מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפנים למשחק נגד אחי נצרת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
זה המשחק הכי קשה העונה
דבר ראשון אחי נצרת מצוינים בביתם
דבר שני נתניה ירדה בכושרה גם הגופני וגם בתשוקה וגם בצורת המשחק
דבר שלישי תנאי המגרש יקשו על השחקנים לרוץ ולפתח משחק מהיר
דבר רביעי כאן בנתניה הם כמעט ניצחו אותנו
דבר חמישי חטיב וההגבהות שלו לפטי יאיא

העונה הזאת שוחקת אותנו העצבים ואנחנו מקרינים את הלחץ שלנו על השחקנים , אז שחקנים יקרים , תשחקו רגיל בלי קשר לתוצאה בלי קשר לעכו או רמת גן , תהנו , תמסרו בינכם והכי חשוב תאמינו בעצמכם ....כל תוצאה שתעשו אנחנו גאים בכם העיקר שתהיו מחוייבים .[/code]
עכשיו זה המני טיים ,המטרה נקודות ולא כדורגל יפה, לשחק צפוף עד שנצרת יאבדו את הסבלנות ואז לעקוץ .
משחק מפתח!!!
נצחון, רגל מעליה,הפסד והפליאוף הולך להיות בעייתי .
אתם מדברים על הקבוצה שהפסידה לרמה״ש לפני מספר ימים? נו באמת..הכל תלוי בנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
(09-Mar-2017 18:20)זאב רווח כתב: [ -> ]זה המשחק הכי קשה העונה
עונת 03/04, בה ירדה הקבוצה לליגה הלאומית, הייתה הראשונה לאחי נצרת בליגת העל. בשלושת המשחקים נגדה באותה עונה היא הכבידה מאוד על קבוצתנו, ובסיומה ירדו שתי הקבוצות ללאומית ובה הם עשו את עונת 04/05. הטבלה, בתום שני הסיבובים הראשונים בעונה הנ"ל בלאומית, קבעה שבמחזור האחרון של אותה עונה מתארחת הקבוצה שם. בעילוט. אני זוכר את תגובות החרדה מכך, שבאו, ללא ספק, על רקע הזכרונות מההתמודדויות הכה קשות נגד יריבה זו עונה קודם לכן בליגת העל. אני זוכר קביעות כ"אנחנו חייבים לסגור את סיפור העלייה עוד לפני המשחק הזה. אם מגיעים לשם אפילו כשזקוקים רק לתיקו אז זהו! לא עולים!". הכל היו בטוחים ששם החבר'ה משאירים את הנקודות. בסופו של דבר ניצחה הקבוצה שם 1:3 משלושער של עומאר עבדול עזיז, וזאת לאחר שכבר הובילה 0:3. זאב, אתה יודע היטב שמאז חורבן בית המקדש למי ניתנה הנבואה.
(09-Mar-2017 23:32)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(09-Mar-2017 18:20)זאב רווח כתב: [ -> ]זה המשחק הכי קשה העונה
עונת 03/04, בה ירדה הקבוצה לליגה הלאומית, הייתה הראשונה לאחי נצרת בליגת העל. בשלושת המשחקים נגדה באותה עונה היא הכבידה מאוד על קבוצתנו, ובסיומה ירדו שתי הקבוצות ללאומית ובה הם עשו את עונת 04/05. הטבלה, בתום שני הסיבובים הראשונים בעונה הנ"ל בלאומית, קבעה שבמחזור האחרון של אותה עונה מתארחת הקבוצה שם. בעילוט. אני זוכר את תגובות החרדה מכך, שבאו, ללא ספק, על רקע הזכרונות מההתמודדויות הכה קשות נגד יריבה זו עונה קודם לכן בליגת העל. אני זוכר קביעות כ"אנחנו חייבים לסגור את סיפור העלייה עוד לפני המשחק הזה. אם מגיעים לשם אפילו כשזקוקים רק לתיקו אז זהו! לא עולים!". הכל היו בטוחים ששם החבר'ה משאירים את הנקודות. בסופו של דבר ניצחה הקבוצה שם 1:3 משלושער של עומאר עבדול עזיז, וזאת לאחר שכבר הובילה 0:3. זאב, אתה יודע היטב שמאז חורבן בית המקדש למי ניתנה הנבואה.

עומאר עבד אלעזיז היה חלוץ כשרוני עם פוטנציאל להתקדם. נעלם אחרי אותה עונה. אני לא זוכר אם עבר לקבוצה אחרת מהלאומית או שעזב.
בשבילי יגאל כל משחק הבא הוא הכי קשה העונה עוד לא למדת להכיר אותי ?
אבל תודה גם אתה שהתרופה האחרונה הורידה קצת את הבטחון בניצחון
(10-Mar-2017 1:43)זאב רווח כתב: [ -> ]בשבילי יגאל כל משחק הבא הוא הכי קשה העונה עוד לא למדת להכיר אותי ?
אבל תודה גם אתה שהתרופה האחרונה הורידה קצת את הבטחון בניצחון
האמנת שנצחון חוץ על עכו יהיה כה קל , בעוד, מנגד, נצחון בית על שעריים יהיה כה קשה? כל משחק הוא סיפור בפני עצמו.

אבל אתה זה סיפור מיוחד. מה שנכון נכון.
לא סיפור לא מיוחד סתם אוהד מכור כמו נרקומן חחחחח גם המשפחה כולל הבנות אוהבות רק אשתי מסכנה חחחחח אבל מפצה אותה כמה שאפשר ....
גם הנכדים יגדלו צהובים חחח

גם תיקו בחוץ נגד נצרת לא יאכזב אותי אבל ברור שניצחון 1-0 יעשה לי את כל השבוע
אתה רוצה שניצלים באחי נצרת .. סע לוינה תאכל שניצלים

Sent from my iPhone using Tapatalk
חחחח זה המקלדת הזונה מתקנת כביכול טעויות עושה מה שבא לה

הנה עכו בני זונות מובילים 0-2 , לא מפסיקים לנצח ....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's