שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
01-Oct-2017, 17:28
הודעה: #81
RE: אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
(01-Oct-2017 15:11)אלון כתב:  
(01-Oct-2017 9:54)טל.מ כתב:  אם עלי מוחמד ילך זה בגלל חוזה לקוי ולא על מנת לסגור בור תקציבי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם עלי מוחמד (או כל שחקן אחר) ילך, זה בגלל שהוא לא רוצה להיות פה ורוצה להיות במקום אחר. שום חוזה וסעיף יציאה לא ישאיר אותו. ראה ערך חן עזרא שהלך אחרי הלב...

זה נכון אבל אם זה יקרה לפחות שתהיה לך האופציה לעשות עליו כמה לירות.
כרגע יש לשחקן חוזה עם תנאים מוגדרים שבנקודת הזמן שנחתם נשמעו כסבירים .
לפתוח את החוזה עכשיו ולשנות את סעיפיו לא בטוח שזה כזה טריוויאלי ופשוט.
העניין הוא שככל שהזמן יעבור ועלי ימשיך להציג רמת משחק גבוהה העסק הזה ילך ויהיה יותר מסובך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Oct-2017, 17:33
הודעה: #82
(01-Oct-2017 12:34)אייל ס כתב:  יש יתרון בלהיות אוהד ויתרון כפול באוהד נטול מעצורים.
בניהול מועדון כדורגל שבאופן טיבעי דורש הזרמת כספים(עסק וולנטרי)לוקחים סיכונים מול סיכויים לאורך כל הדרך וכשנקבע תקציב שכר של כ10 מיליון ש"ח ברוטו(כולל כל הוצאות השכר),כשיש בקבוצה בין 20 ל25 מקבלי שכר,אתה חייב לחשוב נכון גם בהחתמה על חוזים ארוכי טווח וגם בגובה החוזים וגם בצ'ופרים שניתנים לשחקנים כשווה ערך לגובה השכר.
איש מבין הכותבים כאן ובפייסבוק(שחלקם חבטו בנו רק לפני חודשיים על עומק הספסל ועל איכות ההחתמות)לא חשב לפני עונה שמיליון דולר סעיף יציאה לעלי מוחמד זה סכום נמוך ושצריך להחתים את כל השחקנים על חוזים של 4 ו 5 שנים שהמשמעות להיות "תקוע" עם שחקן ל4 5 שנים גם שהוא פחות מתאים....
לדוגמא,ביטוח נגד השבתת שחקן עולה בין 15 ל20 אחוז לשחקן ללא היסטורית פציעות,מי ישלם 2 מיליון ש"ח ויותר על פרמית ביטוח שכזו?
ודוגמאות כאלו יש ויהיו לרוב....
ולגבי שחרור שחקנים,כרגע זה לא רלוונטי(בטח ובטח לא ביוזמת המועדון),אך אין ספק שלכל דבר בעולם יש "מחיר",גם למנוי וגם להחתמת שחקן וגם לשחרור שחקן ולכן להצהיר קבל עם ושחקן שאין סיכוי בעולם שזה יקרה,זה הולכת שולל וזה לא על פי תפיסת עולמי.
לו זה תלוי בהתנהלות סבירה,כל הסגל הלגיטימי(כל עוד המאמן חפץ בו) ישחק עד סוף עונת 18/19 במכבי נתניה.

אייל סגל כל מה שאמרתי זה אתה כתבת כאן , אם שינית את דעתך ואתה מתהפך מהדרך שהתווית זכותך וזכותנו להביע את דעתנו גם , לפחות תודיע כשאתה משנה את דעתך .
בשביל להמחיש לך למה אני מתכוון אתן לך כאן משחק מלחמה קטן .
נגיד שאני אחת היריבות של מכבי נתניה והיא הולכת לסיים בזכות כשרונות מצוינים וזולים בפליאוף העליון , בין חיפה לתל אביב הכי גרוע זה שתקום עוד קבוצה גדולה שתסכן אליפות .
מה אני עושה ? לוקח שחקן מצוין אחד או שתיים ממכבי נתניה גם אם אני לא צריך אותו והעיקר להחליש את מכבי נתניה שלא תסכן את המעמד שלי מהשרון עד הצפון .

מכבי נתניה תתקיים בליגת העל אבל תוך 7-10 שנים נאכל את כספי הכשרונות שנמכור על מנת להחזיק את הקבוצה בליגת העל וחזרנו חלילה שוב למאבקי הירידה והנדנדה , היינו בסרט הזה עם אשר אלון ( אלן מסודי , עבדול ראזק , ישמעאל אדו ) והיינו גם בתקופת המכירות של בלדב ולב שכל כשרון נמכר על מנת להחזיק את הקבוצה בליגת העל .

למעשה מה שקרה בעקבות כל המכירות הפכנו לקבוצה משעממת שאיבדה את הקהל שלה כל עונה פחות קהל עד שירדנו ליגה וחזרנו בציפורניים עם אורי מלמיליאן ....ושוב נשארנו ושוב ירדנו והקהל התדלדל .....

אייל סגל היינו בסרט הזה , אתה משהו אחר , אתה משהו מרענן , לא מצפה ממך לשים מליונים כל עונה מהכיס , אבל כן מצפה ממך לחפש מתחת לאדמה ומעל החלל מקורות מימון נוספים .

מצורה הזאת כל נוער ירצה להגיע לנתניה , בצורה הקודמת טוברוק חגגה עלינו והעלימה אותנו וגם חיפה והתל אביביות .

ממכבי נתניה רק לאירופה אפילו בפחות כסף כי זה לטובת המועדון שממנו יוצאים לאירופה וזה לטובת השחקן כל שחקן ישראלי או זר צעיר חולם להגיע .
לאירופאים יש המון כסף , הם לא יקנו שחקן זול אלא רק עם תג מחיר גבוה במיוחד .
מקווה שלא תשתנה לנו אייל סגל
01-Oct-2017, 17:48
הודעה: #83
זאב הוא כותב במפורש שאם זה תלוי במועדון כולם יישארו, אם בחוזה שנחתם יש סעיף מכירה איך אפשר להתנגד לו חוץ מלפתוח חוזה ולשנות תנאים?
תמחק את מה שכתבת..
01-Oct-2017, 20:15
הודעה: #84
אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
(01-Oct-2017 16:49)אלדד כתב:  טל אף אחד לא דיבר על נידוי, הוא כן ישחק אבל רק כשיחסר שחקן בעמדה שלו , אף מועדון לא מתנהג לשחקנים לא רצויים כמו שהתנהגנו עם נילסן לדוגמא
אם השחקן לא מתאים את עצמו מבחינת האינטרסים של המועדון, לא רואה בעיה לשחק עם שחקנים אחרים במקומו ושיחכה להזדמנות שלו אם בכלל, אף אחד לא דיבר על נידוי מקצועי/חברתי/כלכלי , הוא מקבל כל מה שהוא צריך לקבל

טל אם כך, יש בעיה עם מה שכתבתי? מבחינתי חובה לעשות הכל כדי לשמור על האינטרסים של המועדון , ובמצב כזה לא רואה מצב שהוא לא יסכים ...

מצד אחד נשמע הגיוני לחלוטין. מצד שני , מצד השחקן שעכשיו מפמפמים לו בראש שבשנה הבאה הוא ידפוק קופה ( דרך אגב זה גם יכול להיות איזי או טביב שיקנו אותו), זו פעולה שמעוררת אנטי.
לדעתי צריך להציע לו וגם אם יסרב, לחכות קצת ולהציע שוב . במידה וכלום לא ישתנה צריך להחליט את מי אנחנו מקדמים ולא את מי אנחנו משביחים, וכאן אני מסכים איתך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Oct-2017, 20:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2017 על ידי 20:24 זאב רווח.)
הודעה: #85
אלדד תאמין לי שגם אשר אלון וגם בלדב לא רצו למכור שחקנים אם זה היה תלוי בהם
אבל עובדה שמכרו
לא משנה לנו איך למה וכמה משנה לנו שמכרו בכלל
אייל אמר לפני שהחתים את הזרים על חוזה חדש שהוא לקבוצה אחרת לא ימכור אלא ממכבי נתניה רק לאירופה
לומר עכשיו שיש סעיף בחוזה זה גניבת דעת
טעות עושים פעם אחת ( השאלת וייסמן ללא התחייבות למכירה ) לא בכל חוזה שאייל חתום צריך להיות מוקש !!!

שתבין אני לא נגד מכירת עלי מוחמד לקבוצה טובה באירופה אבל כאוהד אייל מבין טוב מאוד כמה קשה לנו לראות שחקנים שלנו בקבוצות אחרות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים