שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
14-Mar-2017, 0:30
הודעה: #71
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת
הבעיה הכי גדולה כרגע זה להחזיר את הבטחון לשחקנים שכל פס פשוט מוסרים ליריב.
לעבוד על הצד המנטלי זו המטרה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Mar-2017, 0:34
הודעה: #72
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
(14-Mar-2017 0:28)davidb7 כתב:  
(14-Mar-2017 0:19)Nir Simoni כתב:  צריך לתת לסלובו להמשיך עד סוף העונה, יהיה אשר יהיה. לגביי המשך אני חושב שחייב להיות לזה קשר לאיך שנסיים את העונה. בכל מקרה הדיבורים על העונה הבאה מיותרים, סידרו לנו סרט מלחמה, שיהיה לנו בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

הגזמתם...מישהו האמין שנהיה כרגע במקום שני..כולם חשבו וקיוו שנהיה במקום טוב לפני הפליאוף...סלובו לא הבעיה אלא הפתרון...בתקציב השחקנים שלנו הוא הצלחה אדירה..אדירה...ניר וטל אתם יותר גרועים מפרימו ... מפטרים בשניות...

איפה כתבתי לפטר את סלובו ??? כתבתי שבכל מקרה הוא צריך להמשיך עד סוף העונה. מעבר לכך, זה ממש לא משנה מה היו הציפיות בתחילת העונה, הגעת למצב שהיית 9 פלוס ממקום שלישי, אם לא עלינו חס וחלילה זה כישלון.

14-Mar-2017, 0:36
הודעה: #73
אתם מצחיקים, אם לא עולים - למה לדעתכם שסלובו בכלל ירצה להמשיך לאמן עוד עונה בלאומית? Big Grin

נ.ב
מתקשה לקנות תסריט שלא עולים.
14-Mar-2017, 0:37
הודעה: #74
(14-Mar-2017 0:28)davidb7 כתב:  
(14-Mar-2017 0:19)Nir Simoni כתב:  צריך לתת לסלובו להמשיך עד סוף העונה, יהיה אשר יהיה. לגביי המשך אני חושב שחייב להיות לזה קשר לאיך שנסיים את העונה. בכל מקרה הדיבורים על העונה הבאה מיותרים, סידרו לנו סרט מלחמה, שיהיה לנו בהצלחה.

הגזמתם...מישהו האמין שנהיה כרגע במקום שני..כולם חשבו וקיוו שנהיה במקום טוב לפני הפליאוף...סלובו לא הבעיה אלא הפתרון...בתקציב השחקנים שלנו הוא הצלחה אדירה..אדירה...ניר וטל אתם יותר גרועים מפרימו ... מפטרים בשניות...

אתה יודע מה - לא מפטר אף אחד. אחרי 7 משחקים כאלה אני לא מאמין ביכולתו לשלוף שפן. אם רוצים לעלות צריך לעשות משהו אחרת, עוד מאותו הדבר לא יוביל לכלום. אם מישהו ראה שינוי אחד בשבעת המשחקים האחרונים שיגיד לי מה פספסתי. אפשר להמשיך ככה ואולי זה יסתדר מעצמו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2017, 0:40
הודעה: #75
(14-Mar-2017 0:37)טל.מ כתב:  אפשר להמשיך ככה ואולי זה יסתדר מעצמו.

זו ליגה מספיק גרועה, סביר להניח שזה גם מה שיקרה.
(אבל... הפלייאוף כנראה יהיה מעניין)
14-Mar-2017, 0:41
הודעה: #76
(14-Mar-2017 0:08)טל.מ כתב:  אופיר אני לא אגרר למי יש יותר גדול. אני רק אוהד והכוונה לא היתה להגיד אמרתי לכם. אני לא מבטל את מה שעשינו קודם אבל זה כבר לא רלוונטי. הליגה התקדמה קבוצות למדו אותנו קבוצות התחזקו ואנחנו דורכים במקום. אתה רוצה תפנים אתה רוצה אל תפנים.
פעם היו חייבים בודקי תוכנה, היום המקצוע הזה הולך ונעלם בסביבת הפיתוח בענן. אתה יכול להיות איש הבדיקות הטוב בעולם שגילה באגים שהצילו מערכות .. אז ? העולם השתנה ומשתנה ו״אתה״ דורך במקום. כן אז בדרך ללשכת התעסוקה מישהו אולי יזכור שהיית בודק מופלא. יופי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין מה להגרר כי זה לא המטרה. אף פעם לא היתה וחבל שתחזור על זה בכל תשובה.

ובוודאי שזה רלוונטי כי זה מוכיח לך את הפוטנציאל והעוצמה שאתה יכול לייצר. תנאי הסביבה לא השתנו הרבה. נהפוכו. היריבות שלנו נחלשו ידידי על הנייר. ר"ג שיחחרה את שני השחקנים הכי טובים שלה, כנ"ל ביתר ת"א.
אז בוא לא נפיל את המציאות הנוכחית שלנו על חוזקת היריבות.
אנחנו במשבר , זאת עובדה שאף אחד לא מתכחש לה. זה הרבה יותר קשור בנו מאשר ביריבות שלנו. זה לא שפתאום אחי נצרת או לוד נהפכו לקבוצות אימתניות, זה יותר אנחנו וחלק מהשחקנים שלנו שלא מבינים שאיכות על הנייר לא תמיד מבטיחה נקודות.
וכן, גם המאמן צריך לעשות בדק בית אבל מפה ועד לפיטורים המרחק ענק. המזל שאייל כרגע הבעלים ולא אתה כי במצבים כאלה צריך לעבוד בשיקול דעת ובלי היסטריה.

ולגבי בודקי התוכנה - אז אני מבין שאחרי שפטרת את סלובו אתה עובר אלי ??
הסר דאגה. קודם כל גם בענן יש בדיקות אוטומציה, מעבר לזה ,תתפלא ,עולם ההייטק מגוון ורחב לא הכל זה עננים ומובייל יש גם שילוב של "ברזלים" ותוכנה בלא מעט חברות.
וחוץ מזה אני בטוח שאם יפטרו אותי אתה תהיה הראשון להמליץ עלי...Smile
הודעה: #77
טל מ. כבר החליט שלא עולים ליגה, וואו כמה מפתיע.
בואו נראה ביום שישי את עכו בלוד כשהיא במקום הראשון (רמז:תעשה במכנסיים).
בואו נראה את נתניה ביום שישי אחרי ההפסד הראשון (רמז: סוף התקופה הרעה).
הודעה: #78
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
(14-Mar-2017 0:30)lironb62 כתב:  הבעיה הכי גדולה כרגע זה להחזיר את הבטחון לשחקנים שכל פס פשוט מוסרים ליריב.

היום ספציפית- והיום בלבד- על מגרש כזה פס לא ממש יכול להגיע.

14-Mar-2017, 0:47
הודעה: #79
(14-Mar-2017 0:41)עידן444 כתב:  
(14-Mar-2017 0:30)lironb62 כתב:  הבעיה הכי גדולה כרגע זה להחזיר את הבטחון לשחקנים שכל פס פשוט מוסרים ליריב.

היום ספציפית- והיום בלבד- על מגרש כזה פס לא ממש יכול להגיע.

זה נכון אבל עדיין לא יכול לשמש כתירוץ.
האמצע שלנו שוב פתוח לרווחה.
דיא, ערן וקוגבינה זה כח אדיר בהתקפה ופרס גדול ליריבה שמעזה...

משחק הבא אותו הרכב בשינוי אחד - ניקו על קוגבינה. יהיה קצת פחות מחץ אבל יותר אמצע. ההתקפה שלנו צריכה להסתדר גם בלי קוגבינה בהרכב הפותח.
14-Mar-2017, 0:51
הודעה: #80
מדויק אופיר, ניקו במקום קוגבניה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter