מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
אי אפשר להתעלם מהעובדה שהצוות סתם כמה ביקורות משמעותיות של הקהל (שמההתחלה היו מיותרות).
בראש ובראשונה הסגל "לאומית" שהתלוננו עליו - ממוקם כרגע מעל האלופה ועוד 11 קבוצות.
אבל כרגע מה שבעיקר בולט לי הלא מעט אנשים צעקו פושה פושה - הצוות לא התלהב , החליט לא להביא אותו .
אז השוואה קצרה בין פושה לקייטה :

פושה - שער אחד (ממוצע 0.2 למשחק)
14 איומים לשער - 7 למסגרת (ממוצע 2.8 ו-1.4 למשחק)
38 איבודי כדור (ממוצע 7.6 למשחק)
מאבקי אוויר 37 - מאבקים מוצלחים 18 48% הצלחה (ממוצע 7.4 - 3.6 למשחק)
מסירות 58 - מסירות מדוייקות 42 0.72% הצלחה (ממוצע 11.6 - 8.4 למשחק)
מסירת מפתח אחת (ממוצע 0.2 למשחק)
מהירות מירבית 31.42 קמ"ש

קייטה - 2 שערים (ממוצע 0.67 למשחק)
6 איומים לשער - 6 למסגרת 100% הצלחה (ממוצע 2 - 2 למשחק)
12 איבודי כדור (ממוצע 4 למשחק)
מאבקי אוויר 9 - מאבקים מוצלחים 3 33.3% הצלחה (ממוצע 3 - 1 למשחק)
מסירות 31 - מסירות מדוייקות 21 68% הצלחה (ממוצע 10.3 - 7 למשחק)
מסירות מפתח 3 (ממוצע 1 למשחק)
מהירות מירבית 32.05 קמ"ש

בקיצור - קייטה עולה על פושה ברוב הפרמטרים(לא יודע מי ואיך מחשב מאבקי אוויר אבל במשחקים עד כה אני בטוח שקייטה הגיע למעל 9 מאבקים והאחוזים שלו גבוהים הרבה יותר , נגד אשדוד ומכבי ת"א כמעט כל כדור גובה שהגיע אליו נשאר אצלנו) ובכל הפרמטרים החשובים לחלוץ.
שורה תחתונה - קייטה יעיל יותר (שער כל 3 איומים מול שער כל 14 איומים לפושה)
יותר מהיר , מחלק יותר מסירות מפתח , מאבד הרבה פחות.
שימשיך ככה אני אהבתי (מאוד!)
רעננה משחקת עם שני חלוצי 9 פושה ואבוחצירה שמפריעים אחד לשני. מעניין לראות מה היה קורה עם פושה היה חלוץ יחיד עם תוספת של שחקן במרכז שדה.אני מניח שהיה מגיע למספרים טובים יותר .

Sent from my A0001 using Tapatalk
גם אצלנו דראפיץ שיחק עם 2 חלוצים .. רוב הפעמים שיתוף הפעולה היה קייטה-שרם ובמשחק האחרון קייטה-קוגבניה.
פושה (לפחות עכשיו) לא מתאים לליגת העל.
(26-Sep-2017 15:46)black and yellow כתב: [ -> ]אי אפשר להתעלם מהעובדה שהצוות סתם כמה ביקורות משמעותיות של הקהל (שמההתחלה היו מיותרות).
בראש ובראשונה הסגל "לאומית" שהתלוננו עליו - ממוקם כרגע מעל האלופה ועוד 11 קבוצות.
אבל כרגע מה שבעיקר בולט לי הלא מעט אנשים צעקו פושה פושה - הצוות לא התלהב , החליט לא להביא אותו .
אז השוואה קצרה בין פושה לקייטה :

פושה - שער אחד (ממוצע 0.2 למשחק)
14 איומים לשער - 7 למסגרת (ממוצע 2.8 ו-1.4 למשחק)
38 איבודי כדור (ממוצע 7.6 למשחק)
מאבקי אוויר 37 - מאבקים מוצלחים 18 48% הצלחה (ממוצע 7.4 - 3.6 למשחק)
מסירות 58 - מסירות מדוייקות 42 0.72% הצלחה (ממוצע 11.6 - 8.4 למשחק)
מסירת מפתח אחת (ממוצע 0.2 למשחק)
מהירות מירבית 31.42 קמ"ש

קייטה - 2 שערים (ממוצע 0.67 למשחק)
6 איומים לשער - 6 למסגרת 100% הצלחה (ממוצע 2 - 2 למשחק)
12 איבודי כדור (ממוצע 4 למשחק)
מאבקי אוויר 9 - מאבקים מוצלחים 3 33.3% הצלחה (ממוצע 3 - 1 למשחק)
מסירות 31 - מסירות מדוייקות 21 68% הצלחה (ממוצע 10.3 - 7 למשחק)
מסירות מפתח 3 (ממוצע 1 למשחק)
מהירות מירבית 32.05 קמ"ש

בקיצור - קייטה עולה על פושה ברוב הפרמטרים(לא יודע מי ואיך מחשב מאבקי אוויר אבל במשחקים עד כה אני בטוח שקייטה הגיע למעל 9 מאבקים והאחוזים שלו גבוהים הרבה יותר , נגד אשדוד ומכבי ת"א כמעט כל כדור גובה שהגיע אליו נשאר אצלנו) ובכל הפרמטרים החשובים לחלוץ.
שורה תחתונה - קייטה יעיל יותר (שער כל 3 איומים מול שער כל 14 איומים לפושה)
יותר מהיר , מחלק יותר מסירות מפתח , מאבד הרבה פחות.
שימשיך ככה אני אהבתי (מאוד!)

שיחק 2 משחקים מלאים +פחות משליש משחק..
נתון שמדגיש עוד יותר את היתרון של קייטה ..
עשה כל כך הרבה ב2 משחקים (וקצת) .
החתמה מעולה של הצוות
כמו שאף פעם לא הבנתי את רואי השחורות הסדרתיים שמורידים ליגה במחזור 3 ככה אני גם לא מבין את הפנטזיונרים שמתחילים לחפש דילים לליגת האלופות במחזור 5...

מה שכן מרגיז (אותי לפחות) אלה אותם טענות ותלונות שדיברו על בנייה לרוחב, על בחירת שחקנים אנונימיים, על חוסר נסיון, על התמקדות בצעירים, על השוער, על פושה ועל מה לא...
זה בדיוק אותו צוות מיקצועי שלקח לפני שנה וחצי קבוצה בליגה לאומית עם מינוס תשע ושחקן וחצי בסגל והצליח להעיף את הקבוצה הזאת לליגת העל ולהשאיר אבק לכולם , וזה אותו צוות שבנה פה השנה קבוצה כשרונית ושמחה שגם בלי שמות גדולים ,לפחות לעת עתה, מוכיחה שהיא יכולה להתמודד עם כל קבוצה בצורה שווה.

ולכן, אם פושה לא עניין את סלובו וברדה היה לזה סיבה טובה מאד שהיום כולנו אמורים להבין אותה. פושה לא מתאים לסגנון של הקבוצה הזאת. הוא תשע קלאסי, הוא סטטי והוא לא לוחץ.
מה שכתב פותח הפוסט מתאר אחד לאחד את ההבדלים בין קייטה לפושה.

בוא נגיד שמזל גדול נפל בחלקינו שהפייסבוק לא הגיע עדיין למחשבי הצוות המיקצועי...
בין פושה לקייטה יש הבדל עצום ואכן קייטה עד עכשיו נראה בינגו. לגבי השאר - יש הבדל בין מספר שחקנים ברמת ההסתגלות.
דיא ערן קייטה עמוס גולדנברג והויבך לא היו צריכים להעלות את הרמה שלהם. הם היו בליגה הזאת או בליגות טובות יותר. ברנקו אביב ועלי ואפילו תירם, העלו את הרמה שלהם ומי יודע לומר שהם שיחקו בליגה השניה עד השנה. לעומת זאת דידייה, שרם, ניקו, ויקי קובי מור וגם צעירי נשארו בליגה השניה . לצד הבלחות פה ושם אתה רואה שחסרה יכולת. גלזר הוא עדיין נעלם מבחינתי, לא ראיתי אותו מספיק בכדי לגבש דעה. לגבי בדש קוסטה וריביירו אני בדעה שלא נראה מהם הרבה השנה, לא חושב שזה מחדש משהו למישהו. לגבי אלקסלסי - לא ראיתי מספיק.

השחקן שעשה את קפיצת המדרגה המרשימה ביותר הוא סבע. אם רק ימשיך ככה זה פשוט יהיה מדהים. לגבי עלי - מה יש לי לומר שלא אמרו .. אני מקווה שהידיעה בוואלה לגבי החוזה שלו נכונה.

אז השורה התחתונה עד עכשיו היא שיש כשרון בקבוצה. מאידך יש פערי רמות, לעיתים קטנים לעיתים ניכרים בין חלקי הקבוצה השונים. העדר עומק ראוי כנראה יהיה בעוכרינו אם נשאף גבוה יותר, אני מתקן את התחזית - נכון להרגע, 6-9 נראה לי ריאלי למרות שלא שיחקנו עדיין נגד רוב הליגה .

Sent from my iPhone using Tapatalk
ניקו כמובן לא נשאר בליגה השנייה (ואני הפעם אובייקטיבי...).
בכל המשחקים ששיחק הראה דומיננטיות במגרש. מנווט את המשחק שלנו מצוין, עושה קילומטרז מטורף, מחלץ כדורים ומאד פעיל במשחק. מצד שני, שהוא מתעייף נוטה לאבד כדורים מיותרים ועדיין צריך לשפר את החלק ההתקפי שלו.
ניקו לדעתי שחקן ליגת על לגיטימי שעוד יכול להשתדרג ולהשתפר עם הזמן.
(26-Sep-2017 16:54)טל.מ כתב: [ -> ]לגבי עלי - מה יש לי לומר שלא אמרו .. אני מקווה שהידיעה בוואלה לגבי החוזה שלו נכונה.

חשדתי בזה בעונה שעברה ואני משוכנע בזה השנה, עלי מוחמד השחקן הכי טוב שראיתי בנתניה (23 שנה+-).
מקווה שהצעת החוזה לא הגיעה מאוחר מדי וכבר לחשו לו יותר מדי דברים באוזן כמו לאחרים לפניו.
(26-Sep-2017 17:56)Gadi כתב: [ -> ]
(26-Sep-2017 16:54)טל.מ כתב: [ -> ]לגבי עלי - מה יש לי לומר שלא אמרו .. אני מקווה שהידיעה בוואלה לגבי החוזה שלו נכונה.

חשדתי בזה בעונה שעברה ואני משוכנע בזה השנה, עלי מוחמד השחקן הכי טוב שראיתי בנתניה (23 שנה+-).
מקווה שהצעת החוזה לא הגיעה מאוחר מדי וכבר לחשו לו יותר מדי דברים באוזן כמו לאחרים לפניו.
יהיה השחקן הכי טוב... חייבים לעבוד איתו על כמה דברים בולטים (כמו ההחזקת כדור המיותרת לפעמים..) אבל הפוטנציאל נמצא ועוד איך.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's