שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עודד גביש
14-Oct-2014, 1:45
הודעה: #41
RE: עודד גביש
זה פשוט לא נכון חטב מזרחי שילב צעירים כשיכל לא כשהקבוצה עלתה ליגה בעונה ראשונה אלא אחרי מעל עשור של ליגת על
אני חושב שיוסי מזרחי הוא זה שהזכיר שנה שעברה על כל המיליונים ששפכה מכבי פ"ת עונה שעברה אחרי עונת העלייה וניצלה רק בדקה ה 90 !!
העונה הראשונה תמיד קשה אחר כך באה עונת שאננות שאפשר ושזה קל ואם נשארת ליגה אז הדרך לשלב צעירים הרבה יותר קלה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Oct-2014, 1:54
הודעה: #42
(13-Oct-2014 19:33)אייל ס כתב:  
(13-Oct-2014 19:21)פיליפצוק כתב:  מי "הגאון" שוויתר עליו לטוברוק?
שנה שעברה לדעתי הוא נפצע ולא שיחק גם חצי שנה עובדה שקצת עצרה את ההתקדמות.
בכל אופן אני שמתי עליו את העין, אולי אני טועה ואולי לא אבל בניגוד לחסן את לוי מהם כבר התייאשתי, לגביו יש לי עדיין ציפייה, רק שלא יעשו ממנו שפן ניסיונות ושישחק בתפקיד אותו הוא יודע לעשות הכי טוב - בלם.

אני לא מכיר את הסיפור סביב עזיבתו,למעשה הוא רק עבר במועדון אחרי ששיחק במכבי חיפה/הפועל חיפה/הפועל חדרה ,לא מצא מקומו והמשיך לטוברוק בגלל שבקבוצת הגיל שלו היה את ירין ודודי תירם(שנה מעל),הוא בחר לעזוב(מדובר על גילאיים שאין בעיה לעזוב,ראה מקרה צלישר שעזב בנערים)
בעונה שעברה הוא נפצע במשחק נגד מכבי נתניה,אך הפציעה לא הפריע לא לשחק בכל העונה עד סוף מרץ.

לא קשור ל-93 הוא שיחק ב-94 שהיו להם בלמים טובים ממנו (בר טימסיט, מוריאל מכלוף) בגלל שהוא נולד בדצמבר הוא שיחק ב-95 לא זוכר את הסיבה האמיתית אבל אבא שלו (טיפוס לא נעים) הגיע באמצע אימון ולקח את הילד ועבר לטוברוק...אגב אז הוא לא היה כזה בריא גוף היה ילד יפה וחמוד...שחקן בינוני בתקופה ההיא נלחם אבל לא טכני...לימים בטוברוק התקדם בעיקר בזכות המבנה הגופני ....עבר פציעה לא פשוטה בגב שהשביתה אותו לחצי עונה !!!
14-Oct-2014, 9:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Oct-2014 על ידי 9:30 עידן444.)
הודעה: #43
(14-Oct-2014 1:45)זאב רווח כתב:  זה פשוט לא נכון חטב מזרחי שילב צעירים כשיכל לא כשהקבוצה עלתה ליגה בעונה ראשונה אלא אחרי מעל עשור של ליגת על
אני חושב שיוסי מזרחי הוא זה שהזכיר שנה שעברה על כל המיליונים ששפכה מכבי פ"ת עונה שעברה אחרי עונת העלייה וניצלה רק בדקה ה 90 !!
העונה הראשונה תמיד קשה אחר כך באה עונת שאננות שאפשר ושזה קל ואם נשארת ליגה אז הדרך לשלב צעירים הרבה יותר קלה

איזה מיליונים שפכו במכבי פ״ת? עמוס לוזון סגר את הכיס... את מי הם הביאו? ויקטור מרעי, אלרואי כהן וכמה זרים עגלות? פלא שהם נישארו ליגה נטו בגלל מזל? וגם את זה עשו בזכות הצעירים שלהם(כן!!! אם נפלת עם שחקני הרכש לא בושה לשלב צעירים!!! תמשיך להתעקש על אלרואי כהן שעושה טובה? תמשיך בכוח עם זרים שמציגים יכולת רעה? תרוץ להביא שאריות ללא קבוצה אחרי שהחלון נסגר?) ורועי דיין(שה׳ יודע מאיפה הוא צץ בסוף העונה...)... אולי גם אצלנו יצוץ כזה פתאום אבל מקווה שהרבה קודם(אור ברוך???)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים