שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה יום שמח לי היום
18-Mar-2015, 14:30
הודעה: #21
RE: איזה יום שמח לי היום
(18-Mar-2015 14:17)אלון כתב:  
(18-Mar-2015 13:52)טל.מ כתב:  ביבי אחד מגדולי הפוליטיקאים בהיסטוריה ..?? אתה יכול להגיד לי מה הוא עשה ( לא דיבר , עשה) כדי שתכתיר אותו ככזה ? ראית איך המדינה שלך נראית ..?איך הרפואה הכלכלה הרווחה נראים ? ביבי הוא רק בבואה של הכישלון הערכי והמנהיגותי שהמדינה נמצאת בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בינתיים האבטלה רק יורדת, נעשתה רפורמה בתחום החינוך בה ילדים מגיל 3 חינם בגנים, רפורמה בטיפולי השיניים לילדם עד גיל 12 חינם, כבישים ומסילות רכבת נבנים בצפון ובדרום כדי לחבר את הפריפריה למרכז, ואולי גם אגרה לא תצטרך לשלם יותר,אל תשכח את הרפורמה בשוק הסלולר ועוד...
לא הכל שחור כמו שהתקשורת מנסה לצייר אך גם לא הכל ורוד...
בדיוק!!!
הכי קל להדגיש רק מה רע! משום מה התקשורת אלופה בזה כשיש שלטון ימני.
יש גם דברים טובים...
ובמישור המדיני אני שמח שביבי לא עושה כלום. אין עם מי ומה לעשות. רק עיוורים לא רואים את זה.
כל מי שניסה לעשות משהו מבחינה מדינית רק החמיר את המצב- רבין,פרס, שרון. כל המהלכים שלהם לא תרמו כלום. להפך.
מזל שאת רמת הגולן לא הספיקו להחזיר לסורים אחרת באמת רק ה' יודע מה היה כאן...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2015, 15:09
הודעה: #22
טוב בסדר מיצינו יאללה נמאס תעלו פוסט על הפועל פ"ת בשבת יותר מעניין.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Mar-2015, 15:11
הודעה: #23
איזה יום שמח לי היום
ביום שביבי יבנה פה בית חולים חדש, ביום שביבי יוריד מיסוי, ביום שהוא ישתמש במשכורתו כדי לממן את הבית הפרטי בקיסריה , ביום שהוא יפתור את בעיית הדיור , ביום שהוצאות בית ראש הממשלה ירדו בחצי ... עד אז כולנו משרתי משפחת המלוכה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Mar-2015, 15:17
הודעה: #24
עידן לי לא רע בשום פרמטר,ההפך....את הוני צברתי בתקופת ביבי(ואולמרט).
משרת במילואים(והרבה...),כי זה מחמיא לי שבגילי זקוקים לי 50/60 יום בשנה.
בלי קשר למי ראש הממשלה ומי באופוזיציה אני המשיך בשלי,גם שאחרים ישתמטו ממילואים וממיסים ומשאר חובות האזרח.
ולכן אני נקי לחלוטין(לא מחייב שצודק),בבקורת ובדעה שביבי רע(מאוד מאוד מאוד) לישראל.
ולמרות הוא ראש הממשלה שלי וכל אני נוהג ומתנהל כלפיו למרות הבקורת והדעה השלילית על תפקודו היום יומי ועל סדרי עדיפויותיו.
מפליא אותי שמרבית הנפגעים העיקריים מדרכו ממשיכים להצביע עבורו פעם אחרי פעם ומרבית אלו שלא נפגעו(כמוני),רוצים בשינוי המיוחל.
18-Mar-2015, 15:33
הודעה: #25
תחשבו על זה שפעם ראשונה הולך להתמנות שר עבריין שישב בכלא על גניבה ועכשיו ימשיך לגנוב ממכם להעביר לחרות שלו. שיהיו שרים הזויים שכל אבן או גבעה בשטחים חשובה להם יותר מעתיד ילדינו ונכדינו. זה מה שהעם רצה וזה מה שיקבל.
18-Mar-2015, 15:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2015 על ידי 15:36 אסףג.)
הודעה: #26
(18-Mar-2015 12:53)אלון כתב:  
(18-Mar-2015 9:41)אופיר34 כתב:  איך אמר שלום חנוך -
העם מטומטם והעם ישלם Sad

פששש, ביבי הצליח להחזיר אותך לפורום, יפה. חבל שלא כל יום בחירות...
ולגופו של עניין,לא מבין את כל הקיטורים. מה עדיף, ממשלה עם מרב מיכאל, יוסי יונה, זוהיר בהלול, מרץ והחרדים עם גב של הרשימה המשותפת כשבראשה עומד בן אדם שהכריזמה ויכולת המנהיגות היא ממנו והלאה?
במידה ואחוזי ההצבעה היו נמוכים הייתי אומר שהציבור מיואש ואפילו לא הלך להצביע, אך מכיון שאחוזי ההצבעה היו גבוהים והליכוד לקח 30 מנדטים (למרות כל מסע ההכפשות שעשו כל גופי התקשורת ללא יוצא מן הכלל) אזי ישנן 2 אפשרויות:
1."הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם".
2. הציבור לא כזה מטומטם והבין שהאלטרנטיבה היא לא אלטרנטיבה טובה ואפילו מסוכנת..
לדעתי, כנראה שהציבור לא חושב שהמצב כאן הוא כ"כ קטסטרופלי כמו שהתקשורת מנסה לצייר.
ולא, לא הצבעתי ביבי (וגם לא בנט וליברמן).

אלון ואחרים,
צא ולמד, היה פעם ראש ממשלה בשם לוי אשכול. היה לו הכל חוץ מכריזמה, הוא היה יהודי גלותי, מדבר באידיש וזה צרם מאוד לכלל הצברים וקציני הצבא שהיו לידו. אפילו בנאום המשמעותי בחייו לפני מלחמת ששת הימים - הוא גמגם וזרע פאניקה.
אבל מצד שני, מה שהאיש הזה עשה, אף אחד לא חזר אחריו. הניצחון בששת הימים רשום על שמו...
נזכיר עוד שהיותו של צה"ל מושתת על נשק אמריקאי מתקדם הוא הישג שלו. מפעלים בפריפריה (עד שלא היתה התחרות מסין, מירדן דווקא שרדו) אשר הביאו עבודה לאיזורים האלה. ואת הכל עשה מישהו בעל כריזמה עוד פחות מבוז'י.
אבל לנתניהו יש כריזמה. והוא גם מדבר אנגלית יותר טוב מאובמה.
שוב השאלה אם המנהיגות חלולה או שהיא בעלת מהות.
ואיזה שרה תהיה מירי רגב? ספורט ותרבות?
18-Mar-2015, 15:40
הודעה: #27
(18-Mar-2015 15:35)אסףג כתב:  
העם מטומטם והעם ישלם Sad

ולגופו של עניין,לא מבין את כל הקיטורים. מה עדיף, ממשלה עם מרב מיכאל, יוסי יונה, זוהיר בהלול, מרץ והחרדים עם גב של הרשימה המשותפת כשבראשה עומד בן אדם שהכריזמה ויכולת המנהיגות היא ממנו והלאה?
במידה ואחוזי ההצבעה היו נמוכים הייתי אומר שהציבור מיואש ואפילו לא הלך להצביע, אך מכיון שאחוזי ההצבעה היו גבוהים והליכוד לקח 30 מנדטים (למרות כל מסע ההכפשות שעשו כל גופי התקשורת ללא יוצא מן הכלל) אזי ישנן 2 אפשרויות:
לדעתי, כנראה שהציבור לא חושב שהמצב כאן הוא כ"כ קטסטרופלי כמו שהתקשורת מנסה לצייר.

אלון ואחרים,
צא ולמד, היה פעם ראש ממשלה בשם לוי אשכול. היה לו הכל חוץ מכריזמה, הוא היה יהודי גלותי, מדבר באידיש וזה צרם מאוד לכלל הצברים וקציני הצבא שהיו לידו. אפילו בנאום המשמעותי בחייו לפני מלחמת ששת הימים - הוא גמגם וזרע פאניקה.
אבל מצד שני, מה שהאיש הזה עשה, אף אחד לא חזר אחריו. הניצחון בששת הימים רשום על שמו...
נזכיר עוד שהיותו של צה"ל מושתת על נשק אמריקאי מתקדם הוא הישג שלו. מפעלים בפריפריה (עד שלא היתה התחרות מסין, מירדן דווקא שרדו) אשר הביאו עבודה לאיזורים האלה. ואת הכל עשה מישהו בעל כריזמה עוד פחות מבוז'י.

מירי רגב זה שיא השיאיים,מה שהיא שכחה אופירע לעולם לא תדע....היה לי פעם מפקד אוגדה(כשהייתי קצין צעיר),שהיה פעם מח"ט גולני ולפני זה מפקד סיירת גולני...השמועה בזמנו(והשמועה בלבד) סיפרה על החלפת המיצים בינהם בתקופת היותו אלוף...מיצים שתרמו לקידומה בסולם הדרגות,לפני כמה שנים אותו אלוף הסיר מועמדותו באחת המפלגות הגדולות כי איימו לחשוף ת'סיפור....
לשמוע אותה(את מירי) זה כמו לשמוע את אותם "פרחות" קטנות בשכונה(בזמנו),שהיו מסוגלות "להלבין" פני גבר ברבים...משום מקום.
18-Mar-2015, 15:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2015 על ידי 16:00 KOBI.)
הודעה: #28
(18-Mar-2015 14:30)עידן444 כתב:  
(18-Mar-2015 13:52)טל.מ כתב:  ביבי אחד מגדולי הפוליטיקאים בהיסטוריה ..?? אתה יכול להגיד לי מה הוא עשה ( לא דיבר , עשה) כדי שתכתיר אותו ככזה ? ראית איך המדינה שלך נראית ..?איך הרפואה הכלכלה הרווחה נראים ? ביבי הוא רק בבואה של הכישלון הערכי והמנהיגותי שהמדינה נמצאת בו.

בינתיים האבטלה רק יורדת, נעשתה רפורמה בתחום החינוך בה ילדים מגיל 3 חינם בגנים, רפורמה בטיפולי השיניים לילדם עד גיל 12 חינם, כבישים ומסילות רכבת נבנים בצפון ובדרום כדי לחבר את הפריפריה למרכז, ואולי גם אגרה לא תצטרך לשלם יותר,אל תשכח את הרפורמה בשוק הסלולר ועוד...
בדיוק!!!
הכי קל להדגיש רק מה רע! משום מה התקשורת אלופה בזה כשיש שלטון ימני.
יש גם דברים טובים...
ובמישור המדיני אני שמח שביבי לא עושה כלום. אין עם מי ומה לעשות. רק עיוורים לא רואים את זה.
כל מי שניסה לעשות משהו מבחינה מדינית רק החמיר את המצב- רבין,פרס, שרון. כל המהלכים שלהם לא תרמו כלום. להפך.
מזל שאת רמת הגולן לא הספיקו להחזיר לסורים אחרת באמת רק ה' יודע מה היה כאן...

עידן מסכים עם כל מילה שלך....

אף מילה על חנין זועבי שהולכת להיות בכנסת שתומכת בטרור פשוט בושה שאחד כזאת תהיה בכנסת....
18-Mar-2015, 16:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2015 על ידי 16:33 אלון.)
הודעה: #29
(18-Mar-2015 15:33)משה.ד כתב:  תחשבו על זה שפעם ראשונה הולך להתמנות שר עבריין שישב בכלא על גניבה ועכשיו ימשיך לגנוב ממכם להעביר לחרות שלו. שיהיו שרים הזויים שכל אבן או גבעה בשטחים חשובה להם יותר מעתיד ילדינו ונכדינו. זה מה שהעם רצה וזה מה שיקבל.

גם אם בוז'י היה עולה, אותו עבריין היה מתמנה לשר...

(18-Mar-2015 15:35)אסףג כתב:  
העם מטומטם והעם ישלם Sad

אלון ואחרים,
גם אני וגם נתניהו לא מתים על מירי רגב, אין ספק שבתור אשת ציבור היא חייבת לשנות את התנהלותה אך אם אתה אומר לי זוהיר בהלול/יוסי יונה/מרב מיכאלי/מרץ/הרשימה המשותפת או מירי רגב אז אני מעדיף את מירי רגב על כל מגרעותיה...

(18-Mar-2015 14:21)פיליפצוק כתב:  הגדולה של ביבי נתניהו היא בזה שהוא מצליח במשך 6 שנים לערבב כל כך הרבה אנשים.
אשף בחרטטת.
אפס במעשים.
הוא מנצל את הבורות והבערות של חלקים נרחבים בעם הזה, פונה לנקודות הרגישות אצלם (איראן, ירושלים, גניבת הארץ ע"י ערבים, ציונות, קיפוח) ובכך מבצר את שלטונו.
ולא זו לא התנשאות זו ראיית המציאות כפי שהיא.

האבטלה אולי יורדת (גם זה לא בטוח) אבל מס' העובדים העניים רק עולה ועולה.
הגנים מפוצצים ילדים ומולם גננת וסייעת אחת בלבד.
כבישים ומסילות ברזל כן כן שמענו על זה כבר עשרות שנים.
אנחנו עדיין משלמים אגרה כמו גדולים.
ואם זה היה תלוי בביבי, אנחנו עדיין היינו משלמים היום 500 ש"ח על הסלולארי.

http://b.walla.co.il/item/2838803?utm_so...um=twitter
כדאי שתקרא את זה משה...
18-Mar-2015, 16:40
הודעה: #30
זו הטעות הבסיסית של כולנו(אלון).....
חוטא בזה לא פחות מימך,יש לכולנו חבר טוב ביציע שקיצוני יותר מכל אלו שהזכרת,אבל הוא חבר והוא טוב והוא תורם לחברה הרבה הרבה הרבה יותר מעלק "חברי כנסת ימניים חובבי גבעות"...אז בגלל חיבתם לגבעות בשומרון הם טובים מימנו.
ולכן אנשים כמו יוסי יונה מצד אחד וזוהיר בעלול מצד שני וסתיו שפיר מצד שלישי שתורמים לחברה ושומרים על הכסף שלנו בוועדת הכספיים טובים בסדרי גודל יותר מהעלק ציוניים שמבחינתם אני עוכר ישראל כי לא מצביע לביבי/בנט/מרזל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים