שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המאמן הבא של נתניה
27-Sep-2015, 18:36
הודעה: #31
RE: המאמן הבא של נתניה
(27-Sep-2015 18:29)moshe. כתב:  
(27-Sep-2015 18:21)פיליפצוק כתב:  
(27-Sep-2015 16:37)moshe. כתב:  עטר הוריד את מכבי נתניה ליגה פעמיים וזו עובדה. המקום השני בליגה זה היה בזכות סגל השחקנים שבנה אלי גוטמן. ראובן עטר היה חושב להביא את לואיס מרין מקוסטה ריקה?
ראובן עטר הודח ממפעל הגביע מול קבוצה מליגה לאומית ושנה אחרי זה כמעט והודח מול קבוצה מליגה א עד שבא דדי בן דיין והציל אותו בדקה ה90
אפשר למנות עןד הרבה מגרעות של ראובן עטר

כל אוהד יכול לראות את המצב איך שנוח לו

למה לשקר אבל?
זה הכי מטריף אותי, כותבים שקרים כדי להרגיש טוב עם הדעה העקומה שלהם.

מה לעשות שמי שעמד על הקוים בפעמיים האחרונות כשמכבי נתניה ירדה ליגה זה היה ראובן עטר.עם עובדות אי אפשר להתווכח.

כמו שאמרתי, בשביל להצדיק את הדעה העקומה שלך, קל להפוך את הפעמיים שהוא בא לנסות להציל את מה שהחולרות שלפניו עשו ולהדביק את זה אליו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 18:45
הודעה: #32
(27-Sep-2015 18:29)moshe. כתב:  
(27-Sep-2015 18:21)פיליפצוק כתב:  
(27-Sep-2015 16:37)moshe. כתב:  עטר הוריד את מכבי נתניה ליגה פעמיים וזו עובדה. המקום השני בליגה זה היה בזכות סגל השחקנים שבנה אלי גוטמן. ראובן עטר היה חושב להביא את לואיס מרין מקוסטה ריקה?
ראובן עטר הודח ממפעל הגביע מול קבוצה מליגה לאומית ושנה אחרי זה כמעט והודח מול קבוצה מליגה א עד שבא דדי בן דיין והציל אותו בדקה ה90
אפשר למנות עןד הרבה מגרעות של ראובן עטר

כל אוהד יכול לראות את המצב איך שנוח לו

למה לשקר אבל?
זה הכי מטריף אותי, כותבים שקרים כדי להרגיש טוב עם הדעה העקומה שלהם.

מה לעשות שמי שעמד על הקוים בפעמיים האחרונות כשמכבי נתניה ירדה ליגה זה היה ראובן עטר.עם עובדות אי אפשר להתווכח.

משה בעונה של גילי לנדאו ואלי כהן ביחד ב-21 משחקים השיגו 4 נצחונות בלבד
עטר ב-12 משחקים השיג 4 נצחונות בדיוק כמוהם בחצי מהמשחקים.. וזה בעונתו הראשונה אי פעם כמאמן

היתה לך קבוצה חלשה מאוד.. אם מוריניו היה מגיע אז לנתניה והיינו יורדים ליגה , היית אומר שמוריניו הוריד אותנו ואלי כהן ולנדאו לא אשמים??

בעונה של טל בנין , 27 משחקים של בנין ורק 6 נצחונות .. מה אתה מצפה ממישהו שמגיע ל-5 משחקים שנשארו?

עטר ניצח את בית"ר 3-1 בחוץ , ניצח את אשדוד בבית
תיקו עם סכנין , תיקו עם הפועל ר"ג בחוץ

והביא אותנו למצב שיכולנו להשאר בליגה .. רק חסר נצחון אחד נגד קבוצה שכבר נשארה בליגה ואין לה על מה לשחק...אבל הפסדנו במשחק האחרון לב"ש

למה אתה מאשים את עטר ולא את בנין ? 6 נצחונות בעונה...
27-Sep-2015, 18:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 18:48 פיליפצ'וק.)
הודעה: #33
לא מדויק, אם ב"ש היתה מפסידה, היא היתה יורדת ליגה.
27-Sep-2015, 18:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 18:54 ORENARIEL.)
הודעה: #34
(27-Sep-2015 18:47)פיליפצוק כתב:  לא מדויק, אם ב"ש היתה מפסידה, היא היתה יורדת ליגה.

במקרה של הפסד הפועל ב"ש היו נשארים בליגה בתנאי שעכו וסכנין לא ינצחו.. מה שבאמת קרה שניהם השיגו תיקו , ובכל מקרה ב"ש היו נשארים
היינו צריכים נצחון אחד בשביל להשאר ולא היינו תלויים באף קבוצה אחרת
27-Sep-2015, 18:56
הודעה: #35
המאמן הבא של נתניה
נכון אבל בש הגיעה בידיעה שהם צריכים לנצח ושיחקו על ניצחון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 19:33
הודעה: #36
אורן , אתה ממשיך להפציץ אותנו במספרים (ובאמת שאפו על המחקר שאתה עושה), אבל רובנו פה נכחנו בכל משחק בכל הקדנציות של ראובן עטר (וגם לפניו...) ותאמין לי שאנחנו מכירים את ההסטוריה ואת כל העובדות שאתה מציג פה.

ואני אומר לך שוב, ראובן עטר ,אם נשפוט על פי הטבלה \ הנקודות \ השורה התחתונה ,הצליח במכבי נתניה, והאמן לי שאין לי דבר וחצי דבר נגדו אישית, אבל להצלחה "הטבלאית" הזאת נלווה כדורגל כל כך משעמם ומקרי שאף אחד כבר לא התרגש מההשגים הגדולים שבאו עם הכדורגל הזה.

אז יש לו לעטר איזשהו סוג של הילה כי בתכלס הוא עוף מוזר. לא מתערבב עם עיתונאים, לא חי בברנז'ה של הכדורגל, לא מתראיין יותר מידי, מגדל לו יונים בטיזבלוך... בקיצור טיפוס שונה ,וזה כנראה גורם לאנשים להעריך ולאהוב אותו (ואולי בצדק) ואין לי בעיה עם זה, אבל בחייאת, אי אפשר להתעלם ממה שכולנו ראינו פה כמעט 10 שנים. יש גבול.
27-Sep-2015, 19:39
הודעה: #37
המאמן הבא של נתניה
אופיר זה לא הכי מדויק . בשנה הראשונה של דג׳אני ובשנה האחרונה בקופסא ( למעשה שנתיים ברצף) ראינו לפרקים אחלה כדורגל . אני טוען שפשוט הכל התחבר לו. תקרא לזה המשכיות ? אולי. אין לנו את אותו סגל, אנחנו רחוקים מזה ועטר רחוק משיאו וכנראה שלא בוער בעצמותיו . וכשמתחיל לבעור זה עולה מיליון שקל שאין .. אז באמת אין צורך. אבל מה ... את מי תביא לעזאזל ? שייע ?

27-Sep-2015, 19:45
הודעה: #38
אופיר זו הכללה....
זה נכון שבקדנציה הראשונה שלו אחרי גוטמן היו שנתיים משמימות מבחינה יצירתית ותכליתיות בצורה מפחידה מבחינה סטטיסטית.
הקדנציה השניה שלו שהגיעה אחרי ה"מכה" הכמעט אנושה בסוף עידן יאמר התחילה בשנת השרדות והמשיכה בשנתיים ניפלאות,כמעט מכל בחינה.
באותם שנתיים הגענו לרבע גמר(הפסד מרגיז בבית להפועל ת"א)ולחצי גמר(הפסד עוד יותר מרגיז למכבי חיפה).
הגענו למקום שישי,אך ניצחנו את "אריות" הליגה בבית ובחוץ,זכינו לרצף של 16 משחקים ללא הפסד.
הגענו למקום הרביעי במרחק הפרש שערים בלבד מהמקום השני,אחרי משחקים משובחים שכללו נצחונות אטרקטיבים.

אופיר,עדיין זכורות לך עונותיו הראשונות ובאיזה שהוא מקום נמחקו לך עונות 10/11 ו11/12.
27-Sep-2015, 19:50
הודעה: #39
ברור שהיו לפרקים משחקים טובים ואפילו הצגות פה ושם (גם עם בנין ומזרחי אני יכול למצוא משחקים טובים) , אבל אני מסתכל בפרספקטיבה של תקופה מאד ארוכה שהוא היה פה ובהתרשמות שנוצרה. אני אישית יכול להגיד שברב המשחקים פשוט סבלתי, גם כאלה שנצחנו בהם, ומה שהכי הרגיז שאותם נצחונות רק חיזקו אצלו את המחשבה שהדרך שלו היא הדרך הנכונה. לא עניין אותו כלום חוץ מלהביא נקודות ,גם אם זה אומר שמי שישאר למחוא לו כפיים זה אורן וצדוק מלכה...

אני ,לכשיפול הפור הייתי מתחיל לגשש אצל מארין ובודק היתכנות. באמת שנמאס לי מכל הסחלה המקומי.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
חזום חזום (2828-0909-2015201520152015)
27-Sep-2015, 19:56
הודעה: #40
המאמן הבא של נתניה
4:1 על ביתר 6:2 על ראשון 3:0 פעמיים על מכבי תא 3:3 מול קרית שמונה 3:2 מול סכנין 1:1 מול חיפה 1:0 מול חיפה , מבצעים נהדרים של עזרא מוגרבי וסבע... בחייך רק הנסיונות להזכר בזה גורמים לי געגוע לקופסא. אז תשאל למה לא עטר ? שיוריד מחיר לרבע , שיבוא עם שיטה התקפית שילמד לבחור זרים ... ואחכ נראה .

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים