהתקדמנו .
לגבי מזרחי - המבחן שלו יהיה בשנה הבאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-May-2014, 1:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2014 על ידי 1:43 amir.)
הודעה: #14
מסכים עם אופיר רוב הדברים ומזכיר לכם את המגן הימני החלש שלנו שמשחק במשבצת של שחקן חיזוק זר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-May-2014, 1:44
הודעה: #15
משחק איום ונורא של 2 הקבוצות, פשוט שעמום אחד גדול - ביזיון של משחק. לא הגיע לאף אחת מהקבוצות היום לזכות בתואר, אבל קריית שמונה הייתה הפחות גרועה על המגרש.

חילופים מאוחרים וגרועים של מר. מזרחי. אברגי'ל?! הזוי, אני כבר הייתי מוריד את ערן לוי שהיה איום ונורא היום ונותן לקובי חסן לעלות במקומו (חסן מעולם לא היה במעמד הזה, על בטוח היה נותן כל מה שיש לו).
08-May-2014, 1:45
הודעה: #16
(08-May-2014 1:42)amir כתב:  מסכים עם אופיר רוב הדברים ומזכיר לכם את המגן הימני החלש שלנו שמשחק במשבצת של שחקן חיזוק זר.

היית בסדר עד המגן הימני.....Cool
08-May-2014, 1:47
הודעה: #17
אתה ראית אותו היום אתה עדיין יכול לשנות את דעתך מודה ועוזב ירוחם .
בחיית אופיר מגיע לנו משהו יותר טוב.

08-May-2014, 1:49
הודעה: #18
אני לא חותך שחקנים בגלל משחק אחד.
לפי המשחק של היום אני זורק עוד עשרה...
את טופי כולנו מכירים על כל יתרונותיו וחסרונותיו.
לא רואה כרגע ישראלי יותר טוב ממנו.
08-May-2014, 1:50
הודעה: #19
Re: RE: שאפו ענק ל 25000 אוהדים שליוו את הקבוצה
(08-May-2014 1:44)לואיס ראזאק כתב:  משחק איום ונורא של 2 הקבוצות, פשוט שעמום אחד גדול - ביזיון של משחק. לא הגיע לאף אחת מהקבוצות היום לזכות בתואר, אבל קריית שמונה הייתה הפחות גרועה על המגרש.

חילופים מאוחרים וגרועים של מר. מזרחי. אברגי'ל?! הזוי, אני כבר הייתי מוריד את ערן לוי שהיה איום ונורא היום ונותן לקובי חסן לעלות במקומו (חסן מעולם לא היה במעמד הזה, על בטוח היה נותן כל מה שיש לו).

החילןף של אבארג'יל באמת היה הזוי אם בכדורגל היו בוחרים את השחקן הכי לא יעיל במגרש אברג'יל לוקח בהליכה.

08-May-2014, 1:51
הודעה: #20
(08-May-2014 1:47)amir כתב:  אתה ראית אותו היום אתה עדיין יכול לשנות את דעתך מודה ועוזב ירוחם .
בחיית אופיר מגיע לנו משהו יותר טוב.

אל תדאג,תן לו כמה משחקים בליגת העל וכולם יזכרו מי זה טופי,היום קיבלו רמז עבה לגביו ולגבי המהיר השני...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 15 אורחים